Şimdi Ara

Alienware dizüstü bilgisayarlarında güncellemeye gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Geçtiğimiz günlerde oyuncular için geliştirdiği kompakt boyutlu masaüstü bilgisayarını lanse eden Alienware, dizüstü bilgisayar gamını güncellemeye hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre Alienware, 14-inç boyutundaki M14x R2, 17.3-inç boyutundaki M17x R4 ve 18.4-inç boyutundaki M18x R2 modelleri için çeşitli donanım güncellemeleri üzerinde çalışıyor.

Hakkında çok fazla bilgi olmayan M18x R2'nin yeni versiyonu, siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile gelecek. M14x R2'nin yeni versiyonu da aynı renk seçenekleriyle sunulacak ve ayrıca 1GB ile 2GB bellek kapasite seçenekleri olan ekran kartlarıyla sunulacak. M17x R4'ün yeni versiyonu ise hakkında en fazla detaya sahip olan dizüstü bilgisayar.

Henüz Alienware tarafından yapılmış resmi herhangi bir açıklama olmamakla birlikte M17x R4'ün, AMD'nin Radeon HD 7970M ve Nvidia'nın GeForce GTX 660M ve GeForce GTX 675M gibi yeni nesil grafik çözümleriyle sunulacağı ifade edilirken, platform bazında da güncelleme yapılacak ve Intel'in Sandy Bridge tabanlı ikinci nesil platformundan Ivy Bridge tabanlı üçüncü jenerasyona geçilecek.

• tasarıma ayı bittim teknink özelliklere ayrı bittim
  • Alienware hastane masraflarini da oduyor mu? Fiyati gorunce kalp krizinden gidecegiz de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asisar1907

tasarıma ayı bittim teknink özelliklere ayrı bittim

Bide fiyatına bit :D herşeyin bi bedeli var :)
  • Herkes alsin diye uretmiyolarki zengin kesime hitap ediyolar fiyati gorumce hastane masrafini karsilasin felan cocukca yorumlar i5 li amd radeon 6470 li pc bile 1700 tl ye satilirken bunu 2 bin 3 binlere beklemeyin
  • ah ulan ah o kadar fiyat biçmeseler alacağım tek laptop ama o kadar parayı tek bir laptoba vermek gerçekten koyar bana her ne kadar alınası gel beni al diye bağıran bi alianware rüyası olsada. Yani o paraya ben 2 tane sağlam masaüstü toplarım elleam İ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames

Herkes alsin diye uretmiyolarki zengin kesime hitap ediyolar fiyati gorumce hastane masrafini karsilasin felan cocukca yorumlar i5 li amd radeon 6470 li pc bile 1700 tl ye satilirken bunu 2 bin 3 binlere beklemeyin

Burda saka yapiyoruz. Cocukca olduguyla ilgili ne ilgisi var? biraz gulelim diyoruz, siz ne diyorsunuz ya?
    Tabi ki pahali olacak, alienware sonucta bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alienware çok harika bir dizüstü yapmış.. Tasarım olsun-özellikler olsun, ama tasarıma bayıldım tron efsanesi ışınları gibi kırmızı-siyah çok iyi olmuş.:)
  • 18.4'' lik olan notebook herhalde benim masaüstü kasasından daha ağır olur
    e ne anladım taşınabilirlik olayından

14'' candır
  • MSIdan da 18 inçlik bi model gelse güzel bi rekabet olur oyuncu laptopu piyasasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

18.4 lik olan notebook herhalde benim masaüstü kasasından daha ağır olur e ne anladım taşınabilirlik olayından 14 candır

Zaten bu bilgisayarlarda taşınabilirlik olayı yok. Ev içerisinde gezdirirsin ya da arkadaşlarla LAN bağlantısı ile oyun oynamak istersin yanında getirirsin, anca öyle. Zaten onu geçtim pil sorunu da var. Taşınabilirliği düşünen insanlar bunu tercih etmez
  • Dell satın almadan önce daha iyiydi bu firma
  • Crossfire/SLI yapmadıkça -ki gerek yok bence- M17'ler ideal boyuttadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Crossfire/SLI yapmadıkça -ki gerek yok bence- M17'ler ideal boyuttadır

Ama 18 inç ekranın keyfi de bir başka hocam :D
  • Loplop olmuş bu
  • Monster bu özelliklere çok daha ucuz.Belki tasarımı o kadar iyi olmasada i7 2860QM GTX580M 3000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

18.4'' lik olan notebook herhalde benim masaüstü kasasından daha ağır olur
    e ne anladım taşınabilirlik olayından

14'' candır

Alienware'in tasinabilirlik anlayisi farkli, bir odadan digerine. (:
  • Bu markanın tasarımları süper...
  • quote:

İdeal boyut mu ?
    1.77" - (45mm) - (4.5 cm)

Bence çok kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

İdeal boyut mu ?
    1.77" - (45mm) - (4.5 cm)

Bence çok kalın

Ekran açısından demiştim zira bütün Alienware'ler soğutma sistemlerinden dolayı kabadır
    M11 ile M14'lerin ekranları oyun için küçük kalıyor.M18 de çok büyük geriye optimum çözüm M17 kalıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.