Şimdi Ara

wifi agının adını ve sifresini degistirme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
274.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • simdi telefondan wifi ye baaglanamıyorum bunun da cözüm yolunun wifi agının adını ve sifresinin degistirilerek düzeldigini ögrendim simdi bu yüzden ag adını ve sifreyi degistirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
    NOT:modem amcamda duruyo ve modeme kablosuz sekilde baglanıyorum bu sartlar alındada degistirebilirmiyim bu arada ttnet kullanıyorum isletim sistemim windons 7 ayrıca sifre degistiginde eskiden o aga baglanan pc ler yine sifre istemeden o aga baglanabilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

modemin markası nedir?

airtes

Baktım da 192.168.2.1 adresine girip login deyince arayüze giriyor olması gerekiyor. Şifre istemediği yazıyor. Eğer kabul etmezse modem ayarları değiştirilmiş olabilir.

Linkteki video yardımcı olabilir

Video

• quote:

quote:

quote:

modemin markası nedir?

airtes

Baktım da 192.168.2.1 adresine girip login deyince arayüze giriyor olması gerekiyor. Şifre istemediği yazıyor. Eğer kabul etmezse modem ayarları değiştirilmiş olabilir.

Video

kardes allah razı olsun yarın sabah deneyip sonucu yazarımda öncesinde wpa vs ne oluyor onları ögrenmem lazım birde bunları yaptıktan sonra ne yapmam gerekir? yoksa direk yeni ag adı ve sifre ile baglanabilecekmiyim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

modemin markası nedir?

airtes

Video

kardes allah razı olsun yarın sabah deneyip sonucu yazarımda öncesinde wpa vs ne oluyor onları ögrenmem lazım birde bunları yaptıktan sonra ne yapmam gerekir? yoksa direk yeni ag adı ve sifre ile baglanabilecekmiyim?

kardeş arayüze girdikten sonra gerisi kolay. bende aynı modem yok o yüzden tam olarak söyleyemem fakat arayüze girdikten sonra kablosuz adı altında güvenlik gibi bir isim olabilir. burada parola yazması lazım. oradan bakabilirsin istersen değiştirebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

modemin markası nedir?

airtes

Video

kardeş arayüze girdikten sonra gerisi kolay. bende aynı modem yok o yüzden tam olarak söyleyemem fakat arayüze girdikten sonra kablosuz adı altında güvenlik gibi bir isim olabilir. burada parola yazması lazım. oradan bakabilirsin istersen değiştirebilirsin

en kısa zamanda abimle deneyecegiz sonucu buraya yazarım

• Modemin arayüzüne girip 192.168.2.1 yazın oradan değiştirin burada anlatıyor http://bilgibahcem.blogspot.com.tr/2015/01/internet-sifresi-degistirme-wifi-sifresi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasannn17

Modemin arayüzüne girip 192.168.2.1 yazın oradan değiştirin burada anlatıyor http://bilgibahcem.blogspot.com.tr/2015/01/internet-sifresi-degistirme-wifi-sifresi.html

konu 2012 de açılmış biraz geç cevap vermişsin sanki

Ben de eksik olmayım madem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.