Şimdi Ara

Amazon.Com'dan Türkiye'ye Kulaklık Alnır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
16.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.amazon.com/Creative-EF0060-Aurvana-Live-Headphones/dp/B000ZJZ7OA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1327604125&sr=8-1

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum.Tr'de bulamadım hem sıfır olsun istedim.Amazondan Tr'ye gönderirler mi? Gümrükte ekstra bi fiyat biner mi?Herhangi bir ekstra masraf çıkar mı?Ödeme nasıl yapılır?

Yani herhangi bir sorun çıkar mı bu fiyata ürünü alabilir miyim Tr'den,daha önce Amazon deneyimi olan arkadaşlar var mı? Şimdiden yardım eden etmeyenlere çok teşekkür ederim.

• Linkteki ürün sadece ABD içi teslimat yapılıyor
  • istersen elimde orjinal beat sound solo hd var hollandadan geldi garantili ilgilenirsen pm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Linkteki ürün sadece ABD içi teslimat yapılıyor

TR'ye teslimat olup olmadığını nasıl anlayacağız? TR'ye gönderiyorlarsa bir sorun çıkar mı herhangi?
  • amazon.com Türkiye'ye kitap/cd vb.şeyler dışında gönderim yapmıyor diye biliyorum
    http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_468520_intl?nodeId=596184
  • Sıcak fırsatlarda xbox konusunda getirten var amazondan bir bakın hatta gumrukle ilgili bir bilgi var sasırabilirsin:)
  • Ben bugün UE TF 10 siparişi verdim amazon.com dan, Türkiye'ye gönderilebilmesi için Shipping: This item is also available for shipping to select countries outside the U.S. ibaresi olması lazım alınacak üründe.

http://www.amazon.com/Ultimate-Ears-TripleFi-Isolating-Earphones/dp/B0019RBJOE/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddard -- 29 Ocak 2012; 15:45:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddard

Ben bugün UE TF 10 siparişi verdim amazon.com dan, Türkiye'ye gönderilebilmesi için Shipping: This item is also available for shipping to select countries outside the U.S. ibaresi olması lazım alınacak üründe.

http://www.amazon.com/Ultimate-Ears-TripleFi-Isolating-Earphones/dp/B0019RBJOE/

Bu yazıyı gördüğümüz her ilan TR'ye geliyor mu yoksa TR'nin işaretli olduğu ilanlarda mı sadece? Çünkü bazı seçkin ülkelere de gönderiliyor diyor.Bu genel anlamda hep böyle mi yani Türkiye hepsinde teslimat alıyor mu? Bir de gümrük işini nasıl halledeceksiniz?
    Mesela bi player gördüm hocam.Bu yazı onda da var fakat bi açılır pencerede,linkde vs. bir yerde gönderilebilen mevcut ülkelerin listesi yok mu ilanlarda? Bunu sormaya çalıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana.. -- 29 Ocak 2012; 17:54:51 >

• Eğer satıcı amazon.com ise bu yazıyı gördüğünüz her ürünün uluslararası satışı olması lazım zaten gönderilmiyorsa sepete eklediğinizde hesapta kayıtlı olan Türkiye adresine gönderilmiyor diye uyarı veriyor. Gönderi priority shipping ile 2-4 gün arasında geliyormuş zaten başka gönderme seçeneği de yoktu bu üründe DHL ile falan geliyorsa sorun olmuyormuş genellikle diye okudum bakalım ne olacak gümrük işi 4 güne haber veririm artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddard

Eğer satıcı amazon.com ise bu yazıyı gördüğünüz her ürünün uluslararası satışı olması lazım zaten gönderilmiyorsa sepete eklediğinizde hesapta kayıtlı olan Türkiye adresine gönderilmiyor diye uyarı veriyor. Gönderi priority shipping ile 2-4 gün arasında geliyormuş zaten başka gönderme seçeneği de yoktu bu üründe DHL ile falan geliyorsa sorun olmuyormuş genellikle diye okudum bakalım ne olacak gümrük işi 4 güne haber veririm artık.

Teşekkürler hocam.
  • http://www.amazon.com/MEElectronics-M6-BK-Sport-Sound-Isolating-Headphones/dp/B0038W0K2K/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1327860884&sr=1-3

bu kulaklık türkiyeye geliyor sanırım...kargo fiyatını bulamadım...kargo dahil kaça gelir???
  • Elektronikler de satıcı amazon.com ise ve Türkiye'ye gönderi varsa Priority Shipment ile gönderi yapıyor sadece o da en az 30 dolar tutuyor bildiğim kadarıyla. Ama buraya gönderen amazon.com dışında bir satıcıdan bulabilirseniz standart shipment ile çok daha ucuza gönderebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

http://www.amazon.com/MEElectronics-M6-BK-Sport-Sound-Isolating-Headphones/dp/B0038W0K2K/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1327860884&sr=1-3

bu kulaklık türkiyeye geliyor sanırım...kargo fiyatını bulamadım...kargo dahil kaça gelir???

Kargo adresi olarak kayıtlı adresimi seçince ne yazdı bak.

We're sorry. This item can't be
    shipped to your selected
    destination. You may either
    change the shipping address or
    delete the item from your
    order.

• mesela şu üründe
    this item ships for FREE with Super Saver Shipping. yazıyor
    bu ücretsiz kargo anlamına mı geliyor ??

http://www.amazon.com/gp/product/B004477OAY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufancan82

mesela şu üründe

http://www.amazon.com/gp/product/B004477OAY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER

O amerika içindeysen geçerli hocam. Türkiye için kargo ücretini satın al dedikten ve sepete attıktan sonra görebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

Orijinalden alıntı: tufancan82

mesela şu üründe

O amerika içindeysen geçerli hocam. Türkiye için kargo ücretini satın al dedikten ve sepete attıktan sonra görebilirsin.

Yalnız şöyle bir durum var bu ürünün sıfır satıcılarında amazon.com'dan başka 3-4 tane daha satıcı var ama bu satıcılar TR'ye gönderim yapmıyor,fakat amazon.com seçili iken gönderim oluyor galiba? Sorun çıkmadı çünkü? Birde amazon.com satıcısı nedir anlamadım,orijinal ürünler mi satıyor ürünleri nereden alıyor başlı başına bir satıcı mı? Ayrıca Tr'ye sipariş etsek şu 100 dolarlık üründen orijinal ve sorunsuz mudur?

• Merhaba yukarda bazı arkadaşların açıklamasına rağmen sorular ısrarla tekrarlanmakta. Amazon büyük bir kuruluşdur. Ve alt satıcılar mantığı ile çalışır. Yani herseyi stoğunda tutmaz. İlgili amazon.com'dur fakat ürününüz alt satıcıdan gelir. Yukarda da arkadaşın söylediği gibi kitap cd ve dvd den başka nadir seçilmiş birkaç ürün dışında TR'ye ürün göndermez. TR'ye gönderdiği ürünlerde de fiyat ne ise onu yazar. ve 75 euronun üzerinde olursa burda vergiye tabii tutulur. O da fatura bedeli üzerine %20. Şimdi tabii forumlar insanların sorularına cevap için var. Ama merak ettiğiniz başka ürünler var ise amazona üye olup sonuna kadar gidip Türkiyeye ürün gönderip göndermediğini rahatça görebilirsiniz. Free shipping de sadece USA içidir. Amazonda gördüğünüz herhangi bir ürünü Türkiyeye almak için de bana PM atabilirsiniz. Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: fastfalcon

Merhaba yukarda bazı arkadaşların açıklamasına rağmen sorular ısrarla tekrarlanmakta. Amazon büyük bir kuruluşdur. Ve alt satıcılar mantığı ile çalışır. Yani herseyi stoğunda tutmaz. İlgili amazon.com'dur fakat ürününüz alt satıcıdan gelir. Yukarda da arkadaşın söylediği gibi kitap cd ve dvd den başka nadir seçilmiş birkaç ürün dışında TR'ye ürün göndermez. TR'ye gönderdiği ürünlerde de fiyat ne ise onu yazar. ve 75 euronun üzerinde olursa burda vergiye tabii tutulur. O da fatura bedeli üzerine %20. Şimdi tabii forumlar insanların sorularına cevap için var. Ama merak ettiğiniz başka ürünler var ise amazona üye olup sonuna kadar gidip Türkiyeye ürün gönderip göndermediğini rahatça görebilirsiniz. Free shipping de sadece USA içidir. Amazonda gördüğünüz herhangi bir ürünü Türkiyeye almak için de bana PM atabilirsiniz. Saygılarımla...

Şimdi biz 99 dolarlık bu kulaklığı alabiliyor muyuz yoksa alamıyor muyuz TR'den soru bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

quote:

Merhaba yukarda bazı arkadaşların açıklamasına rağmen sorular ısrarla tekrarlanmakta. Amazon büyük bir kuruluşdur. Ve alt satıcılar mantığı ile çalışır. Yani herseyi stoğunda tutmaz. İlgili amazon.com'dur fakat ürününüz alt satıcıdan gelir. Yukarda da arkadaşın söylediği gibi kitap cd ve dvd den başka nadir seçilmiş birkaç ürün dışında TR'ye ürün göndermez. TR'ye gönderdiği ürünlerde de fiyat ne ise onu yazar. ve 75 euronun üzerinde olursa burda vergiye tabii tutulur. O da fatura bedeli üzerine %20. Şimdi tabii forumlar insanların sorularına cevap için var. Ama merak ettiğiniz başka ürünler var ise amazona üye olup sonuna kadar gidip Türkiyeye ürün gönderip göndermediğini rahatça görebilirsiniz. Free shipping de sadece USA içidir. Amazonda gördüğünüz herhangi bir ürünü Türkiyeye almak için de bana PM atabilirsiniz. Saygılarımla...

Şimdi biz 99 dolarlık bu kulaklığı alabiliyor muyuz yoksa alamıyor muyuz TR'den soru bu?

Sen şimdi bu kulaklıgı Türkiyeden alabilirsin. ve sana $131,98 dolara gelir. Ve gümrüge takılma olasılığı bir hayli yüksektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

quote:

Sen şimdi bu kulaklıgı Türkiyeden alabilirsin. ve sana $131,98 dolara gelir. Ve gümrüge takılma olasılığı bir hayli yüksektir.

31 dolar kargo mu oluyor? O kadar pahalıya çıkacaksa hiç uğraşmam zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.