Şimdi Ara

KOMBİ ARIZALARI BURAYA (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.251
Cevap
313
Favori
1.446.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ustam allah razı olsun senden herkese yardım ediyorsun. bizde öğrenciyiz evde protherm lynx marka kombi var bi ara elektrikler gitti f12 hatası vermeye başladı 2 gün öylece durdu düzeldi. her elektrik gittiğinde aynısını yapıyor. 3 defa oldu ve üçündede 1-2 gün o şekilde durmayla düzeldi. ama şimdi yine oldu ve düzelmiyor. f12 hatası durmadan yanıp sönüyor. yardımcı olabilirmisin. şimdiden teşekkürler.
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    ustam allah razı olsun senden herkese yardım ediyorsun. bizde öğrenciyiz evde protherm lynx marka kombi var bi ara elektrikler gitti f12 hatası vermeye başladı 2 gün öylece durdu düzeldi. her elektrik gittiğinde aynısını yapıyor. 3 defa oldu ve üçündede 1-2 gün o şekilde durmayla düzeldi. ama şimdi yine oldu ve düzelmiyor. f12 hatası durmadan yanıp sönüyor. yardımcı olabilirmisin. şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertan535 E kullanıcısına yanıt
    Kardeş kartın arızalanmış düşük voltaj uyarısı f12 veriyor tamir şart karta

• Ne kadar tamir olur ustam

Ustam kartı tamirli kartla değiştirdik ama yine f12 hatası veriyor sorun neden olabilir şimdiden teşekkürler

• ertan535 E kullanıcısına yanıt
    demekki tamir edilmemiş
  • Merhaba,
    Demirdöküm Atron kombi sahibiyim. Kombide şebeke gerilimi ile çalışırken sorun yok. Ancak şebeke kesilince kendim UPS'i devreye alıyorum ve kombi ateşleme yapmıyor.

UPS 3kVA Tunçmatik online.

teşekkürler

• e-x-treme kullanıcısına yanıt
    bazı cihazların kartı upsde sorun çıkarır ateşleme geri teper hz çakışması olur
  • ustam merhaba 6 aydır nitromix kombi kullanıyorum.izmirdeyiz,sıcak su 45C ayarlı.su debisi yeterli sorun şuki sıcak su ortalama 5C gibi dalgalanma yapıyor 5-10 saniye
    aralıklarla.dün test ettim mutfakta sıcak su tamamen açıkken kimi zaman el değmeyecek duruma geliyor sonra ılıyor ve tekrar ısınıyor.
    servis çağırmadan halledilebilir mi ne yapmak lazım ??
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garagulli -- 18 Temmuz 2016; 12:22:36 >
    Teşekkürler.

• Kalisto kombi, musluk su sıcaklık ayarını 35 dereceye getiriyorum, musluktan sıcak suyu her açtığımda 60,65 dereceye kadar çıkıyor sıcaklık, el sürülmüyor suya. Bu sürekli böyle,bunun sorunu nedir ?
  • garagulli G kullanıcısına yanıt
    cihaza parametre ayarı yapılacak yetkili servis tarafından
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    cihazın termistörü deyişim min max modulasyon ayarı yapılacak ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

cihazın termistörü deyişim min max modulasyon ayarı yapılacak ok

Teşekkür ederim. Bu bahsettiğiniz termistör denilen parça ne kadar bir fiyata sahip ? Birde bu modülasyon ayarı yıllık bakımda yapılacak birşeymidir ? yoksa bakım haricinde extra ücret talep edilir mi ? saygılar.
  • merhaba kombi ustasi; benim kombi demirdokum kalisto. sicaksuyu aciyorum. kombi calismiyor su isinmiyor.. fakat petek bolimnde calisiyor..kombi.... ne olabilir ariza.

• musti5257 M kullanıcısına yanıt
    AKIŞ ŞALTERİ ve ya ntc sicak su sensoru arizali
  • Selamun aleykum arkadaşlar
    Demirdöküm nitron kombi sıcak suyu açınca f-11 sirkülasyon problemi hatası veriyor bar aşırı yükseliyor şarteli kapatıp açıyorum sıkıntı yok yarım saat sonra tekrar aynı hatayı veriyor.
    Ne yapmam lazım bilen varmı?

• bozkurt_0618 kullanıcısına yanıt
    bakılması lazım detaylı
  • Servis çağırmak gerekiyor yani demirdöküm kadar dandik bir marka görmedim 3 ayda bir arıza veriyor servis geliyor 300 350 başıma bela etmişim
  • S.aleyküm Eca marka kombi peteklerde çalışıyor fakat sıcak suda calışıp kısa süre sonra duruyor sıcak su da vermiyor sorun nedir ? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.