Şimdi Ara

Video Dosya Konusu: TES V: Skyrim Modları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
20.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      The Elder Scrolls V: Skyrim'in ön plana çıkan yararlı modlarını sıraladık.

• şu türkçe yama bir kullanıma sunulsaydı çok güzel olacaktı modlar zaten güzel oyun zaten güzel dil sorun biraz iyi oyunlar
  • video için teşekkürler birkaç tanesine akşam yumulacağım
    örümcek moduna da lol diyorum
  • Erdinç'in araknofobisi mi varmış :D
  • Merhaba arkadaşlar, videoda birkaç önemli hata yapmışım, özür diliyorum. Kafa RPG'lerdeki Enchanted sistemine gitti sanırım :)

Modları denemek isteyenler için doğru isimleri şu şekildedir;
    - Enhanced Night Skyrim
    - Enhanced Blood Textures

Teşekkürler.
  • birisi ilk baştaki gitarlı temanın linkini verebilir mi?
  • Teşekkürler. Bu modlar işimize çok yarayacak :D
  • teşekkürler devamını bekleriz
  • Harikasınız !
  • birden dlc geldi sandım, evi yakıyodum
  • teşekkürler video için harika ama bir sorum olucak videonun 5.42 dk yandaki karakterin itemleri neler üstündeki zırh çok hoşuma gitide :D :D
  • Bu aralar çok yoğunsunuz anlaşılan, her gün yeni bir video, elinize sağlık.
  • nude mod u atlamışsınız
  • bsc çok süpersiniz elinize kolunuza sesinize klavyenize sağlık
  • Güzel video. Böyle çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Ama bence 3D World Map yerine Quality World Map seçilse daha güzeldi. Kesinlikle daha yararlı. Ayrıca No Spider'ın seçim kriterine koptum:)
  • SkyUI Mod hariç gerisi hem oynanışı hem de optimizasyonu mahveder. Hele ki 3D mapi kesinlikle önermem. Bana kalsa oyundaki orijinal mapte kötü. Ben parşömen mapten yanayım. Mekanı gidince görmek isterim. Böyle oyunlarda merak ve heyecanı yüksek tutmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anotomy

birisi ilk baştaki gitarlı temanın linkini verebilir mi?

Buyurun sıcak sıcak link bitmeden alın!!!:D http://www.youtube.com/watch?v=dtF5mvFHacY
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

teşekkürler video için harika ama bir sorum olucak videonun 5.42 dk yandaki karakterin itemleri neler üstündeki zırh çok hoşuma gitide :D :D

Ebony armor sanırım
  • yukarıda verdiğim link sanırım çıkmamış yine veriyim skyrim gitar versiyonu (http://www.youtube.com/watch?v=dtF5mvFHacY)
  • Ben sitede birkaç yama buldum ama kuramadım bir türlü kopyala/yapıştır olsaydı iyi olurdu . Orda talimatlar var ama ingilizce hiç birşey anlamadım .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.