Şimdi Ara

AcePlayer SUAN FREE KACIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araştırıldı ve indirildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degisim Zamanı -- 25 Ocak 2012; 16:51:09 >
  • bu program nedir biraz bilgi verebilir misiniz ?

edit: an itibari ile öğrenmiş bulunmaktayım gerçekten süper bir program indirmenizi tavsiye ederim. Ne midir? her türlü video formatını destekler altyazı desteği sunar.. itunestan fileshearing ile atılıyormuş en nihayetinde süper..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANVVS-2 -- 25 Ocak 2012; 17:03:51 >
  • teşekkürler hemen indiriyorum :D
  • Tesekkurler
  • tesekkürler
  • Ücretsiz olması hasebiyle alınabilir tabiki ama AvPlayer uygulamasının yanında ancak alternatif olabilir bence. Bu uygulamada Mkv uzantılı filmlerde ara sıra takılmalar olabiliyor AvPlayer de böyle bir sorun yok. İki uygulamayı da denemenizi tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tHaLha

Ücretsiz olması hasebiyle alınabilir tabiki ama AvPlayer uygulamasının yanında ancak alternatif olabilir bence. Bu uygulamada Mkv uzantılı filmlerde ara sıra takılmalar olabiliyor AvPlayer de böyle bir sorun yok. İki uygulamayı da denemenizi tavsiye ederim..

Avplayer candır.
  • aceplayer'da hd videolarda sıkıntı oluyor
  • Film icin İPhone'ma kıyamam. Onun icin iPod almak daha iyi sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • free beyler kıyaslamayı bırakında cekın bende kullanıyorum avplayer ama buda bedava sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaplan

free beyler kıyaslamayı bırakında cekın bende kullanıyorum avplayer ama buda bedava sonucta

Saldır şampiyon
  • -bedava mı
    -lazım diil ama indir bunu da indir
    -ahha
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

-bedava mı
    -lazım diil ama indir bunu da indir
    -ahha

Arsiv yapiyoruz sanki. Valla biz neden boyleyiz, idiriyoruz ama kullanmiyoruz ?

Lazim okur diye mi acaba
  • Teşekkürler indirdim
  • bende indirdim wifi transferide varmış teşekürler. yalnız bu videolar ileri sarılmıyormu ? benmi bulamadım acaba ? veyada bazı tür videolarda ileri sarma olmuyorda olabilir tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Film icin İPhone'ma kıyamam. Onun icin iPod almak daha iyi sanırım.

iPad hocam, iPod ve iPhone da filmin tadı çıkmaz
  • Tesekkurler...
  • rica ederim beyler kullanmasanızda ındırın bedava bomba olsun karnımızda patalasın hesabı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.