Şimdi Ara

Nintendo Wii U, Noel Döneminde Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Geçtiğimiz E3 fuarında duyurulan ve çıkış tarihi olarak 2012 verilen Nintendo'nun yeni masa üstü konsolı Wii U'nun çıkış tarihi gelen son haberle daha da netlik kazandı.

Kısa bir süre önce Nintendo Amerika başkanı Reggie, E3 2012 öncesinde Wii U hakkında daha fazla bilgi paylaşacaklarını belirtmiş ve çıkış aralığı olarak E3 2012 sonrası ve yılbaşı sezonunu işaret etmişti. Japonya'da düzenlenen Nintendo'nun 3. finansal dönemi toplantısında ise CEO Iwata, çıkış tarihini daha belirgin hale getirdi.

Gelen haberlere göre Nintendo, yeni konsolunu  Noel döneminde, tam da alışveriş çılgınlığının yaşandığı tatil döneminde tüm dünyada eş zamanlı olarak çıkaracak. Yapım aşamasında pek çok birinci parti oyunun olması yanı sıra Nintendo bu kez konsoluna doyurucu bir üçüncü parti desteği çekmeyi amaçlıyor.

• Nintendo Wii hiçbir şekilde dikkatimi çekmiyor, benim için önemli olan Xbox...
  • Nintendo bakalım bu sefer ne icat etti :))
  • Nintendo Wii son zelda oyununu da çıkararak bence ömrünü kapattı grafikler çok kötü tamam grafik önemli değil diyoruz da artık bu konsolda diyemiyosun bile. Wii2 zamanı geldi diyorum ve de nintendonun grafik bakımından ps4, xbox720'den geri kalır yanı olmasını istemiyorum
  • çıkış zamanı için iyi bir dönem seçmişler ayrıca çıkışındaki oyun yelpazesi de iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerSezer

Nintendo Wii hiçbir şekilde dikkatimi çekmiyor, benim için önemli olan Xbox...

Zaten bu wii "U" wii degil. -.-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plan güzel Wii U için hazırlanan 3.parti oyunlarda çıkış tarihine yetiştirilse Nintendonun yüzünde pis 1 gülümseme görürüz..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

quote:

wii veya wii "U" farketmez.. nintendo'dan nefret ederim ben.. En iyisi Xbox
  • quote:

quote:

quote:

Hocam nefret ediyorsanız burda işiniz ne madem

• Daha aletin resmi bile yok adamlar çıkış tarihinden bahsediyor..
  • Güzel olacak gibide pek şansı yok bence Zelda ve Mario ile nereye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pomakemir

quote:

quote:

quote:

Hocam nefret ediyorsanız burda işiniz ne madem

ben haberi BSC nin sitesinde gördüm ufak bi yorum yaptım... sonra bi baktım sazan gibi atlayan atlayana size ne kardeşim sevmiyorum nintendo yu rahat bırakın işinize bakın lan!

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyLer0432

Güzel olacak gibide pek şansı yok bence Zelda ve Mario ile nereye kadar.

Bu zamana kadar nintendo konsollarini sattiran seyler nedir? mario,zelda vb oyunlari degil mi? Degisen bisey olcagini sanmam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.