Şimdi Ara

YENİ SUBARU XV ÇIKTI ALDINIZ MI? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
19.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya'daki fiyatları yanlış değerlendirilmiş. Almanya'da 1.6 motorda Active ve Comfort olmak üzere 2 donanım paketi mevcut. Türkiye'deki Elegance Almanya'daki Comfort'a, Comfort da Active yakınlık gösteriyor ama aynı değiller.

Active Benzin Allradantrieb 84/114 Lineartronic 1.600  24.600€

Comfort Benzin Allradantrieb 84/114 Lineartronic 1.600  27.300€

• Düşündüğüm bir araçtı ama yakıt, yedek parça ve servis sorunları uzaklaştırdı. Yoksa inceledim araç fena değil...
  • Dizel araç getirmeliler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 19 Nisan 2014; 22:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senut

Düşündüğüm bir araçtı ama yakıt, yedek parça ve servis sorunları uzaklaştırdı. Yoksa inceledim araç fena değil...

bu yuzden üzülerek bende vazgeçtim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi higtr -- 18 Kasım 2015; 9:08:59 >
  • quote:

Düşündüğüm bir araçtı ama yakıt, yedek parça ve servis sorunları uzaklaştırdı. Yoksa inceledim araç fena değil...

selamlar, bu sorun subaru'da hala devam ediyor mu? yıllardır araç kullanırım ama ilk defa kendi aracımı alacağım subaru'yu çok beğendim. tek sorun yedek parça, servis ve çok değer kaybettiğini söylemeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

quote:

bu yuzden üzülerek bende vazgeçtim.

Ne gibi yedek parça ve servis sorunları olabilir paylaşır mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.