Şimdi Ara

Acer Aspire 6930G Ekranı Kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar , lettobum yere düstü ve ekrandaki likid yarıldı . garantisi de bitti , nerde en ucuz nasıl yaptırabilirim ? acer teknik servisi ne kadar fiyat verir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nokian73

arkadaslar , lettobum yere düstü ve ekrandaki likid yarıldı . garantisi de bitti , nerde en ucuz nasıl yaptırabilirim ? acer teknik servisi ne kadar fiyat verir ?

kardeşim eğer istanbulda isen kadıköy yazıcıoğluna git dderim bu işlerin mekanı orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans23

quote:

arkadaslar , lettobum yere düstü ve ekrandaki likid yarıldı . garantisi de bitti , nerde en ucuz nasıl yaptırabilirim ? acer teknik servisi ne kadar fiyat verir ?

kardeşim eğer istanbulda isen kadıköy yazıcıoğluna git dderim bu işlerin mekanı orası

hocam fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exelans23

quote:

hocam fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı ?

valla gecenlerde bir arkadaş değişmişti 35 ile 45 dolar arasıydı led parlak ekranlar ama gezersen uygunda buulabilirsin belki
  • garanti bittiyse servisle hiç uğraşma, kazık fiyatlar çekerler.
    güvenilir bi bilgisayarcı bul başka sıkıntı çıkmasın
  • Acer servis 26cm ekran için 200 tlye değişim yapıyor... Not düşeyim.
  • Antalya da olsan yardımcı olurdum da gittigidiyor yada sahibinden bulabilirsen kendin tak dicem ama elinden gelir mi bilemem en iyisi bilsayarcıya pazarlık yap elimde ekran var takılacak abi kaç paraya yaparsın en fazla 30-40 ister kazıkçı değilse
  • Ayni sorun bende de var. 4-5 aydir kullanmiyordum, hafta sonu yaptirayim bari. Bende ilk olarak yaziciogluna gidecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana bu ekranıbulmada yardımcı olursanız seviniri...fiyat ne olur onu da bildirirseniz sevinirim..antalyada oturuyorum
  • merhaba benim 6930g ekranı kırıldı bulabilirmiyiz nerede kaça yaparlar?
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Benimde ekran kırıldi ucuz led ekran taktirmak istiyorum ama sorun olur dediler bu soruna çözüm bulan varmi cevirici ile sağlikli olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.