Şimdi Ara

En korkunç oyun? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
9.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

En korkunç oyun?

(En Son Oy Tarihi: 6.3.2017)
Giriş

Tüm oyunları oynamis biri olarak söylüyorumki Amnesia - the dark descent dir. Amnesia'nın kendi senaryosu ben korkunc degildir, ama oyun icinde custom story (uyarlama senaryoları) ile beni 3 yaşımdaki gibi bagirtmaya yetiyor. Birkac tane indirin ve oynayin, ESC ye basmadan oynar iseniz lafimi geri aliyorum.

Penubrada zaten amnesia'nin cok benzeri olarak ikinci sirada geliyor benim icin.

Ama Condemned - Criminal Originsdeki merdivenin yanina gittigimizde cikan bir zombi var, o sahneyide ayrica unutamiyorum. Resmen trollendim!

Dead space bir sure sonra eglence oyunu haline geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGuzeldal -- 21 Haziran 2012; 0:52:17 >

• Amnesia da custom story de ne oluyor? Biraz açarmısın yada link falan verebilir misin?
  • Doom 3'un ortamı korkunc degil ama sinir bozucuydu.. oyum doom' a..

edit: Sanitarium'u simdi gordum onun gibisi olamaz ya cocukken hayatımda hic kormadıgım kadar korkmustum o oyundan. Bugun bile içime işlemiş olabilir o korku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 21 Haziran 2012; 1:06:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodArda12

Amnesia da custom story de ne oluyor? Biraz açarmısın yada link falan verebilir misin?

Ben cevaplayayım
    Custom Story başka oyuncuların yaptığı farklı hikayeler.Benim en sevdiğim custom story Staying Alive ydi
    Hele kapıdan geçince arkamı dönünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Ben cevaplayayım
    Custom Story başka oyuncuların yaptığı farklı hikayeler.Benim en sevdiğim custom story Staying Alive ydi

Daha yeni oynadım, anahtarı bulup kapıyı açtım, bi baktım arkada canavar sesi, mal gibi dışarı cıkıp kapıyı kapatmak yerine o heyecanla odada dolabın yanına saklandım canavarı izlemeye koyuldum, bulmaz diye.Ama bi baktım canavar kapıdan cıkamıyor, bug var sandım ayağa kalkıp bir adım attım ki, anında yanıma gelip yedim pençeyi.Sonra dısarı cıkıp alelacele kacarken arkamdan kutumu ne attı deyyüs yere düştüm, anında alt+f4 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodArda12 -- 21 Haziran 2012; 13:01:48 >

• Amnesia tek geçerim.
  • Bence Metro 2003
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodArda12

quote:

Ben cevaplayayım

Daha yeni oynadım, anahtarı bulup kapıyı açtım, bi baktım arkada canavar sesi, mal gibi dışarı cıkıp kapıyı kapatmak yerine o heyecanla odada dolabın yanına saklandım canavarı izlemeye koyuldum, bulmaz diye.Ama bi baktım canavar kapıdan cıkamıyor, bug var sandım ayağa kalkıp bir adım attım ki, anında yanıma gelip yedim pençeyi.Sonra dısarı cıkıp alelacele kacarken arkamdan kutumu ne attı deyyüs yere düştüm, anında alt+f4 :D

Bende oynamistim Staying alive yi, kapidan cikinca gordugunuz kutular patladiktan sonra sakin arkanizi donmeyin. Ama oyle senaryolari sevmiyorum, survival gibi olanlari. Amnesia ile ilgili acilan konuda baya custom story ismi vermistim, favorilerimi.

• Öyle yaratıkların birden ekranın önüne fırladığı oyunları korku oyunu olarak görmüyorum, çok saçma geliyor.
  • Kimse Silent Hill dememiş hayret,efsaneye yazık
  • Benimde oyum amnesia'ya. Fakat metro 2033'ün dahi olduğu o listede comdemned nasıl olmaz.

• Amnesia.
    Adını duyarken bile ürperiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertGuzeldal

KESINLIKLE Amnesiadır.

Tüm oyunları oynamis biri olarak söylüyorumki Amnesia - the dark descent dir. Amnesia'nın kendi senaryosu ben korkunc degildir, ama oyun icinde custom story (uyarlama senaryoları) ile beni 3 yaşımdaki gibi bagirtmaya yetiyor. Birkac tane indirin ve oynayin, ESC ye basmadan oynar iseniz lafimi geri aliyorum.

Penubrada zaten amnesia'nin cok benzeri olarak ikinci sirada geliyor benim icin.

Ama Condemned - Criminal Originsdeki merdivenin yanina gittigimizde cikan bir zombi var, o sahneyide ayrica unutamiyorum. Resmen trollendim!

Dead space bir sure sonra eglence oyunu haline geliyor.

Dün arkadaşı korkutmak için amnesia custom story (arkadaş bizde kaldı saat gece 2)staying aliveyi açtım arkadaş odadan kaçtı

• Amnesia hiç korkunç dğl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tetris. Yanlış koyacağım diye çok korkardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tipsizz!!

Amnesia hiç korkunç dğl

Öylemiii
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tipsizz!!

Amnesia hiç korkunç dğl

Öylemiii

Öyle öyle şaka bi yana oynamadım oyunu videoları izledim hiç korkunç bulmadım

• Bir oyun vardı meteoroloji araştırmacısı olarak gemiye giriyorduk. Kapağında bi adam ve kurt köpeği olması lazımdı. O oyunda çok korkmuştum
  • rezerved

• Amnesia parçalar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.