- x
6 ayda 32 kilo verdim
62 Cevap16293 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

323 Mesaj
24 Ocak 2012; 2:59:23 

Öncelikle kilo veremeyen arkadaşlara bir nebzede olsa rehber olabileceğimi düşünüyorum.Nasıl verdiğime gelince:
Benim kilo vermem kendi sağlığım için endişelenmem ile falan başlamadı. ve temmuz ayında diyete başladım,zayıflamak için fazla birsey gerekmiyor korkmayin ve panige kapilmayin bunu neden soyluyorum cunku basta hizli kilo vermek isteyeceksiniz ama bu imkansiza yakin herseyden yeyin ama azar azar.sekeri zamanla azaltin,ekmek yemeyin.ogleyin yemek yerine yogurt yeyin.gunluk 45 dk lik yuruyus ve ben o bayanla zayifladim sagolsun :) leslie sansone nin 3 mile ini indirin sabahlari onu yapin aksamlari yuruyus ben boyle yaparak 110 kilodan 77 kiloya dustum simdi istedigim kadar yiyebiliyorum 52 bedenden 32 bedene dustum ve bunlar gercekten super duygular sizde bunlari dusunun ileriyi hayal edin.basarilar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinuviél Luthién -- 20 Nisan 2014; 13:42:27 >

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nîn Bruinen dan in Ulaer!

2849 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:01:37 

Tebrik ederim.

Kilolu hâliniz ve şimdiki hâlinizi gösteren birkaç fotoğraf paylaşabilir misiniz ?

Kilo vermeye karar vermiş olan arkadaşlara da, motivasyon sağlayabilir. O açıdan...

Gamertag : medj4iTR

1670 Mesaj

[4 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

24 Ocak 2012; 3:03:21 

Bende 83'den 73'e düştüm 2 ayda... İnsan kendini bi güzel görüyo zayıflayınca

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ocak 2012; 3:04:46 

Sadece 5 kilo vermek için ne yapmalıym ?

323 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:05:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Tebrik ederim.

Kilolu hâliniz ve şimdiki hâlinizi gösteren birkaç fotoğraf paylaşabilir misiniz ?

Kilo vermeye karar vermiş olan arkadaşlara da, motivasyon sağlayabilir. O açıdan...

tesekkur ederim.ancak bunu yapamam cunku bilgisayar kullanmiyorum biraktim onu da 6 ay once telefondan da paylasamiyorum

not:bu basligi zayiflamak isteyipte zayiflayamadigini dusunen arkadaslara ilham olsun diye actim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

1619 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:05:22 

4 ay önce 65 kiloydum...vücudum fena değildi fit duruyordum en azından...4 ayda 7 kilo aldım :( 72 kiloyum :( boy 173 :( ve etli ve yağlı bir genç oldum tekrar :( en sonunda sevgilim beni begenmiyicek diye çok korkuyorum :( tanıştığımızda 65 kiloydum :(

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

1690 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:06:06 

Benim de bi 12 kilo vermem lazım yaza kadar.Daha önce 18 kilo vermiştim sonra birazını geri aldım.Ama zor olmadığını biliyorum.Önemli olan ilk hafta dayanmak.İnsan alışıyo 1 hafta az yediğinde.

323 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:08:32 

quote:

Orijinalden alıntı: *Vişne*

Sadece 5 kilo vermek için ne yapmalıym ?

gunluk yarim saat yuruyus yap yesillige agirlik ver

1158 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:11:01 

universite boyunca 16 kilo aldim. soguk iklim oldugu icin ye babam ye yaptik, usumuyorum ama gobekten sikayetciyim.

1 abur cuburu birakiyorum
2 gunluk kardiyomu yerine getiricem
3 tuz ekmek sekeri olabildikce azaltiyorum
4 MIDEMI TEDAVI ETTIRMEM LAZIM KI AGRIDIKCA YEMEK YEMEYEYIM

Tama Superstar Custom

Pearl P-3002D Eliminator Demondrive(r)

323 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:11:04 

quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

4 ay önce 65 kiloydum...vücudum fena değildi fit duruyordum en azından...4 ayda 7 kilo aldım :( 72 kiloyum :( boy 173 :( ve etli ve yağlı bir genç oldum tekrar :( en sonunda sevgilim beni begenmiyicek diye çok korkuyorum :( tanıştığımızda 65 kiloydum :(

seviyorsa problem olacagini sanmiyorum.72 kg de eger 180 falan boyun varsa kilolu degil bence normalsin yani

9553 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:27:12 

Ben de kilo vermeye çalışıyorum. Artık benim de canıma tak etti. Geleceğe yatırım olsun diye günde 100 mekik çekiyorum 4 setten. Genelde hergün bankaya gidiyorum git-gel 35 dakika falan sürüyor, arada biraz daha dolanabilirim ama. Yurtta kaldığım için yemek konusunda sıkıntı yaşıyorum ama. Meyve alayım diyorum bozulur, yoğurt alayım diyorum o da bozulur. Ufak yoğurtlar var da onlar da meyveli, normal bir yoğurt kadar iyi gelmez diye düşünüyorum. Akşamları mecburen tantuni, cordon blue tava falan söylemek durumunda kalıyoruz yiyecek birşey olmadığından dolayı, ama bugün yemedim birşey. Diyet yapayım diyorum da yaşam koşullarıma uygun diyet bulamadım hala. Sabah ve akşam meyve, öğlen de yurtta çıkan öğle yemeğini yemeyi düşünüyorum (gerçi hep makarna getiriyor yemeğin yanında makarna da pek sağlıklı değil hani). Şubat ayını evimde geçireceğim, orada daha düzenli yerim ama Haziran ayına kadar sadece bir ay evde kalacağım geri kalan zamanlar için yurttayım. Bakalım ne yapacağım.

終わらなああああああい

1619 Mesaj
24 Ocak 2012; 3:39:08 

quote:

Orijinalden alıntı: HacıTheBlack

seviyorsa problem olacagini sanmiyorum.72 kg de eger 180 falan boyun varsa kilolu degil bence normalsin yani

Oda öyle söylüyor..istersen 100 kilo ol farketmez diyor :( ...ama kadın dili farklı bir dilmiş :) bugün forumda öğrendim bunu da ;)bükçe dili :D...dolayısıyla sevgilim bu sözünde ne kadar samimi tartışılabilir :( evet benim sevgilim her konuda oldukça dürüst biri..ancak düşüncelerini her ne olursa olsun net olarak bilemiyor insan..iç dünyasına giremiyor :( ...bir de insanı üzüyor ilk günki kadar iyi görünmemek :( ...boyum 173 bu arada hocam :(

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

9553 Mesaj
24 Ocak 2012; 8:09:41 

quote:

leslie sansone nin 3 mile ini indirin sabahlari onu yapin aksamlari yuruyus

Leslie Sansone'nin 3 milliğini indirdim. Uyanınca (şimdi yani) yapayım dedim. 1 mil yaptım yordu. 1.7 km falan yapar. 2.2 km de bankaya gidip gelirken yürüyorum. Günlük böyle yapsam bile 3.9 km yapar. Yeterlidir herhalde.

終わらなああああああい

Uzaklaştırılmış
23 gün cezanın,
5 gün 10 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
24 Ocak 2012; 8:22:17 

quote:

Orijinalden alıntı: azawarai

universite boyunca 16 kilo aldim. soguk iklim oldugu icin ye babam ye yaptik, usumuyorum ama gobekten sikayetciyim.

1 abur cuburu birakiyorum
2 gunluk kardiyomu yerine getiricem
3 tuz ekmek sekeri olabildikce azaltiyorum
4 MIDEMI TEDAVI ETTIRMEM LAZIM KI AGRIDIKCA YEMEK YEMEYEYIM

Kardeş benimde öyle birşey.
Küçükken obezdim bildiğin 5 sımıfta 7 kiloydum göbek yağ meme hepsi vardı.Ondan sonra hiç kilıo almadım lise 2de 68 kiloydum boyumda 1.80 olmuştu gayet inceydim taki bu üniversite sınavına çalışacağım zamana kadar 10 kilo aldım bir gram veremedim daha

Uzaklaştırılmış
23 gün cezanın,
24 Ocak 2012; 8:24:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson King

Leslie Sansone'nin 3 milliğini indirdim. Uyanınca (şimdi yani) yapayım dedim. 1 mil yaptım yordu. 1.7 km falan yapar. 2.2 km de bankaya gidip gelirken yürüyorum. Günlük böyle yapsam bile 3.9 km yapar. Yeterlidir herhalde.

leslie sansone bu ne abi anlamadım ben

2971 Mesaj
24 Ocak 2012; 8:32:03 

Yazın 1 ay fitness a gittim. Ondan sonra da kendim spora devam ettim. Yediklerime dikkat ettim. Yaklaşık 10 kilo verdim.
Bu aralar spor yapmıyorum. Hava çok soğuk, yürümek-koşmak cesaret istiyor. Bu yüzden şu anda evde birkaç hareketle yetiniyorum. Günde 150 mekik, sabah ve akşam olmak üzere. Bir da barfiks barım var. Onunla uğraşıyorum.
Yemek konusunda da, bir çok uzmanın söylediklerinin aksine öğün sayısını azalttım. Ben de olumlu sonuç verdi. Temel olarak 2 öğün yemek yiyorum. Öğlenleri evde olursam meyve yiyorum. Şekeri tamamen bıraktım. Önceden çaya, kahveye 3-4 şeker kullanırken, artık hiç kullanmıyorum. Hiç de zorlanmadım bırakırken. Ekmeği tamamen kesmedim, sadece azalttım.
Akşam yemeklerinde genellikle, yağsız tavuk eti (göğüs eti), kuru baklagiller (fasulye-nohut) yiyorum. Arada kaçamaklar yapmıyor değilim.
Kahvaltı da yumurta olmazsa olmazım, her sabah 2 adet haşlanmış olarak. Yanında biraz beyaz peynir, zeytin ve portakal suyu.
Bir de yemek yemeden önce büyükçe bir bardağa ılık su ve yarım limon suyu karıştırıp içiyorum. Tokluk hissi veriyor, tavsiye ederim.

Konunun önüne geçmiş olmak istemem. Bu saatte bunları neden yazdım bilmiyorum, umarım faydalı olur.

LoL EU West: Platinum III

LoL TR: Silver IV (Smurf)

9553 Mesaj
24 Ocak 2012; 8:45:40 

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

leslie sansone bu ne abi anlamadım ben

Bu ablamız aerobikçi gibi birşey. Evde 1 mil 3 mil 5 mil falan yürümeye eşdeğer hareket yaptırıyor. Ben 3 milliği indirdim de 5 km ediyor, baya yürütüyor yani Daha ilk günüm olduğu için 1 mil yürüyüm bıraktım. Form tuttukça daha da yaparım zaten.

Kahvaltıda 1 dilim salam, 3 tane zeytin, 5-6 dilim dometes bir dilim de krem peynir eşliğinde ekmek yedim. Tek şekerli çay içecektim koyu koymuşlar, yarısında attım.

Öğlen yemeği için marketten yarım kilo kadar elma alıp yemeyi düşünüyorum. Ufak meyveli yoğurtlardan da alabilirim.

Ama akşam sıkıntı. Evde olmadığım için ya kantinden yemem lazım ya da dışarıdan söylemem lazım. Dışarıdan söyleyebileceklerim ne kadar sağlıklı olabilir? Kantinci de kuru-pilav, makarna tarzı şeyler getiriyor hep kolaya kaçmak için. Olmadı Bim'den pilaki alır onu yerim artık yapacak birşey yok.

Günlük spor hedefim de şimdilik 1 mil bu Leslie ablanın hareketleriyle sabahları. Öğlen 3-4 gibi bankaya git gel toplam 4 km falan ediyor. 25-25-25-25 setlerle de günlük 100 tane mekik. 10 gün sonra eve gideceğim 3 haftalığına, 3 hafta da orada birşeyler planlarım. Ama bayadır eve gitmediğim için ilk günler bol bol yemek yedirecekler zorla eminim.

@Metalurjist Bu limon suyu- ılık su karışımını kilo verdirmeye yardımcı oluyor mu yoksa sadece tokluk hissi mi yapıyor? Kilo vermeye yardımcı oluyorsa yapayım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson King -- 24 Ocak 2012; 8:48:08 >

終わらなああああああい

761 Mesaj
24 Ocak 2012; 10:02:10 

arkadaşlar 1,86 boy 85 kilo normalmi, bikaç kilo vermem için ne yapabilirim

659 Mesaj
24 Ocak 2012; 10:06:44 

Tebrikler ben veremiyorum bir türlü 85 e 173 (Yaş 15 daha boy o yüzden çok küçük )

Californication|Person of Interest|Fringe|How I Met Your Mother|Iron Maiden|Scorpions|Pink Floyd|Gamma Ray|Manowar|Metallica|AC/DC||Guns N' Roses|Korpiklaani|Kiss|Dream Theater||David Bowie|Tool|Megadeth|Helloween|Black Sabbath|Judas Priest|GALATASARAY

786 Mesaj
24 Ocak 2012; 10:28:15 

Ben de kilo vermek istiyorum ama bir türlü senin gibi hırsa gelemedim. Boy 1,83 kilo 88 . Şöyle bir 8-10 kilo versem çok iyi olucak ama

42 Mesaj
24 Ocak 2012; 10:45:34 

Benimde 25 kg felan fazlalık var, başlıyorum bende.

Ki yazın 117 kg dim şuan 110, yaza kadar minumum 100e düşmem lazım

271 Mesaj
24 Ocak 2012; 10:52:35 

Bulunsun , Belki 10 sene sonra kilo alırım lazım olur

___IPHONE 5 16 GB BLACK ___

487 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:00:39 

Yaklaşık 5 ay önce bende aynı şekilde diyete başladım. 5 ayda 22 kilo verdim. Bi 8 kilo daha vermem lazım. Boy ile kiloyu dengede tutmak için. Evde her gün leslie ile birlikte yürüdük. Kolayı kestik. Çayı şekersiz içmeye başladım. Ekmeği çok büyük bi oranda azalttım. Cipsimi felanda eksik tutmadım yine yedim. Şimdi son 8 kilo vermekte biraz daha zorlanıyorum ama 'No pain, no gain' diyerek zorluyorum kendimi.

Yeri gelmişken konu sahibine sorayım. Hocam deri sarkması felan oldu mu hiç ? Benim karnım bildiğin pufuduk gibi. Sıkılaştırmak için altını kasla felan doldurmam gerekicek heralde.

3984 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:01:26 

Arkadaşlar ben de başlayalı 2 hafta oldu diyet ve spora.Yediklerime çok dikkat ediyorum;ama arkadaşın dediği gibi arada bir azar azar yiyorum.Sporu 45-50 dk yapıyorum ve haftada dört gün gidiyorum.(Pazartesi,Çarşamba,Cuma,Pazar)
Pazar günü bu spora ek olarak yüzmeye gidiyorum.Sporda ise yürüyüş+bisiklet yapıyorum.Bu 2 haftada 1.5 kilo verebildim.Sizce iyi mi az mıdır?

294 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:17:06 

@HacıTheBlack hocam boy kaç

27 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:17:42 

quote:

Öncelikle kilo veremeyen arkadaşlara bir nebzede olsa rehber olabileceğimi düşünüyorum.Nasıl verdiğime gelince:
Benim kilo vermem kendi sağlığım için endişelenmem ile falan başlamadı.Bana hırs yaptıran aşık olduğum kız oldu.Onun başkaları ile gezdiğini görmek beni delirtiyordu bende hırs yaptım ve temmuz ayında diyete başladım,zayıflamak için fazla birsey gerekmiyor korkmayin ve panige kapilmayin bunu neden soyluyorum cunku basta hizli kilo vermek isteyeceksiniz ama bu imkansiza yakin herseyden yeyin ama azar azar.sekeri zamanla azaltin,ekmek yemeyin.ogleyin yemek yerine yogurt yeyin.gunluk 45 dk lik yuruyus ve ben o bayanla zayifladim sagolsun :) leslie sansone nin 3 mile ini indirin sabahlari onu yapin aksamlari yuruyus ben boyle yaparak 110 kilodan 77 kiloya dustum simdi istedigim kadar yiyebiliyorum 52 bedenden 32 bedene dustum ve bunlar gercekten super duygular sizde bunlari dusunun ileriyi hayal edin.basarilar...

zayıflayınca kıza kavuştunmu hocam

AMD Phenom II X4 955 Black Edition | Gigabyte GA-880GM-UD2H AMD 880G DDR3 1800MHz(OC) Soket AM3 | Kingston 4GB (2x2GB) KIT DDR3 1333MHz CL9 Ram | MSI HD4850 GDDR3 1GB 256Bit ATI Radeon | ASUS Vento TA-261 Siyah 450W | LG 18,5" W1943SS-PF LCD 5 ms

3219 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:32:26 

bENDE 6 kilo verme çabasındyım,aslında öğlen yemek yemek kilo aldırmaz,önemli olan gece yemek yememek ve abur cubur yememek cips vb...

Bend işyerindeyim ve mecbur dışarıdan yiyiyorum valla adanın gözüne vuruyorum bazen ama ekmeği ince sardırıyorum tek ekmek acıkıyoruz ya ne yapalım,dışarıdan yiyincede kalorili yiyecekler yiyoruz ama sanırım gece yememek önemli

Üsküdar Üniversitesi
Elektronörofizyoloji

294 Mesaj
24 Ocak 2012; 15:47:05 

bu leslie çok işe yarıyor mu

535 Mesaj
24 Ocak 2012; 16:00:12 

yahu nasıl kilo veriyorsunuz ben anlamıyorum. ben devamlı kilo verip alan bi insanım ama malesef tatlı yüzünden hep.

şu tatlıyı bi çıkarsam hayatımdan tığ gibi kalırım. 2008 de çok pis hırs yapıp 1 yılda süper fitliğe ulaştım. six packs denilen hadiseyi gördüm vücudumda. fakat 1 2 ayda 10 kilo aldım hep tatlı abur cuburdan. kesinlikle çikolatadır tatlıdır vazgeçemiyorum. onun dışında yediklerim müthis diyete uygun ve kilo verdirici. yeşillik, salata, yağsız tavuk eti ve balık hastasıyımdır.. birde bağımlılığım var o da ; ICE TEA LIMON

İnşaat Mühendisi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

1623 Mesaj
24 Ocak 2012; 16:11:14 

f(x) gelir şimdi.

3984 Mesaj
24 Ocak 2012; 20:20:43 

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Arkadaşlar ben de başlayalı 2 hafta oldu diyet ve spora.Yediklerime çok dikkat ediyorum;ama arkadaşın dediği gibi arada bir azar azar yiyorum.Sporu 45-50 dk yapıyorum ve haftada dört gün gidiyorum.(Pazartesi,Çarşamba,Cuma,Pazar)
Pazar günü bu spora ek olarak yüzmeye gidiyorum.Sporda ise yürüyüş+bisiklet yapıyorum.Bu 2 haftada 1.5 kilo verebildim.Sizce iyi mi az mıdır?

?

Uzaklaştırılmış
23 gün cezanın,
24 Ocak 2012; 21:00:05 

quote:

Bu ablamız aerobikçi gibi birşey. Evde 1 mil 3 mil 5 mil falan yürümeye eşdeğer hareket yaptırıyor. Ben 3 milliği indirdim de 5 km ediyor, baya yürütüyor yani Daha ilk günüm olduğu için 1 mil yürüyüm bıraktım. Form tuttukça daha da yaparım zaten.

Kahvaltıda 1 dilim salam, 3 tane zeytin, 5-6 dilim dometes bir dilim de krem peynir eşliğinde ekmek yedim. Tek şekerli çay içecektim koyu koymuşlar, yarısında attım.

Öğlen yemeği için marketten yarım kilo kadar elma alıp yemeyi düşünüyorum. Ufak meyveli yoğurtlardan da alabilirim.

Ama akşam sıkıntı. Evde olmadığım için ya kantinden yemem lazım ya da dışarıdan söylemem lazım. Dışarıdan söyleyebileceklerim ne kadar sağlıklı olabilir? Kantinci de kuru-pilav, makarna tarzı şeyler getiriyor hep kolaya kaçmak için. Olmadı Bim'den pilaki alır onu yerim artık yapacak birşey yok.

Günlük spor hedefim de şimdilik 1 mil bu Leslie ablanın hareketleriyle sabahları. Öğlen 3-4 gibi bankaya git gel toplam 4 km falan ediyor. 25-25-25-25 setlerle de günlük 100 tane mekik. 10 gün sonra eve gideceğim 3 haftalığına, 3 hafta da orada birşeyler planlarım. Ama bayadır eve gitmediğim için ilk günler bol bol yemek yedirecekler zorla eminim.

@Metalurjist Bu limon suyu- ılık su karışımını kilo verdirmeye yardımcı oluyor mu yoksa sadece tokluk hissi mi yapıyor? Kilo vermeye yardımcı oluyorsa yapayım ben de.

kardeş o ablanın setleri her ne ise banada yollarmısın lütfen eskipantalonlarıma rahatça girmek istiyorum

9553 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:03:07 

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

kardeş o ablanın setleri her ne ise banada yollarmısın lütfen eskipantalonlarıma rahatça girmek istiyorum

Ablanın adını Google'a yazmak yeterli. :)

終わらなああああああい

73 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:05:01 

Mesajım bulunsun 86 dan 70 e inmem lazm

1 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:39:40 

3 ayda 110 dan 95 e indim sadece diyetle üstelik karnımda tok ve kaçamaklar da yaptım spor ise yok genel olarak hareketli olmaya çalışıyorum ama.Bundan sonrası için ne yapabilirim beyler önerileri alayım ? Boy 1.75

Bilim ve sanat bir kuşun 2 kanadı gibidir.Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.Kullanamayanlar ise tavuk gibidir.Tavuk önüne atılan bir avuç yemi gagalarken arkadan yumurtalarının alındığının farkına bile varmaz.

982 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:42:00 

Benim 32de falan gözüm yok 2 kilo versem yeter kaç günde nasıl veririm ya deli edicek

Dünyanın en iyi 6.Sona oyuncusu

4631 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:47:26 

Zamanında 125 kiloydum. Boyum 1,92-93. 2 yıl içinde 98 kiloya düştüm. Sadece 10 kiloyu spor ile verdim. 17-18 kilo ise üniversite için evimden uzak kalma sebebiyle gitti. Yani hemen hemen 30 kiloya yakın gitti bende de.. Cidden hayatı kolaylaşıyor insanın :)

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
20 gün 6 sa. 53 dk. kadarı kaldı.

[7 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

24 Ocak 2012; 21:56:02 

Takip

1376 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:56:57 

116kiloyum yediklerime dikkat ediyorum ama okul dolayısıyla her ögle arasında bol kalorili şeyler yemek zorunda kalıyorum. Onun dışında fitnessa gidiyorum , aranızda fitnesse gidip zayıflayan varsa programını söyleyebilir mi ?

Eskişehir Osmangazi University English Language Teaching (ELT)

9553 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:01:13 

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

116kiloyum yediklerime dikkat ediyorum ama okul dolayısıyla her ögle arasında bol kalorili şeyler yemek zorunda kalıyorum. Onun dışında fitnessa gidiyorum , aranızda fitnesse gidip zayıflayan varsa programını söyleyebilir mi ?

Hocam fitnessa gidiyorsan kardiyo ağırlıklı çalışacaksın, body buildinge ağırlık verirsen hem o kalıbın kalır hem de kaslar yağların üzerine inşa olur. (o tarz birşeydi )
Öncelikle yağları elinden geldiğince indirmeye bak kardio ile ondan sonra kardiyo ile buildingi denglersin. Ama program veremem maalesef.

終わらなああああああい

1568 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:01:55 

hayvan gibi oldum 6 ay diyet yapmak spor yapmak gibi bir iradem olacağını sanmıyorum acıyorum halime

One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them

Arise. Arise, Riders of Théoden. Spears shall be shaken, shields shall be splintered. A sore day... a red day... ere the sun rises.!

Uzaklaştırılmış
24 Ocak 2012; 22:03:00 

Geçen senenin başında 66 kiloydum. Çok rahat takılırdım yemek konusunda. sonra dershaneyi bırakıp oyunlara ve eve kapanınca WoW sayesinde 12 kilo aldım .. Yazın 78 kiloydum ve göbek vardı..Şimdi bu sene yine hazırlanıyorum össye ondan sanırım 3 kilo verdim stres yüzünden 75 kiloyum.Ama hala göbek var ..Üniversite kazanınca yazın spor yapıp göbeği yoketmek istiyorum , yoksa aldığım kilolardan memnunum. 65 kilolarda dolaşırken kansızlık sorunu vardı sabahları kalkınca başım dönüp yere düştüğüm oluyordu. Kilo aldıktan sonra hepsi kalktı allaha şükür

21249 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:09:53 

Kilo vermek problem değil. Mühim olan o kiloda kalabilmek. Bunun da tek yolu yaşam tarzı değişikliği.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

86 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:15:04 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kilo vermek problem değil. Mühim olan o kiloda kalabilmek. Bunun da tek yolu yaşam tarzı değişikliği.

yanlışsın hocam kilo vermeyi yabana atma insan şeker ekmek kola ye/iç/yat ı bırakıp yürüyüş yeşillik ve spora geçerken bikere zorlanıyor . bide uygularken zorlanıyor bence tam tersi kilo vermek zor kiloda kalmak kolay . bence insan birşeyi bikere başardımı tekrarı daha kolay oluyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

381 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:39:39 

Takip

Uzaklaştırılmış
23 gün cezanın,
24 Ocak 2012; 22:48:15 

quote:

Ablanın adını Google'a yazmak yeterli. :)

Önümdek 5 bira bir pringles birde patlamıl mısırı bitirip yarın aratacagım söz

804 Mesaj
25 Ocak 2012; 12:53:55 

Leslie Sansone iyiymiş. 1mile yaptım acayip bir şekilde terledim

1121 Mesaj
25 Ocak 2012; 13:12:06 

Hmm takip edelim.

323 Mesaj
26 Ocak 2012; 2:01:42 

arkadaslar telefondan girdigim icin tek tek cevap veremiyorum kusura bakmayin.

bende kol ve karinda hafif sarkma oldu bir yandan da kas erimesini onlemek icin dambil falan kaldiriyordum onun faydasini gordum boyum 1.82

size tavsiyem leslie sansoneyi yapin super ter attiriyor kadini bulsam elinden operim saolsun yoldasim oldu bu yolda baslarda cok moralim bozuldu ama Allaha sukur verdik

323 Mesaj
26 Ocak 2012; 2:04:23 

quote:

Orijinalden alıntı: OtherStreetsBoy17

zayıflayınca kıza kavuştunmu hocam

hayir yine de kavusamadim bana ondan hic beklemedigim davranislar sergileyince nefret doldum ona karsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinuviél Luthién -- 20 Nisan 2014; 13:41:26 >

323 Mesaj
26 Ocak 2012; 2:10:08 

quote:

Orijinalden alıntı: S35

yanlışsın hocam kilo vermeyi yabana atma insan şeker ekmek kola ye/iç/yat ı bırakıp yürüyüş yeşillik ve spora geçerken bikere zorlanıyor . bide uygularken zorlanıyor bence tam tersi kilo vermek zor kiloda kalmak kolay . bence insan birşeyi bikere başardımı tekrarı daha kolay oluyor

aynen oyle zaten zayiflayinca hayat tarziniz kendiliginden degisiyor mesela artik evde nerdeyse durmuyorum kizlarla konysabiliyorum kendime guvenim geldi.Ekmek yiyemiyorum cayi sekerli icemiyorum vesaire :)

93 Mesaj
26 Ocak 2012; 2:14:13 

Keşke bende kilo verebilsem 171 boy 68 kg :(

İmzam kural dışıymış

2384 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Sensation +
26 Ocak 2012; 2:19:17 

5 kilo yağ vermem lazım benimde . Adonislere az kaldı ama bıkkınlık geldi asılcam kebapçıya yeminle zor duruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensation + -- 26 Ocak 2012; 2:20:20 >

24 / Band of Brothers / Battlestar Galactica / Blue Mountain State / Borgen / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Damages / Deadwood / Dexter / Entourage / Fargo / Friends / Fringe / Game of Thrones / Generation Kill / Homeland / House M.D / House of Cards / How I Met Your Mother / Lost / Luther / Mad Men / New Girl / Person of Interest / Prison Break / Rome / Sherlock / Six Feet Under / Spartacus / Suits / The Mentalist / The Pacific / The Sopranos / The Walking Dead / The Wire / True Detective / Vikings

379 Mesaj
26 Ocak 2012; 7:01:14 

ben önce az az sık sık yiyerek mideyi ufaltmaya çalışmıştım nispeten de işe yaradı mide ufalınca az yiyorum 1 ayda 6 kilo kadar verdim ama araya ramazan girmişti bir daha devam ettiremedim hala aynı kilodayım ama

1934 Mesaj
26 Ocak 2012; 7:27:14 

mesajım bulunsun. faydalı paylaşımlar var

5D Mark II + 24-105 F4 L

1230 Mesaj
26 Ocak 2012; 7:53:25 

Ben 113 kiloydum, diyetisyene başladım 20 kilo verdim 93'e düştüm.Sanırım 6-7 kilo daha versem yeterli gibi.Boyum 187 cm.

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2012; 8:37:40 

20 yaşındayım 115 kiloyum ben napayım arkadaş, akıl verin