Şimdi Ara

Söylenti: CoD: Black Ops 2 İçin Zombiler Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Treyarch'ın popüler Zombi Modunu yeni bir Call of Duty oyununda görebilecek miyiz diye düşünürken, oyunun Ses Editörü Collin Ayers bunun ipucunu verdi.

World at War ve Black Ops'daki Zombi modunda yakalanan başarı yüzüden Black Ops 2'de de bu modu görmek oldukça normal olacaktır. "Yeni forum açıldı, Treyarch'ın yeni işlerini burada n takip edebilirsiniz" başlığına aynen şunu yazdı Collin Ayers; "Bunu izliyor olacağım. Zombiler takımı bu topluluğu çok seviyor ve yazdıkları her şey bizim için çok önemli. Lütfen böyle devam edin."

Resmi bir açıklama gelmedi tabii ama anlaşılana göre Zombi takımı iş başında.

• zombisiz ve ikinci dünya savaşsız bir treyarch düşünülemez zaten
  • blackops 2 dünya savsından 15-20 sene sonra geçiyor demekki bahsediliyormus
  • black ops da multisinde dengesizlik olmasına rağmen, gerek hikaye modu, gerek co-op zombi modu, bence modern war 3 den daha iyidi.. black ops un senaryosu harikaydı... bo2 de öyle olacak ve multisi de daha dengeli olacaktır.. yani bence oyun gayet güzel olacaktır... fakat grafikler hala eskisi gibi aynı motorla kulanacaklardır.. bence yeni konsollara kadar hala satışlarda n1 olacaktır.. black ops 2 den sonraki oyun yeni motorla olabilir... işte onu merak ediyorum..
  • black ops çavuştürk ün dediği gibi mw3 den kat kat iyi seneryosu oscarlık film gibiydi resmen mw3 sadece aksiyon bazında oyun zaten call of duty hissini hiç vermedi bu mw3 artık ne bekliyorsak treyarch tan bekliyoruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dz.ikm.CavusTurk

black ops da multisinde dengesizlik olmasına rağmen, gerek hikaye modu, gerek co-op zombi modu, bence modern war 3 den daha iyidi.. black ops un senaryosu harikaydı... bo2 de öyle olacak ve multisi de daha dengeli olacaktır.. yani bence oyun gayet güzel olacaktır... fakat grafikler hala eskisi gibi aynı motorla kulanacaklardır.. bence yeni konsollara kadar hala satışlarda n1 olacaktır.. black ops 2 den sonraki oyun yeni motorla olabilir... işte onu merak ediyorum..

multiside yine aralarında en dengelisiydi bana göre ... 800 saat oynamışım MW serilerinde sinirlendiğim kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum . Tabi clan maçlarında bazı hatalar sinir ediyordu balkon demirlerinden , tahtalarından mermi geçmemesi gibi
    dediğin gibi black ops çok daha iyiydi . zombi mod zaten olmazsa olmaz bekliyoruz . birde motoru düzgün optimize etsinler bu sefer 1999 motorunu pclerde kastırmayı başarmışlardı

• Zombiler olmadan Black Ops olur mu canım
    Zombiler candır
  • Oyun güzel olucak gibi duruyor ama bide artık yeni motora geçseler süper olur :)
  • BO'ın zombisi Waw'daki tadı vermedi.Mod destekli gelmediği sürece vermeyecekte.Waw da 4 kişi zombi avlayarak level atladığımız realism modunda sürüsüne custom mapta 100lerce saat harcamışımdır.BO'da ise 15$ ver 1 nazi mapın olsun ohne güzel.
  • mw3 satışlarından sonra bo2'nin yeni grafik motoruyla çıkacağını sanmıyorum yeni bir grafik motoruyla bu oyunu düşünemiyorum gerçekten harika olur
  • Bazı değişikliklerle tadından yenmez.
  • Acıkcası cod serısının en ıyı multıye sahıp ıkıncı oyunu bence bırıncısı cod 4 dıgerıde bops
  • bi grafik motorunu değiştirsinler başka bısı ıstemıyom ama treyarch grafik konusunda infinity warddan daha kaliteli işler yapıyor.inşallah grafikler iyi olur
  • Daha black ops 2 nin çıkacağı resmiyete kavuşmadı zombileri nasıl onaylanıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

quote:

Orijinalden alıntı: Dz.ikm.CavusTurk

black ops da multisinde dengesizlik olmasına rağmen, gerek hikaye modu, gerek co-op zombi modu, bence modern war 3 den daha iyidi.. black ops un senaryosu harikaydı... bo2 de öyle olacak ve multisi de daha dengeli olacaktır.. yani bence oyun gayet güzel olacaktır... fakat grafikler hala eskisi gibi aynı motorla kulanacaklardır.. bence yeni konsollara kadar hala satışlarda n1 olacaktır.. black ops 2 den sonraki oyun yeni motorla olabilir... işte onu merak ediyorum..

multiside yine aralarında en dengelisiydi bana göre ... 800 saat oynamışım MW serilerinde sinirlendiğim kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum . Tabi clan maçlarında bazı hatalar sinir ediyordu balkon demirlerinden , tahtalarından mermi geçmemesi gibi
    dediğin gibi black ops çok daha iyiydi . zombi mod zaten olmazsa olmaz bekliyoruz . birde motoru düzgün optimize etsinler bu sefer 1999 motorunu pclerde kastırmayı başarmışlardı

Bencede aralarında en dengelisi.En azından hardcore'da tabancalarla 1 kilometre öteden adam tekte ölmüyor öyle bir şeyi killcam'de görsem klavyeyi falan kırarım sinirden artık.

• Black ops
    Vay be ilk orjinal oyunum.
    Ve hala bugün bile oynarım 100 saatin üstündee oynamışımdır multisini.
    mw3 dende mw2 dende keyifliydi bana sorarsanız multisi ah birde third person modu olsa.
    Orjinal almazken treyarchı pek sevmezdim. Senaryoyu iyi yapamıyorlar diye. Bu konuda hala fikrim değişmiş değil. mw nin senaryosu daha güçlü ama multi deyince treyarch FTW!
  • zaten belliydi bo 1 in sonunda rus adam varya mason a kazandık diyodu oda şimdilik demişti
  • Önerebileiceğiniz bir sniper içerikli oyun varmıdır acaba ?
  • MW3'ün perkleri ve killstreak sistemi Black Ops'tan daha iyi. ama diğer her konuda da Black Ops MW3'ten daha iyi. eğer MW3'teki perkleri ve killstreak-deathstreakleri yeni Black Ops'a uyarlarlar ise kusursuz bir COD oyunu çıkar ortaya. birde MW3'teki quick scope saçmalığı ve Black Ops 1'deki Ballistic Knife saçmalığını umarım yeni Black Ops'a koymazlar. oyunun tadını kaçıran şeyler hep bunlar.
  • Hatırlarsanız BSC haberini yapmıştı IW daha yeni başlıyordu grafik motoru ve yeni nesil teknoloji çalışmalarına. Yani 10. oyun olacağı için 2013'te ki zaten CoD 1'inde çıkışının 10.yıl dönümü. 10.Yılında yeni motoru kullanacaklardır. Ve hatta CoD1'e bir HD gelebilir. 10. yıl şerefine.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.