Şimdi Ara

En korkunç oyun?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
9.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En korkunç oyun?

(En Son Oy Tarihi: 6.3.2017)
Giriş
  • Evet arkadaslar, gerek atmosfer olarak gerek olaylar olarak (En cok aniden korkutanlar ilgimi cekiyor) sizi yerinizden ziplatacak FPS veya TPS oyunlarini paylasirsaniz sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• amnesia ya bakmanı tavsiye ederim
  • Amnesia
    Dead Space serisi
    Half Life serisindeki bazı bölümler
    Metro 2033
  • zamanı çok geçti baya oldu ama ilk çıkan f.e.a.r benim aklımı başımdan almıştı akşamları oyuna giremiyordum resmen...Hikayeside baya bi uzundu yani bilgisayar karşısında oynadığım ve tırstığım yegane oyun...Ardından condemned criminal origins geliyo ki oda baya bi korkunçtu...
  • Resident Evil Remake
  • Amnesia: The Dark Descent
    Undying
    Sanitarium
  • Amnesia:The Dark Descent, F.E.A.R
  • Zamanında fazla oynayamamıştım (), oyunda korku denildiğinde hep aklıma geliyor.

En korkunç oyun?

edit: resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hektorSTK -- 25 Ocak 2012; 10:48:44 >
  • Amnesia: The Dark Descent (Ayrıyetten White Night modu)
    Penumbra Serisi
    Nosferatu
    Dead Space Serisi
  • F.E.A.R 1 tabii ki
    Half lifeın bazı bölümlerinde tırsabiliyodum
    bide bi zombi oyunu vardı adı sanırsam dead of land mı neydi ondada tırsmıştım baya baya ama eskiden

he bide will rock vardı oda korkunç kategorisine girer bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L5AK -- 25 Ocak 2012; 11:05:16 >
  • dead space1-2 ve metro 2033 beni en çok bunlar germişti

özellikle dead space2 çok kez yerimden zıpladığımı bilirim
  • fear ,dead spacee başka başka dead island zombili çok panik oluyor insan
  • Eskilerden,Condemned Criminal Origins
  • Pc de en korkunc oyunlar Undying, Amnesia ve Silent Hill 4: The Room oyunlaridir. Bunlarin yaninda fear falan komedi oyunu kalir. Amnesia da kulakligi kafamdan atip odadan kactigimi bilirim Undying in ozellikle sesleri inanilmazdir, sadece ses kullanarak bir insani altina yaptirtmak nasil olur ogretir, menu muzigi hala aklimdadir.

Konsolda ise cok basarili korku serileri vardir, Fatal Frame serisi, Silent hill serisi gibi. Hele fatal frame serisi 1den 3 e kadar tam hardcore korku oyunudur kendini bozmamistir. Ayrica SIREN serisi vardir, eger cetincevizsen iyi oyundur ama cok zordur herkes sabredemez. Oyle normal oyunlardaki gibi kapiyi carpar cikarim olayi yoktur, dusmanlar pesinden kapilari kirarak gelir hata affetmez.

Fear 3 demosunu oynadigimde amanin demistim saglam korku oyunu geliyor en sonunda.. Demosundan gercegine gecince fisss.. Adamlar satisi desteklemek icin demodaki korku dozunu 10 misline cikartmislar megersem.. Ama fear 3 iyi bir oyundur. 2. si gibi dandik degil.

Yalniz butun bunlarda gecerli olan kural, oyunu karanlikta yalniz basina ve iyi yalitimli surround bir kulaklikla oynaman gerekir yoksa hicbiri korkunc olmaz.

•  En korkunç oyun?

Arkadaşla altımıza ettiydik bunu görünce
  • güncel
  • Amnesia,Undying
  • F.E.A.R
  • Amnesia oynamanı tasiye ederim kulaklıkla karanlıkta ^^
  • En iyisi olmasalarda eskilerden Cold Fear ve Suffering de sağlam oyunlardandı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Bebeto_ -- 26 Ocak 2012; 7:54:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.