Şimdi Ara

Transcend sekizinci defa Tayvan Mükemmellik Ödülünü kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Bellek ve depolama çözümleri üretiminde sektörün önde gelen oyuncularında Transcend, JetFlash T3S mini USB flash sürücü, JetFlash 200 güvenli USB flash sürücü, JetFlash 560 kapaksız flash drive, SSD18C3 saşınabilir SSD ve StoreJet 25H3P USB 3.0 dayanıklı taşınabilir sürücü Taiwan Mükemmellik Ödülü'nü (Taiwan Excellence Award) aldı. 

"2012 Taiwan Excellence Award" (Mükemmellik Ödülü) Taiwan Ekonomi İşleri bakanlığına bağlı Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) tarafından organize ediliyor ve Taiwan'lı şirketlerin en yaratıcı, yüksek kaliteli ve en değerli ürünlerine veriliyor. Bu yıl ödüllere 426 şirketten toplam 1145 ürün aday olurken, 2005'ten bu yana bu ödülü defalarca evine götüren Transcend, aynı başarıyı bir kez daha tekrarladı.

Kısa bir süre önce kablosuz veri aktarımına olanak tanıyan depolama sürücüsünü duyuran Transced, harici depolama ve usb belleklere yönelik yeni ürün tanıtımlarına devam ediyor. Aynı zamanda yüksek dayanıklı sürücüler konusunda da uzmanlaşan Transcend, bu alanda düzenli ürün güncellemesi yapan nadir firmalardan birisi olarak ta öne çıkıyor. 

• Mükemmel
  • Transcend sekizinci defa Tayvan Mükemmelik Ödülünü kazandı

Mükemmellik olması gerek.
  • "SSD18C3 saşınabilir SSD"

taşınabilir
  • İsimi pek duyulmamış birfirma olsada bu engel değil tabi. Tebrikler :)
  • ismi duyulmamış ama ürünleri çok kaliteli bence onca sene kingstondan sonra ilaç gibi geldi jetflash 700
  • 320 GB StoreJet USB 2.0 taşınabilir diskimi 2.5 yıldır memnuniyetle kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Transcend sekizinci defa Tayvan Mükemmelik Ödülünü kazandı

Mükemmellik olması gerek.

ben de mikkemmel olarak biliyordum :p
  • bende transcend yüksek hızlı bir usb bellek aldım bu bellek ile sürekli windows 7 64 bit yükledim. 4 dakika azaldı yükleme süresi . ayrıca yardımcı programları yüklerkende hızlı. ama bi kötü yanı vardi şu bellek kapaığının çıkıyor ve masaya konuyor olması buna bi çzöüm yapsalar süper olur. toshibalarda alıp arkasına takılıyor çok güzel. benim gibi günde 100 kere flaş belleği sokup çıkaran biri için bu çok çok önemli. şu anda elimde kapağı olmayan flaş bellek yığını var:D
  • Ucuz olmaya da devam ederse daha da mükemmel olur...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.