- x
En Etkileyici Erkek Parfümü
505 Cevap109697 Görüntüleme87 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 21:55:18 

Arkadaşlar piyasada 100lerce parfüm çeşidi var ancak bunların içerisinde en fazla 10-15 tanesi kız arkadaşlarımız tarafından beğenilir.
Ben Paco Rabbane one million adlı parfümün çok methini duydum bunun dışında Diesel The Only Brave, 212 Sexy Man çok iyi parfümler olarak kulağımızda yer edinmiştir.
Anılarınızla birlikte en güzel parfüm sizce hangisidir?
1-2 tane yazılması yeterli kişi başı
Amacım hem kendimin hemde parfüm konusunda kafası karışık olan arkadaşlara yardımcı olmaktır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ocak 2012; 21:57:16 

black xs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 21:59:24 

quote:

Orijinalden alıntı: _Prospect_

black xs

Adı sadece black xs midir?
Yoksa daha uzun bir ismi var mı kardeşim?
Bir de kalıcılığı, farkedilirliği, nota değişikliği nasıldır?

Nota değişikliği: Parfümün ilerki saatlerde kokusunu değiştirip farklı bir hal almasıdır. (Bilmeyen arkadaşlar olabilir o yüzden kısaca yazdım.)

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2012; 22:01:46 

takip

149 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
The Mithrandir
26 Ocak 2012; 22:04:02 

+++++

GameRanger ID : Mr.Sins

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:04:23 

Burberry classic şuan kullanıyorum 30 ml aldım denemek için neredeyse 20 tane kız parfümümü beğendiğini söyledi bitincede 150 ml alabilirim .
birde Armani Daimond çok güzeldi onuda alabilirsin bu ikisini bi test et

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2012; 22:05:31 

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

Adı sadece black xs midir?
Yoksa daha uzun bir ismi var mı kardeşim?
Bir de kalıcılığı, farkedilirliği, nota değişikliği nasıldır?

Nota değişikliği: Parfümün ilerki saatlerde kokusunu değiştirip farklı bir hal almasıdır. (Bilmeyen arkadaşlar olabilir o yüzden kısaca yazdım.)

paco rabanne olması lazım ama black xs dersen tanırlar sanıyorum mükemmel bir parfüm.Uzun süre kalıyor ve bir kere koklarsan bir daha unutamayacağına bahse varım tek dezavantajı pahalı olması bence

293 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:05:32 

takip

2542 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:05:49 

Armani acqua di gio
Armani Code
Armani lei elle
Burberry Touch
Boss Energise
212 MEN
Davidoff Cool Water
JOOP What About Adam
Givency Insense

Kullanip onay verdiklerim

MacBook Pro Retina Display: 2012 - 2.3 GHz Quad i7 IB - 8 GB 1600 RAM - GeForce GT650M 1GB - 256 GB 6G SATA3 SSD - Thunderbolt
MacBook Pro: 2011 - 2.0 GHz Quad i7 SB - 8 GB 1333 RAM - Radeon HD6490M - 120 GB 6G SATA3 SSD - 500 GB HDD - Thunderbolt
Kasa: AMD Phenom 9550 Quad 2.20 GHz - 5 GB RAM - ATI HD4830- 160+320 GB HDD - Win 7 Ultimate
iPhone 4S 32GB, iPad Wi-Fi 64 GB, SAMSUNG 55ES6140 LED, Pioneer VSX-921, Dali Zensor 7-1-Vokal, PS3 320 GB, Apple TV, Linksys WAG320N,

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:06:05 

quote:

Orijinalden alıntı: S35

Burberry classic şuan kullanıyorum 30 ml aldım denemek için neredeyse 20 tane kız parfümümü beğendiğini söyledi bitincede 150 ml alabilirim .

Kardeş bu aldığın 30 ml'lik olan açık parfüm müydü?
150 ml'liği de söylersen iyi olur

204 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:06:30 

Pendik çarşısında gezerken Adamın biri yolumu kesti Parfüm satıyomus Armani Black Code diye bişey aldım işyerindeki kızlar hayran kaldı fiyatını söylemedim tabi 10 TL ye almıştım

Yvonne Strahovski

Fan Club

243 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:07:22 

Azaro silver black tavsiye ederim

4538 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:07:28 

0

0

0

0

Bu dördünden birini alın derim

-Htc DesireX 16Gb-
Bmw 320d F30 White
-FujiFilm S200 EXR 1/1.6" Ccd Exr Sensor - F2.8-F11 - 1/4000 Shutter Speed - 12800 İso - 30.5-436mm - 12 Mpx-

750 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:08:58 

Burberry Classic insanin kokladıkça koklayası geliyor

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:09:31 

quote:

Kardeş bu aldığın 30 ml'lik olan açık parfüm müydü?
150 ml'liği de söylersen iyi olur

30ml lik orjinal burberry classic hocam. eğer birdaha alırsam aynısının büyüğünü alırım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:09:50 

quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

0

0

0

0

Bu dördünden birini alın derim

Çok iyi tercihler gerçekten tebrik ederim. Kafamda olanların hepsini koymuşsun.
Peki açık parfümlerini alsak çok farkeder mi?
Ya da hangisini açık alsak problem olmaz?
Örneğin paco rabbane 3 farklı nota değiştiriyormuş orjinalinde. Ve okuduğum yorumlara inanamadım. Kızlar resmen kapışıyormuş erkekleri o derece :)

1681 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:12:37 

Lan biz hacı yağı sürünelim, adamların parfümlerine bak

It took the Death of Hope to let you go...

Sosyalist, Faşist, Liberal, Anarşist, Anti-Kapitalist, Feminist, Müslüman, Kemalist, Türk, Ateist, Vatansever, Kürt...

4538 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:13:00 

quote:

Çok iyi tercihler gerçekten tebrik ederim. Kafamda olanların hepsini koymuşsun.
Peki açık parfümlerini alsak çok farkeder mi?
Ya da hangisini açık alsak problem olmaz?
Örneğin paco rabbane 3 farklı nota değiştiriyormuş orjinalinde. Ve okuduğum yorumlara inanamadım. Kızlar resmen kapışıyormuş erkekleri o derece :)

Teşekkür ederim. Açık alırsanız kokusu yakın olabilir belki ama kalıcılığa asla, açık parfüm max. 2-3 saat dayanır. Evet çok etkili parfümler tabi kokuya göre giyimekte oldukça önemlidir.

-Htc DesireX 16Gb-
Bmw 320d F30 White
-FujiFilm S200 EXR 1/1.6" Ccd Exr Sensor - F2.8-F11 - 1/4000 Shutter Speed - 12800 İso - 30.5-436mm - 12 Mpx-

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:13:25 

quote:

30ml lik orjinal burberry classic hocam. eğer birdaha alırsam aynısının büyüğünü alırım

Kalıcılığı nasıldı Burberry'nin?

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:17:14 

quote:

Kalıcılığı nasıldı Burberry'nin?

Ben memnun kaldım edt bir parfüme göre gayet güzel bütün gün kokusu hissediliyor

204 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:17:30 

Beyler bu saydığınız parfümlerin orjinalini internet dışında nerden bulabiliriz?

Yvonne Strahovski

Fan Club

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:20:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Beyler bu saydığınız parfümlerin orjinalini internet dışında nerden bulabiliriz?

Kardeşim Bütün Alışveriş Merkezlerinde vardır.
Orjinalleri maalesef biraz pahalı

2365 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:20:52 

DP Açık Parfüm Burberry Classic'i de , Rochas Man'i de güzel yapmış. Ben Rochas Man'i geçen sene kullanıyordum ( DP'den aldığım ) , hayatımda böyle kalıcı başka parfüme rastlamadım daha. 1 kere sıkıyordum 3 gün etkisi sürüyordu. Ve en son nisan 2011'de sıkmıştım , kasım'da montlarımı çıkardığımda hâlâ Rochas Man kokuyordu.

Bu sene de Burberry Classic'e geçtim , bu da hoş bir koku ama kalıcılığı en fazla 1 gün sürüyor. Rochas bir süre sonra baydı açıkçası beni ama kızların cidden çok hoşuna gidiyor.

DP'de , 50'lik 13 TL'ydi en son.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:21:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

sevil parfumeriler , tekin acar larda , boynerlerde , ykmlerde bulabilirsin başka aklıma gelmeyen yerlerde var tabiki

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:24:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

DP Açık Parfüm Burberry Classic'i de , Rochas Man'i de güzel yapmış. Ben Rochas Man'i geçen sene kullanıyordum ( DP'den aldığım ) , hayatımda böyle kalıcı başka parfüme rastlamadım daha. 1 kere sıkıyordum 3 gün etkisi sürüyordu. Ve en son nisan 2011'de sıkmıştım , kasım'da montlarımı çıkardığımda hâlâ Rochas Man kokuyordu.

Bu sene de Burberry Classic'e geçtim , bu da hoş bir koku ama kalıcılığı en fazla 1 gün sürüyor. Rochas bir süre sonra baydı açıkçası beni ama kızların cidden çok hoşuna gidiyor.

DP'de , 50'lik 13 TL'ydi en son.

Dostum sen bize lazımsın bir saniye kal :)
DP dediğin yer açık parfüm satan bir yer midir?

İlk olarak şöyle sorayım Burberry Classic ve Rochas hangi mevsimlerin parfümleri?

DP eğer açık parfüm satan bir yerse acaba Paco Rabbane One Million'u nasıl yapmıştır??? Kokunun orjinalini bilmiyoruz ki koklayınca kokusu benzer diyelim :)

717 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:25:26 

quote:

Ya ben çakmasıni kullaniyodum garden firmasinin burberry classic in harikaydi kaliciligi kokusu falan.gittim orjinalini aldim 30 cc lik hiç ama hiç mennun kalmadim kalicilik falan sifirdi. Okadar sikiyodum banamisin demiyordu lanet ettim. Çakmasi 100 kat daha iyiydi. Aldigim yerde golden rose erkul kozmetik yani urun de orjinsl idi. Sen nasil menun ksldin okadar anlamadim:s

2365 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:29:11 

quote:

Dostum sen bize lazımsın bir saniye kal :)
DP dediğin yer açık parfüm satan bir yer midir?

İlk olarak şöyle sorayım Burberry Classic ve Rochas hangi mevsimlerin parfümleri?

DP eğer açık parfüm satan bir yerse acaba Paco Rabbane One Million'u nasıl yapmıştır??? Kokunun orjinalini bilmiyoruz ki koklayınca kokusu benzer diyelim :)

Hocam DP elbette açık parfüm satan bir parfüm mağazası zinciri. Çoğu yerde görüyorum ben İzmir'de.

Söylediğim 2 parfümde kış parfümüdür. Özellikle Rochas'ı yazın sıkarsan kokudan ölürsün , öldürürsün çünkü şekerli bir koku. Burberry ise ona göre daha yumuşak , baharatlı hoş bir koku.

One Million'u nasıl yaptıklarını bilmiyorum fakat o da bildiğim kadarıyla Rochas gibi tatlı bir koku. Yaşadığın ilde parfüm satan bir yere gidip One Million'u koklayabilirsin. Ayrıca burada da parfümlerle ilgili büyük bir konu vardı , aratırsan bulabilirsin.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

46 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:29:12 

Bundan vazgeçme

0

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:30:12 

Paco Rabbane One Million, Diesel The Only Brave, 212 Sexy Man, Davidoff , Bulbery adlı parfümleri açık satan yerlerde hangisi daha iyi yapmış bilgisi olan var mı arkadaşlar?

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:30:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

Ya ben çakmasıni kullaniyodum garden firmasinin burberry classic in harikaydi kaliciligi kokusu falan.gittim orjinalini aldim 30 cc lik hiç ama hiç mennun kalmadim kalicilik falan sifirdi. Okadar sikiyodum banamisin demiyordu lanet ettim. Çakmasi 100 kat daha iyiydi. Aldigim yerde golden rose erkul kozmetik yani urun de orjinsl idi. Sen nasil menun ksldin okadar anlamadim:s

kalıcılık tenden tene değişebilir belki bende 1 gün civarı kalıyor koku ve 1 gün boyunca kendini baya hissettiriyor . kalıcılığını kokusu tamamlıyor bence az ama öz gibi birşey

bide parfümde bayatlık filan diye birşey duymuştum bayat parfüme denk gelmiş olabilirsin hocam

84 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:32:08 

Black code

1090 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Teşekkür ederim. Açık alırsanız kokusu yakın olabilir belki ama kalıcılığa asla, açık parfüm max. 2-3 saat dayanır. Evet çok etkili parfümler tabi kokuya göre giyimekte oldukça önemlidir.

Her parfüm için geçerli değil o. Hatta genelde eş değer oluyorlar, orijinali kalıcıysa açığı da kalıcı, değilse açığı da değil.

All rational action is in the first place individual action. Only the individual thinks. Only the individual reasons. Only the individual acts.

Ludwig von Mises

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:34:51 

Bu parfüm seçimine kız arkadaşınla gidiceksin arkadaş :)

Koyacaksın önüne

Paco Rabbane
Armani Code
Bulbery Classic
212 sexy man
Davidoff
Rachos

Kız koklamaktan komaya girecek :)

4538 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:36:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Her parfüm için geçerli değil o. Hatta genelde eş değer oluyorlar, orijinali kalıcıysa açığı da kalıcı, değilse açığı da değil.

Tabiki söylediğiniz şey doğru ama şu şekilde doğru;

Örneğin:

One Million'ın orijinali 10 saat kalıyorsa doldurması 5 saat kalıyor.
212 Men'in orijinali 6 saat kalıyorsa doldurması 3 saat kalıyor.

Eğer arada fark olmasaydı kim orijinal alırdı sizce?

-Htc DesireX 16Gb-
Bmw 320d F30 White

1112 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:38:04 

diesel fuel for life
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinist -- 26 Ocak 2012; 22:40:17 >

717 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:38:53 

quote:

kalıcılık tenden tene değişebilir belki bende 1 gün civarı kalıyor koku ve 1 gün boyunca kendini baya hissettiriyor . kalıcılığını kokusu tamamlıyor bence az ama öz gibi birşey

bide parfümde bayatlık filan diye birşey duymuştum bayat parfüme denk gelmiş olabilirsin hocam

Ya biliyorum tenden tene gore degistini ama mesela kazagima atkima sikardim çakma olani buram buram kokardi kiz arkadasim atkimi alir koklardi dakikalarca:d o derece yani ama orjinali aldiktan sonra diyorum ki nasil kokuyo parfum? Ne parfumu dedi hiçti yani belirginligi aldigima pisman olmustum. Belkide bayatti cunku bi parfumun cakmasinin orjinalinden daha iyi koktuguna ilk defa şahit oldum baskasi dese inanmazdim.
Bu arada yine çakma alim dedim gaden marka bulamadim aynisindan firma işi birakmiş:s kaldik ortada hala gio armani sikiyorum (orjinal) yazlik koku:)

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:42:55 

Hermes markasi parfumun sık ve bekle mukemmel bir koku

Demiş bir arkadaş
Bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

628 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:43:37 

Diesel Fuel For Life'nin kaliciligi cok hosuma gidiyor.Fark edilebilirligi de yuksek ayrica begenmeyen de olmadi.
Simdi Black XS var.Gercekten kokusu cok guzel ama fark edilebilirlik cok az.Siktiginiz yere sokulmalari lazim.
Cool Water alacagim haftasonu.
Ve de Jean Paul Gaultier de vardir.Parfumerideki satis sorumlusu bayanlar da oneriyorlar.Beyaz tende daha iyi gidiyormus.

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:45:57 

quote:

Orijinalden alıntı: emre-34bjk

Diesel Fuel For Life'nin kaliciligi cok hosuma gidiyor.Fark edilebilirligi de yuksek ayrica begenmeyen de olmadi.
Simdi Black XS var.Gercekten kokusu cok guzel ama fark edilebilirlik cok az.Siktiginiz yere sokulmalari lazim.
Cool Water alacagim haftasonu.
Ve de Jean Paul Gaultier de vardir.Parfumerideki satis sorumlusu bayanlar da oneriyorlar.Beyaz tende daha iyi gidiyormus.

Açık parfümü hangi magazadan ve o mağazadaki en çok hangi parfümü alıyorsunuz?
Her açık parfümcünün iyi yaptığı parfümler var

86 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:47:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

Ya biliyorum tenden tene gore degistini ama mesela kazagima atkima sikardim çakma olani buram buram kokardi kiz arkadasim atkimi alir koklardi dakikalarca:d o derece yani ama orjinali aldiktan sonra diyorum ki nasil kokuyo parfum? Ne parfumu dedi hiçti yani belirginligi aldigima pisman olmustum. Belkide bayatti cunku bi parfumun cakmasinin orjinalinden daha iyi koktuguna ilk defa şahit oldum baskasi dese inanmazdim.
Bu arada yine çakma alim dedim gaden marka bulamadim aynisindan firma işi birakmiş:s kaldik ortada hala gio armani sikiyorum (orjinal) yazlik koku:)

armani black diamond muydu tam hatırlamıyorum black olmayadabilir bir mağazada tester olarak sıktılar mükemmeldi hala burnumda çok yoğun ve güzel bir baharat kokusu vardı kışlık koku için onu düşünebilirsin

1157 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:50:21 

0

kaç şişe parfüm kullandım bilmiyorum ama bu kızları manyak ediyor

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:54:02 

quote:

Orijinalden alıntı: azawarai

0

kaç şişe parfüm kullandım bilmiyorum ama bu kızları manyak ediyor

Açık- Kapalı?
Açıksa hangi parfümcü?

1157 Mesaj
26 Ocak 2012; 22:57:32 

quote:

Açık- Kapalı?
Açıksa hangi parfümcü?

orijinal. ingiltereden almıştım.

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)

115 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:04:30 

Slazenger mavi ve turuncu ikisini combo yapınca yolda durdurup markasını soruyorlar bak ciddiyim

I see what you did there.

571 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:09:55 

Mevsim kış olduğuna göre tercih rochas.

62 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:13:43 

kış için; armani code ve lacoste red. 212 sexy man, rochas türü çok şekerli parfümleri sevmem.

yaz için; lacoste essential, kenzo leaupar (biraz kalıcı olsaymış, gelmiş geçmiş en güzel parfümlerden olabilirmiş), 212 men, bvlgari aqua, diesel fuel for life (bu parfüme bayılmama rağmen benim tenime uymadı bir türlü)
ve davidoff cool water.. gerçi cool water arko tıraş kolonyası gibi kokuyo diyorlar ama yaz için ideal bence.

3632 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:17:58 

calvin klein one ve calvin klein be , parfümleri çok hoşuma gitti ve kalıcılığı iyi . Ancak çok pahalı malasef öğrenci için 170 lira olması lazım fiyatı .Ben şimdilik rebul classic kullanıyorum hafif banyo sonrası tatlı bi kokusu var keskin değil ve ferahlatan bi koku . Bundan sonra calvin klein alma imkanım olmazsa hep rebul devam edicem .

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wheaston -- 26 Ocak 2012; 23:31:08 >

BeşiktAŞK

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:18:49 

Açık parfümcü ve bu parfümcünün güzel benzettiği parfümlerden de bahsedelim arkadaşlar
Haliyle herkes orjinal parfüm alamıyor.

578 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:20:08 

buradaki önerileri dikkate alarak tekin acar, boyner gibi yerlerde bu parfümleri dene. 1 gün git kalıcılığına bakmak istiyorum de 2. gün sarmadı başka parfüm denemek istiyorum dersen tüm parfümleri test edebilirsin. tüm demeyim fakat bu şekilde baya bir parfümü deneme imkanı buldum. bana kalırsa jean paul guilter, burberry classic günlük kullanım için ideal ve etrafta fark edilebilen bir parfüm ama favorim loewe 7 ilk başta çam ağacı kokusu alıyosun fakat süre geçince enfes bir kokuya dönüşüyor

84 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:22:31 

Mesajım bulunsun

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:23:25 

quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

buradaki önerileri dikkate alarak tekin acar, boyner gibi yerlerde bu parfümleri dene. 1 gün git kalıcılığına bakmak istiyorum de 2. gün sarmadı başka parfüm denemek istiyorum dersen tüm parfümleri test edebilirsin. tüm demeyim fakat bu şekilde baya bir parfümü deneme imkanı buldum. bana kalırsa jean paul guilter, burberry classic günlük kullanım için ideal ve etrafta fark edilebilen bir parfüm ama favorim loewe 7 ilk başta çam ağacı kokusu alıyosun fakat süre geçince enfes bir kokuya dönüşüyor

Dostum karar ver
Hangisini şiddetle tavsiye ediyorsun
Jean paul mu yoksa burberry mi?
Tek seçim hakkımız var :)

3550 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:24:31 

Parfümsüz kız tavlayamıyorsanız bırakın bu işleri

Ege Üniversitesi
Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Çalgı Yapım Bölümü

372 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:28:20 

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Parfümsüz kız tavlayamıyorsanız bırakın bu işleri

Hoppalaaaa

695 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:30:10 

sunu anladımkı parfum hakında gram bısey bılmıyomusum zaten cok kullanmam o yuzden galıba.bir tane aldım bısey bılmedıgımden ordakı kadına sordum bı kac tane onerdı kokladım falan hugo u begendım onu aldım bende

84 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:34:56 

Bütün yorumları okudum yazlık kışlık kalicilik zamnla koku degistirme neler varmis yav bende avon dull seped kullaniyodum guzel diyodum neler varmis valla iyi oldu ogrendigim merak ettim yarin gidip one millionla roches a bakiyim bide burbery ye

613 Mesaj