Şimdi Ara

Nokia BH111 ve Play 360 inceleme masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
17.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda sizler için Nokia'nın stere bluetooth destekli kulaklık seti Bh-111 ve NFC desteğiyle öne çıkan kablosuz hoparlör çözümü olan Play 360'ı inceliyoruz.

• Gelen ve giden çağrılarda verilen tepki nasıl?
    BH111'in mikrofon kalitesi nasıl?
    BH111'in kulaklığı nasıl?
    Bu iğrenç renk dışında başka hangi renkler var?
  • Kim ne derse desin Trident!
  • hoperlör incelemeleri tam anlaşılmaz bilgisayardan alıp incelemek gerekir o istediğin kadar ses versin pc den cıkan ses gene onun kadar değil :P
  • Epey yüzeysel bir inceleme olmuş. Biraz daha ayrıntılı olsa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.
  • ürünlerin 2sinide kullanıyorum.harika ötesi,sesin ne kadar cok cıktıgı değil ne kadar kaliteli çıktığı önemlidir!!!!
  • telefon modeli nedir ?
  • ürünler güzel inceleme vasat kulaklığı çok yüzeysel incelemişsiniz ama rengi dışında çok harika gözüküyor
  • ben olsam limon bile yollamam incelemeye.Bu ne arkadaş nokia kulaklık samsung cihazla inceleniyor.(Sadece nokiada çalışmıyor onu göstermek içindir belki) Küçücük fotoğraf çadırı içinde video inceleniyor :) Amatörleşiyor git gide bu inceleme videoları.

Nokia BH111 ve Play 360 inceleme masamızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 26 Ocak 2012; 17:57:29 >

• İyi de "NFC aksesuarı" demişsiniz ama NFC ile eşleştirmenin kolaylığından bahsetmemişsiniz. Enteresan...
  • O kadar marka varken nokia tek şansı isim avantajı, ayrıca neyineki senin kulaklık mobiller üzerine yoğunlaş :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Kim ne derse desin Trident!

Nokia ile Trident'i bağdaştırabilmen çok güzel gerçekten.
  • Ben artık donanımhaberin player ının hata vermesinden bıktım bende mi bir sorun var arkadaş ya anlamadım gitti. Ya allttaki çubuk hiç gözükmüyo ya da çubuk videonun tam ortasına geliyor.
  • kendimi teknoloji magazasında hissettim incelememi reklammı anlamış degilim...
    eskiden daha mı iyi idi incelemeler...
    burda verdiginiz bilgileri... ürünü satan firmalardan yada nokianın resmi sitesindende ögrenebilirim.. lütfen daha detaylı incelemeler yapınız...
    genede emeginize saglık tşk ederiz..
  • Ya Bazı Donanım Haber Videolarında Reklam Olarak Oluyormuş Gibi Gelio Tam Bilgi Yok İnceleme Tam Değil
  • Nerde o eski dolu dolu dh video incelemeleri, google'a model numaralarını yazarak bulabileceğimiz bilgileri video yapmak yerine detaylı hiçbir yerde bulamayacağımız incelemelerden bu seviyeye gerilemeniz üzücü, dh gitgide reklam pompalayan basit bir portala dönüşüyor. Koskoca CES geldi geçti birkaç cılız video dışında dh'a hiçbişey yansımadı, diğer portallardan takip ettik CES'i. DH zayıflıyorsun bilmem farkında mısın?
  • tasarımlar güzel olmuş....umarım farklı renkeleride vardır...
  • bu Nokia telefonun modeli ne? dokunmatiği iğrenç ötesi veya videoda öyle gözüküyo

• tam köy işi süper :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: clearskies

bu Nokia telefonun modeli ne? dokunmatiği iğrenç ötesi veya videoda öyle gözüküyo

N9 olması lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.