Şimdi Ara

Aztech Adsl Modem Şifresi Resetleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bi arkadaşım Aztech marka adsl modem getirdi modemin konfigirasyonunu yapacam ama admin şifresini kabule etmiyor fökümanında user admin şifre epicrouter yazıyor ama onları kabul etmiyor arkasında reset diye bir yer var ordan resetlemeye çalıştım ama olmadı nasıl resetleyebilirim bilen varsa yazarsa sevinirim ayar yapmak için giriş yapmam lazım ama malesef giremiyorum kopnfigirasyon kısmına (10.0.0.2 ye) hoşcakalın

• Modemi resetlesende senden sifre ister. Resetlenince sifre otomatik ilk haline gelir. Kitapciktaki sifreyi girmen gerekir. Eger olmuyorsa aldigin yere bi sor.
  • restlenince zaten klavuzdaki şifreyi denedim olmadı aldığı yeride bilmiyorum bilgisayarı birinden ikinci el almış ulaşması zor anlaşılan aldığı kişiye
  • resetledikten sonra "kullanıcı adı: admin "yap. şifre yazmadan enter a basmayı bir dene.
  • bi dneyim yinede baska cozum varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

resetledikten sonra "kullanıcı adı: admin "yap. şifre yazmadan enter a basmayı bir dene.

teşekkür ederim oldu
  • bende de var oradan biliyorum. yalnız o şifreyi değiştir. bilenler modemini kurcalamasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.