Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
776
Cevap
117
Favori
327.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar, açık parfüm alacaksanız anlarım da orjinal parfüm alacak ve hala One Million, Armani Code, Rochas hangisini alayım diye soranlar var şaşırıyorum ya. Yanlış anlaşılmasın, o kadar para veriyorsunuz en azından daha az bilinen size özel bişey alın bu bahsettiğiniz kokuların bırakın popülerliğini veya herkesin kullanmasını artık modası bitti bayatladı yani zamanında eyv güzel hoş parfümlerdi bizde kullandık. Ben bu parfümlerden bi tanesini alacak olsam zaten orjinalini değil direk açığını alırım parama yazık. Çakması bol, sahtesi bol ,orjinali bol, kullananı çok parfümlere 150-200TL verilir mi ya? En azından biraz farklılık yapın sevdiğiniz parfüme benzer bir koku alın aynı olmayan..

Birde yok içinde afrodizyak var, yok feromon var şu var bu var şaşırmayın arkadaşlar ya Allah aşkına. Bir parfümle karşı cinsi etkileyebileceğinizi mi zannediyorsunuz, eğer karşı cinsi etkilemekse amacınız sadece buruna değil tüm duyu organlarına göz/kulak/burun hitap edeceksiniz. Parfümde tabii ki önemli bir etken ancak olmayacak şeyi de olduracak birşey değil. Alın ben size genel olarak sevilen popüler parfümlerin benzer tarzda olanlarını veya daha iyi olanlarını yazıyorum hiç olmazsa farklı kokun biraz.

Gio mu seviyorsunuz? Gio essenza
    Dior Homme mu seviyorsunuz? Valentino uomo
    Black Xs mi seviyorsunuz? Diesel only the brave tattoo veya polo red intense
    Jpg le male mi seviyorsunuz? Jpg Ultra male veya JPG terrible

Araştırın, koklayın burnunuzu geliştirin yani arkadaşlar söylediğiniz parfümlere 150TL yazıktır günahtır ya. Üstelik ben bir parfüme 500-600TL verebilen biri olarak söylüyorum bunları..

Konu boyunca köşeye sıyrılıp gerçekten kaliteli kokular yazanlarda olmuş ne bileyim yani Chanel - Allure Homme Sport, Mont Blanc - Legend, YSL La Nuit, Hermes, Dior vs vs. uzar gider bu kokulara bakın ya hem konuda belirttiklerinizden inanın çok daha kaliteli, karakterleri, doğal ve başarılı harmanlı ele ayağa düşmemiş kokular. Ama tekrar söylüyorum, orjinal alacaklar bence şu kokuları direk elesinler artık

JPG - Le Male
    Paco Rabanne - One Million
    Armani - Code
    Carolina Herrera - 212 Men
    Burberry - Classic
    Rochas - Man
    Dior - Fahrenheit
    Paco - Black XS

Bu yukarıdaki yazdığım parfümler hep kırmızı alarm parfümler. Almayın aldırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 16 Şubat 2016; 22:10:06 >
  •  En Etkileyici Erkek Parfümü

Bu dördünden birini alın derim
  • Biz 5 liralık loris sıkalım adamlarin parfüme bak bee helal olsun valla :)
  • Davidoff cool water almayın arkadaşlar gidin arkonun traş kolonyası daha ilgi çekici,sağda solda fiyatı uygun diye kanmayın
  • LaxLucky kullanıcısına yanıt
    Christian Dior Homme Intense
    Guerlain L'instant Pour Homme Extreme (Lidge)

Creed Green Irish Tweed tüm yabancı ünlüler kullaniyor süper bir yaz parfumu

Hermes Terre D'Hermes Pure parfum edp

tom ford tabaacco vanılya super
    murdock black tea hepsini severek kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

kuru bir cildim var terleme zayıf akşamları arkadaş ortamında kullanabileceğim bir parfüm öneriniz varmı

tavsiylerinize göre dior homme intense i seçtim ama doğru bir kararmı

yaş 30 bu arada

son denemelerime göre erkek parfümlerini genel olarak 2 ana alt başlığa ayırabiliriz. 1. erkeksi erkek parfümleri, 2. unisex'e çok yakın erkek parfümleri.

bu ayrımı tam yapabilmek için baya bir parfüm denemem gerekti aslında. kadınlar için çok da fark etmiyor, yani yeri geliyor çok erkeksi parfümleri çekici bulan kadınlar çıkıyor, yeri geliyor unisex'e yakın parfümleri çekici bulan kadınlar çıkıyor.

dior homme intense ile ysl la nuit de lhomme bu ikisi de unisex e yakın parfümler. yani kadın parfümü gibi algılanmasına ramak kalmış parfümler. genelde bir parfüme erkeksilik katan şeyler deri kokusu, esans, tütün, tarçın ve misk oluyor. ama bu dior homme intense ile ysl la nuit parfümlerinde belirgin çiçek kokuları mevcut. yani agresif görünen yoğun sakalı olan bir kişiyseniz bunlar gitmez. ama böyle renkli gözlü kumral veya sarışın beyaz tenli iseniz hafif kirli sakalla çok yakışır bu kokular.

acqua di gio profumo herkese giden bir kokudur, özellikle yaz aylarında. kalıcılığı çok iyidir.
  • takip
  • Burberry Classic insanin kokladıkça koklayası geliyor
  • Lan biz hacı yağı sürünelim, adamların parfümlerine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: S35

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: S35

Burberry classic şuan kullanıyorum 30 ml aldım denemek için neredeyse 20 tane kız parfümümü beğendiğini söyledi bitincede 150 ml alabilirim .
    birde Armani Daimond çok güzeldi onuda alabilirsin bu ikisini bi test et

Kardeş bu aldığın 30 ml'lik olan açık parfüm müydü?
    150 ml'liği de söylersen iyi olur

30ml lik orjinal burberry classic hocam. eğer birdaha alırsam aynısının büyüğünü alırım

Kalıcılığı nasıldı Burberry'nin?
  • Parfümsüz kız tavlayamıyorsanız bırakın bu işleri
  • on kaplan gücündedir,bayanların başını duvarlara vurma hissi gelir,afrodizyak etki yapar, aaauuuuuuuuu

• Konu güzelde?
    Şu tavsiyeleri bir alabilsek?
  • Doğal Ter Kokusu Kızları Etkilemedeki En Büyük Silahlarımdan Birisidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 28 Ocak 2012; 1:31:10 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_57065806/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57065806

Anketten oyunuzu kullanmayı unutmayın beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Kullanıpta "işte en kalıcı parfüm bu" dediğiniz marka modeller varmı arkadaşlar, tenimde uzun süre kalıcı olmuyor parfüm, epey kalıcı ve etrafımda kokabilecek bir parfüm arıyorum

212 VIP Men,YSL La Nuit D'La Homme Le Parfüm,Terre D'Hermes,Givenchy Xeryus Rouge,Dior Homme Intense,JPG Kokorico deneyebilirsiniz.

Hocam ben edp parfüm kullanmadım, zaten çok az edp olup erkek parfümü olan, edp kullanmak isteyişimin nedeni parfüm oranının daha fazla olmasından, daha kalıcı deniliyor

3 5 tane parfüm var edp, dediğiniz hermes ve dior homme intense bunların edp si var siz hangisini denediniz, edp parfüm kullandız mı diye sorayım, yani fark oluyor mu çok edt ile

EDP istiyorsan Hermes yada YSL Lanuit Le Parfum tavsiye ederim.İkisini de kullandım ikisi de çok güzeldir.EDT'ye göre daha yumuşak ama daha kalıcı ve buram buram kokan parfümlerdir.Dior ise daha çok ruj gibi kokuyor o yüzden ben çok sevmiyorum.Hepsini denemeni tavsiye ederim hangisi hoşuna giderse alabilirsin.Şuanda YSL Lanuit kış için en beğendiğim parfümlerden.

peki hocam thierry mugler a men, bvlgari man, tom ford black hakkında bişeyler biliyomusunuz, kokuları nasıldır, bvlgari man i biliyorum odunsu ve karakteristik bir koku, hoşuma gitti epey ancak edt olduğu için kalıcılığı yönünden emin değilim

Bvlgari man kalıcılık yönünden seni üzebilir ve beklentilerini karışlamayabilir.thierry mugler ise ortası olmayan bir koku ya seversin ya nefret edersin.Yanık şeker kokar ama beğenirsen gerçekten de güzel ve efil efil kokan bir koku edt olsa da farketmez edp kadar yoğun ve etkileyici kokar.4-5 sene önce kullanmıştım ve çevremden de iyi tepkiler almıştım.Tom Ford kullanmadım ama Tom Ford koku dünyasında efsanedir.Elit kokulardandır tıpkı Hermes gibi.Ayrıca illa EDP alarak beklentini yüksek tutma bazı EDT parfümler EDP'den çok daha kalıcı ve efektif kokabiliyorlar.Gidip dene ona göre al.
  • Üzerimde en çok beğenilen ve övgü aldığım parfümler

1. CREED AVENTUS

2. DIOR HOMME INTENSE

3. GUERLAIN L'INSTANT EXTREME

4. SCENT INTENSE CUSTOM NATONALE

5. THIERRY MUGLER PURE HAVANE

6. CREED VIRGIN ISLAND WATER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thale

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Calvin Klein Intense Euphoria , Issey Miyake ve Jean Paul Gaultier Le Male. Deneyenler yorumlarsa sevinirim hangisi iyidir?

Ben aralarindan bitek Calvin Klein intense euphoria yi kullandim fakat arkadaslarim cok begeniyor. Cok kisi sordu parfumun ismini. Bence mukemmel bi koku.

Teşekkürler
  • Abercrombie Fierce
  • Ya arkadaşlar keşke alıp onerdiginiz parfumlerin fiyatlarını da yazsaydiniz kolaylık olurdu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.