Şimdi Ara

İzlediğiniz Ağlatan Filmler / Ağladığınız o anlar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
18
Favori
132.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni ağlatan veya gözümü dolduran filmler listesini sıralamam gerekirse ;

Babam ve Oğlum
    120
    Hayat Güzeldir
    Yeşil Yol
    Truva
    Son Samuray
    Soğuk Dağ
    Piyanist
    Leon
    Bir Zamanlar Askerdik
    Titanic
    Hür Adam Bediüzzaman
    Göl Evi
    Melekler Şehri
    Her Çocuk Özeldir ( Taare Zameen Par )
    3 İdiot
    Mahvolmuş Aşk ( Fanaa )
    Beyaz Melek
    Güneşi Gördüm
    Ömer Muhtar; Çöl Aslanı
    Forrest Gump
    Cennet Sineması
    Cesur Yürek
    Milyonluk Bebek
    Hotel Rwanda

Aklıma gelenler bunlar. Burada tavsiye edilen; Siyah, Shindler'in Listesi ve Hachiko'yu edindim. En kısa sürede izleyeceğim.
    Bir de Ay Lav Yu - Gülmekten gözlerimden yaş gelmişti .
    Bi ara da gülmekten gözlerimden yaş gelen filmleri yazarım ... :)
  • My Sassy Girl
    War Horse
    Requiem for a Dream

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DayZ_ -- 20 Temmuz 2012; 23:53:43 >
  • the green mile
  • Hachikoyu tel gecerim AMA black filmide iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 idiots da manyak olmuştum bi yandan ağlarım bir yandan gülerim.Süper filmdi ama.
  • Babam ve oğlum(Babasına oğluna bir yuva vermesini söylerken )

A momemet Remember ( Hastalığın ilk çıktığı zaman-Kadın adama mektup bırakırken-final sahnesi al sana 3x )

More Than Blue ( İzleyenler bilir, kızın gözünden izlerken baya sulu gözdüm )
  • Stand by Me ' de gözlerim dolmuştu,onun dışında Amerikan Pastası'nın son filminde seri bitiyor diye üzülmüştüm.

• Heat

Neil vurulunca nedense ağladım.Her izleyişimde aynı..

The deer hunter

Nick kafasına sıktığında.

The Jackal

Çakal vurulduğunda ağlamıştım.Ama çocukken izleyişimde

Şimdi baktımda en ufak şeylere ağlıyorum.Dediğiniz filmleri izlesem intihar edebilirim.

• aklıma gelenleri yazmak için sırf üyelik aldım ya güzel filmler yazmışsınız vakit buldukça kalanlaını izliycem
    acıklı fil diyince aklıma gelenlerden yazim bende

garip kuş eski bi türk filmi beni ilk ağlatan film çocuğun merdivenlerde annesi diye bi kadının arkasından gitmesi orda oturması uyy kıyamam
    canım kardeşim buda eski bir türk filmi hala arada izler ağlarım her defasında önce uyandır kardeşini sonra kur televizyonu be adam diye geçer içimden
    wall-e beni kahreden bi animasyon film yanlızlık çok zor robotta olsan
    kalanları yazmışlar zaten
  • Türkan Şoray-Kadir İnanır
    Dönüş Filmi
  • Bu yorum SPOILER içerebilir dikkat!

Click
    adam sandler oğluna ölürken '' aile her şeyden önce gelir '' dediği sahnede gizlice ağladım kalabalık bir ortamdaydım

Forrest Gump
    oğlunu bekleyişi her gün o bankta oturuşu

Big Fish
    en sonunda ed bloom'un anlattığı hikayelerin gerçeğe yakın çıkması ve herkesin onun cenazesinde bir araya gelip muhabbet ettiği sahneler vs son kısımlar yani
  • beyler ağlamam ben diyen varsa lütfen Remember me izlesin bu arada sonunu herkez yanlıs anlıo filmin tarih hakkında gram bilginiz varsa sonunu anlayabilirsiniz mükekmmel bir film!!!
  • Babam ve Oğlum
    Ne ağlamıştım be.
  • Babam Ve Oğlumda Yıkılmıstım Ağlaya Ağlaya Gözlerim Şişti Böyle Bir Filim Varsa Haber Verirseniz Sevinirim Şimdiden tskkrler.

• Son zaman da izlediklerim arasında beni en çok duygulandıran film.
  • Bende yazmak için sırf üyelik aldım eklemek istediğim birkaç film var izlemediyseniz kesin izleyin
    Uçurtmayı Vurmasınlar ( izlediğim en iyi Türk filmi diyebilirim zamanın olaylarını en iyi anlatan ordaki çocuk beni her sahnede ağlatmıştı )
    The Help (Duyguların Rengi) Beyazların evlerinde çalışan siyahi kadınların çekmiş olduğu zorluklar ama oyunculuk da o kadar başarılılardiki ağlattılar
    Teşekkürler paylaşıma devam lütfen
  • Leon - Son ana kendimi tutmuşum herhalde, Mathilda (Portman) Leon'un çiçeğini dikerken kendimi tutamadım.
    3 Idiot - Raju intihar etme girişiminden sonra Ranço yolu açmaya çalışırken.
    The Dark Knight - Batman polislerden kaçarken son sahnede.
    The Dark Knight Rises -
    Batman Atom bombasını körfeze taşırken.

Lord of the Rings - Gollum lavların arasına düşerken ağlamadım ama çok üzüldüm diyebilirim.
    Babam ve Oğlum - Kollarımı açaydım gitme diyeydim.

• Ağlamak için yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.