Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
117
Favori
327.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadas bana carsida dukkanlarda satilan en etkili agir olmayan Kizlar o kokulardan hoslanan parfum hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta parfüm mü istiyosun? Ben paraya kıyarım diyosan,gay bi adam var manyak parfümleri var. Şu an sevilen parfüm belki de ismi , jean paul gaultier araştır bi . Ona ek olarak yine kızların hasta olduğu,rochas man var. Yurtdısından gelen akrabanız falan varsa duty free den ucuza alabilir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

• Ya arkadaşlar, açık parfüm alacaksanız anlarım da orjinal parfüm alacak ve hala One Million, Armani Code, Rochas hangisini alayım diye soranlar var şaşırıyorum ya. Yanlış anlaşılmasın, o kadar para veriyorsunuz en azından daha az bilinen size özel bişey alın bu bahsettiğiniz kokuların bırakın popülerliğini veya herkesin kullanmasını artık modası bitti bayatladı yani zamanında eyv güzel hoş parfümlerdi bizde kullandık. Ben bu parfümlerden bi tanesini alacak olsam zaten orjinalini değil direk açığını alırım parama yazık. Çakması bol, sahtesi bol ,orjinali bol, kullananı çok parfümlere 150-200TL verilir mi ya? En azından biraz farklılık yapın sevdiğiniz parfüme benzer bir koku alın aynı olmayan..

Birde yok içinde afrodizyak var, yok feromon var şu var bu var şaşırmayın arkadaşlar ya Allah aşkına. Bir parfümle karşı cinsi etkileyebileceğinizi mi zannediyorsunuz, eğer karşı cinsi etkilemekse amacınız sadece buruna değil tüm duyu organlarına göz/kulak/burun hitap edeceksiniz. Parfümde tabii ki önemli bir etken ancak olmayacak şeyi de olduracak birşey değil. Alın ben size genel olarak sevilen popüler parfümlerin benzer tarzda olanlarını veya daha iyi olanlarını yazıyorum hiç olmazsa farklı kokun biraz.

Gio mu seviyorsunuz? Gio essenza
    Dior Homme mu seviyorsunuz? Valentino uomo
    Black Xs mi seviyorsunuz? Diesel only the brave tattoo veya polo red intense
    Jpg le male mi seviyorsunuz? Jpg Ultra male veya JPG terrible

Araştırın, koklayın burnunuzu geliştirin yani arkadaşlar söylediğiniz parfümlere 150TL yazıktır günahtır ya. Üstelik ben bir parfüme 500-600TL verebilen biri olarak söylüyorum bunları..

Konu boyunca köşeye sıyrılıp gerçekten kaliteli kokular yazanlarda olmuş ne bileyim yani Chanel - Allure Homme Sport, Mont Blanc - Legend, YSL La Nuit, Hermes, Dior vs vs. uzar gider bu kokulara bakın ya hem konuda belirttiklerinizden inanın çok daha kaliteli, karakterleri, doğal ve başarılı harmanlı ele ayağa düşmemiş kokular. Ama tekrar söylüyorum, orjinal alacaklar bence şu kokuları direk elesinler artık

JPG - Le Male
    Paco Rabanne - One Million
    Armani - Code
    Carolina Herrera - 212 Men
    Burberry - Classic
    Rochas - Man
    Dior - Fahrenheit
    Paco - Black XS

Bu yukarıdaki yazdığım parfümler hep kırmızı alarm parfümler. Almayın aldırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 16 Şubat 2016; 22:10:06 >
  • güzel konu, işe yarar ...
  • Güzel konu, yorumlar da artarsa daha da güzel olacak

Kullandığım ürünler hakkında yorumlarım;

Giorgio Armani Acqua Di Gio : Klasik, bir çok ortamda kokusundan tanınan kesinlikle çok beğendiğim bir ürün. Tavsiye edilir.

Gucci Pour Homme II : Kokusu etkileyici, dikkat çekici ve kalıcı. Tavsiye ederim, almadan önce denenmesi iyi olur.

Hugo Boss Bottled : Çok beğendiğim bir ürün, kesinlikle tavsiye ederim.

Hugo Man : Beğenerek kullandım, çok kalıcı değil ama güzel.

Bvlgari Black : Aldım ve ilk kullanım sonrası direk beğenmeyip arkadaşıma hediye ettim.

Bvlgari Aqva Pour Homme : İlk sıkıldığında hafif gelen ama aslında ağır ve kalıcı, güzel bir ürün. Tavsiye edilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar
  • bu ve benzer konuları okuduktan sonra 6 parfümü seçip açık olarak (dp) aldım ...
    -Jean Paul Le Male
    -Armani Aqua di gio
    -Rochas Man
    -Tom Ford Black Orchid
    bu dördünü beğendim ... ancak kapalı ortam parfümü değiller, kullanacaksanız ferah/açık ortamları tercih edin yoksa bunaltır ...

-Hermes Terre; fena değil ama çok beğendim diyemem ...

-Paco Rabanne İnvictus; hangi parfümcüye girsem istisnasız önerdikleri ve satış elemanı kızların "ben bu kokuya bayılıyorum" dedikleri parfüm bu idi ... ancak ben hiç beğenmedim ...
    belki dp becerememiştir yada bana hoş gelmemiş olabilir ...
    başka bir ihtimal; satılmıyordur ellerinde kalmıştır, müşteriye överek satmaya çalışıyor olabilirler ... ... bunu odalara sıkıp bitirdim ...
  • Invictus kaliteli bir parfumdur. Bende kullaniyorum. Ayricada disaridanda olumlu tepkiler aliyorum.

• İki Harika Koku. Mutluluktan Havaya Uçurur

Loewe Solo
    Armani Eau D Aromes
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Costume National Scent Intense Edp her zaman yaz kış fark etmiyor kullanabilirsin yıllardır kullanırım hem fazla bilinmiyor diyeceklerim bu kadar

• axiseitan kullanıcısına yanıt
    Tomford black orcidi biliyormusunuz bu parfümde feminen diye geçiyor fakat erkek kullanımına çok yatkın scent intense de bu tarz birşey mi hangi kullanıma yatkın koku güzelliği olarak tomfordla kıyaslarmısınız biliyorsanız .
  • 2 parfüm de aslında unisex meyveli parfüm ve notaları farklı
    Tom ford kalıcılık 10/8 kış için
    Scent intence kalıcılık 10/9 yaz/kış
    Tom ford herkesleşti 10 kişinin 9 u çakmasını kullanıyor.
    Scent intence çakması yok fazla bilinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiseitan -- 23 Nisan 2016; 15:42:15 >
  • Sansiro e-15 burberi

Burberry classic

Armani Black Code

paco rabbane

jean paul guilter

arkadaslar hangi ikisini alayim sizce

• SOLO LOEWE
  • 212 vip man
  • yaş da önemli 20 yaşındaki gidip azzaro pour homme kullanırsa babasının arabasını kaçırmış gibi durur
    50 yaşındaki adamdiesel kullanırsa oğlundan almış sürmüş gibi durur
    giyim tarzı ve ruh olayını standart olarak düşünürsek tabi
  • 1 hafta once Blue de channel almistim, kokusu oldukca etkileyici tavsiye ederim. Yolda 3-4 bayan cevirip ozellikle parfumun markasini sordu :) One million unda yeni kokusu cikmis, alirken ondan da almistim eski kokusuna gore gayet keskin ve basarili olmus.

• arkadaşlar bu site nasıl
    http://www.fragrancex.com
  • Creed Aventus her yaşa tavsiye olunur ..
  • Oriflame'nin flamboyant'ını kullanan var mi arkadaşlar ?

• Grey flannel kullanıyorum klasik koku sevenler tavsiye edilir müthiş bir parfüm

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.