Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
776
Cevap
117
Favori
327.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

Kullanıpta "işte en kalıcı parfüm bu" dediğiniz marka modeller varmı arkadaşlar, tenimde uzun süre kalıcı olmuyor parfüm, epey kalıcı ve etrafımda kokabilecek bir parfüm arıyorum

212 VIP Men,YSL La Nuit D'La Homme Le Parfüm,Terre D'Hermes,Givenchy Xeryus Rouge,Dior Homme Intense,JPG Kokorico deneyebilirsiniz.

Hocam ben edp parfüm kullanmadım, zaten çok az edp olup erkek parfümü olan, edp kullanmak isteyişimin nedeni parfüm oranının daha fazla olmasından, daha kalıcı deniliyor

3 5 tane parfüm var edp, dediğiniz hermes ve dior homme intense bunların edp si var siz hangisini denediniz, edp parfüm kullandız mı diye sorayım, yani fark oluyor mu çok edt ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangibirey -- 27 Ağustos 2012; 19:57:25 >
  • quote:

quote:

quote:

Kullanıpta "işte en kalıcı parfüm bu" dediğiniz marka modeller varmı arkadaşlar, tenimde uzun süre kalıcı olmuyor parfüm, epey kalıcı ve etrafımda kokabilecek bir parfüm arıyorum

212 VIP Men,YSL La Nuit D'La Homme Le Parfüm,Terre D'Hermes,Givenchy Xeryus Rouge,Dior Homme Intense,JPG Kokorico deneyebilirsiniz.

Hocam ben edp parfüm kullanmadım, zaten çok az edp olup erkek parfümü olan, edp kullanmak isteyişimin nedeni parfüm oranının daha fazla olmasından, daha kalıcı deniliyor

3 5 tane parfüm var edp, dediğiniz hermes ve dior homme intense bunların edp si var siz hangisini denediniz, edp parfüm kullandız mı diye sorayım, yani fark oluyor mu çok edt ile

EDP istiyorsan Hermes yada YSL Lanuit Le Parfum tavsiye ederim.İkisini de kullandım ikisi de çok güzeldir.EDT'ye göre daha yumuşak ama daha kalıcı ve buram buram kokan parfümlerdir.Dior ise daha çok ruj gibi kokuyor o yüzden ben çok sevmiyorum.Hepsini denemeni tavsiye ederim hangisi hoşuna giderse alabilirsin.Şuanda YSL Lanuit kış için en beğendiğim parfümlerden.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

EDP istiyorsan Hermes yada YSL Lanuit Le Parfum tavsiye ederim.İkisini de kullandım ikisi de çok güzeldir.EDT'ye göre daha yumuşak ama daha kalıcı ve buram buram kokan parfümlerdir.Dior ise daha çok ruj gibi kokuyor o yüzden ben çok sevmiyorum.Hepsini denemeni tavsiye ederim hangisi hoşuna giderse alabilirsin.Şuanda YSL Lanuit kış için en beğendiğim parfümlerden.

peki hocam thierry mugler a men, bvlgari man, tom ford black hakkında bişeyler biliyomusunuz, kokuları nasıldır, bvlgari man i biliyorum odunsu ve karakteristik bir koku, hoşuma gitti epey ancak edt olduğu için kalıcılığı yönünden emin değilim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

peki hocam thierry mugler a men, bvlgari man, tom ford black hakkında bişeyler biliyomusunuz, kokuları nasıldır, bvlgari man i biliyorum odunsu ve karakteristik bir koku, hoşuma gitti epey ancak edt olduğu için kalıcılığı yönünden emin değilim

Bvlgari man kalıcılık yönünden seni üzebilir ve beklentilerini karışlamayabilir.thierry mugler ise ortası olmayan bir koku ya seversin ya nefret edersin.Yanık şeker kokar ama beğenirsen gerçekten de güzel ve efil efil kokan bir koku edt olsa da farketmez edp kadar yoğun ve etkileyici kokar.4-5 sene önce kullanmıştım ve çevremden de iyi tepkiler almıştım.Tom Ford kullanmadım ama Tom Ford koku dünyasında efsanedir.Elit kokulardandır tıpkı Hermes gibi.Ayrıca illa EDP alarak beklentini yüksek tutma bazı EDT parfümler EDP'den çok daha kalıcı ve efektif kokabiliyorlar.Gidip dene ona göre al.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bvlgari man kalıcılık yönünden seni üzebilir ve beklentilerini karışlamayabilir.thierry mugler ise ortası olmayan bir koku ya seversin ya nefret edersin.Yanık şeker kokar ama beğenirsen gerçekten de güzel ve efil efil kokan bir koku edt olsa da farketmez edp kadar yoğun ve etkileyici kokar.4-5 sene önce kullanmıştım ve çevremden de iyi tepkiler almıştım.Tom Ford kullanmadım ama Tom Ford koku dünyasında efsanedir.Elit kokulardandır tıpkı Hermes gibi.Ayrıca illa EDP alarak beklentini yüksek tutma bazı EDT parfümler EDP'den çok daha kalıcı ve efektif kokabiliyorlar.Gidip dene ona göre al.

aynen hocam denemek lazım da, denemek de yetmiyor, parfüm olayı biraz zor, ilk kokladığınızda ilk notaları alıyosunuz 1 saat sonra koku değişebiliyor=) ve kalıcılığınıda anlayamıyorsunuz hemen

verdiğiniz ürünlerden ve bikaç tane de kendim ekledim, gidip deneyim ona göre alırım, tekrar teşekkürler
  • Takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: _Prospect_

black xs

Adı sadece black xs midir?
    Yoksa daha uzun bir ismi var mı kardeşim?
    Bir de kalıcılığı, farkedilirliği, nota değişikliği nasıldır?

Nota değişikliği: Parfümün ilerki saatlerde kokusunu değiştirip farklı bir hal almasıdır. (Bilmeyen arkadaşlar olabilir o yüzden kısaca yazdım.)

Açıklama yaparak daha uzun yazmış oldun
  • arkadaşlar peki tene göre parfüm seçimi nasıl oluyor esmer felan mı ayrılıyor anlamadım ben şu ana kadar burberry cls. ve hugo boss kullandım burberry çok güzel oldu bana ama hugo boss çok yakısmadı ben esmerım, şimdi lacoste red düşünüyorum bunu nasıl anlıyorsunuz ten rengı olayını :D
  • arkadaşlar peki tene göre parfüm seçimi nasıl oluyor esmer felan mı ayrılıyor anlamadım ben şu ana kadar burberry cls. ve hugo boss kullandım burberry çok güzel oldu bana ama hugo boss çok yakısmadı ben esmerım, şimdi lacoste red düşünüyorum bunu nasıl anlıyorsunuz ten rengı olayını :D
  • Beyler 190 tl ye almıştım mükemmel bir parfüm hemde 2 kere aldım : PORCHE DESİGN THE ESSENCE bi araştırın derim mükemmel kalıcılık olarakta çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Joop Pour Homme Erkek Parfümünü tavsiye ediyoruuum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Armani acqua di gio
    Armani Code
    Armani lei elle
    Burberry Touch
    Boss Energise
    212 MEN
    Davidoff Cool Water
    JOOP What About Adam
    Givency Insense

Kullanip onay verdiklerim

212 Sexy man var bende.Pembe şişede.

Fakat, hemen gidiyor kokusu anlamadım ki, "test" olandan almıştım, etkisi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

Bu parfüm seçimine kız arkadaşınla gidiceksin arkadaş :)

Koyacaksın önüne

Paco Rabbane
    Armani Code
    Bulbery Classic
    212 sexy man
    Davidoff
    Rachos

Kız koklamaktan komaya girecek :)

212 Sexy man var bende.Pembe şişede.

Fakat, hemen gidiyor kokusu anlamadım ki, "test" olandan almıştım, etkisi varmı?

rochas mende çok güzel.Rochasmen uzun süre gider mi?

Birde, atletinize mi sürüyorsunuz? uzun gitmesi amacıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unborucable

Fahrenheit

efsana kokudur,magazalarda bas koseye koyulur,fiyati yuksektir ama bu kokuyu surun mokunuz bile 10 gun guzel kokar.

Bu parfum 3 yildir duruyor masamda. 100 ml lik amcam almisti orijinal. Kesinlikle kaliciligina sana katiliyorum. 3 yildir bitiremememin sebebi ise. Bunu her zaman kullanmam. Bazen uzun yola gidersem esyasiz bi sikarim yeter bana veya aavlanmaya ciktigimda 2 kere siksam yeter o derece kalici bir koku. Normalde diesel only the brave tattoo kullaniyorum. Dior fahrenheit 32 gibi bi kokusa bulsam fena olmaz. Yarin armani code alacam. Bakalim hic koklamadim ama koklayinca elbette çikaracam kokuyu

• Öğrenci için en iyi parfüm hangileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprazolam

Bvlgari Pour Homme Soir kızın biri ya bu ne mükemmel bişi diyerek kız arkadaşımın yanında boynuma sokulmuştu dudakları boynuma değmişti o an çadırı kurmuştum resmen

En Etkileyici Erkek Parfümü

Sipariş verdim, kılzar beğenir umarım.
  • Black XS ve Davidoff cool water almayın bunlara ayrı bir nefret eylemi var kızlar tarafından..

• Lacoste Essential kesinlikle yaz için, durdurup soran erkekler bile oldu öyle diyeyim.

Ayriyeten parfümcüye git her gün 3-4 koku dene(fazlasında sorun yaşarsın.) Yanında kumaş parçası götürüp ona da sıktırabilirsin kalıcığı test etmek için. Ama şunu unutma parfümün uyumu çok önemli, mesela uçucu,ferah bi koku olan Bvlqari Aqva bende 7-8 saate yakın kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Öğrenci için en iyi parfüm hangileri

DP.
  • 212 Men
    Armani Black Code

One million hoşuma gitmedi benim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.