Şimdi Ara

HI-SPEED USB ANA DENETLEYİCİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİLGİSAYARIMA SAĞ TIKLAYIP ÖZELLİKLERDEN DONANIMDAM AYGIT YÖNETİCİSİNE GİRDİĞİMDE
    universal serial bus (USB) denetleyicisi YAZISI ÜZERİNDE SARI ÜNLEM İŞARETİ GÖRÜNÜYOR.BENDE MOTHERBOARD CD SİNİ YERLEŞTİRİP BU SORUNU ÇÖZ DEDİM WİNDOWS/SYSTEM 32/... YAZIYOR SONRA USBEHCİ.SYS / ...ILL GİBİ DOSYALARI BULMAMI İSTİYOR BENDE İPTAL ETTİM.DİJİTAL FOTOMU TAKIP AKTARMA YAPMAK İSTEDİM RESİMLERİ AKTARDI FAKAT ŞÖYLE Bİ UYARI GELDİ
    HI-SPEED USB ANA DENETLEYİCİSİ LAZIM GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞEBİLİR

ARKADAŞLAR SORUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM...

• windows sürümünü söylememişsin ama muhtemelen xp kullanıyorsun
    neyse anakart cd nin içinden usb2.0 driverini bul ve kur
    bundan önce sp2 yi de kurmuş olman gerekebilir bazı anakartlar sp2 kurmadan usb2.0 driveriyle bile tanımıyorlar
    kolay gelsin
  • henüz yeni olduğumdan anakart cd sinin üzerinde ne yazdığını bi bilsem halledicem ama
  • dostum anakart cdsinin içinde driver yazan bi kısım vardır açınca içini (autorunla deil yane)
    driverin içinde de kesin usb yada usb 2.0 yada ikiside vardır usb 2.0 olanı kur muhtemelen sorun kalmayacaktır
  • AE arkadasa verdiği bilgiler için Teşekkürler

+1
  • eywallah yarenler türkün türkten başka dostu varmı acep?
  • usb 2.o a girdim bu çıktı bu nedir

1. Update Windows XP Service Pack 1.

2. Right-click "My Computer" icon from the desktop. Select "Properties"
    item while the menu appears.

3. Select [Hardware] page and "Device Manager".

4. Double click on the "USB devices" node.

5. Select [Driver] page to update driver.

6. Press Next while the "Welecome to the Hardware update Wizard" window appears.

7. You can choose " Install from a list or Specific location" check box. Type or browse
    the path {CD-ROM Drive}:\Drivers\USB2\WinXP_SP1 to the driver and then press "Next".

8. Windows will then find the device "VIA Rev5 or later USB Universal Host Controller".
    Now you can press "Finish" to complete the installation.
  • önce windows service pack 1 yada 2 kur sonra bilgisayarım \özellikler \donanım\ aygıt yöneticisine git
    sonra ordan yükleyemediğin usb denetleyiciyi bul ve çift tıkla sürücüyü güncelleştir de
    daha sonra {CD-ROM Drive}:\Drivers\USB2\WinXP_SP1 klasörünün içinde driveri arat
    bulduğu driverler arasında "VIA Rev5 or later USB Universal Host Controller" seç ve yükle
    kolay gelsin
  • ae dostum çok saol ya allah sana cenneti layık görürü inşallah yükledim ama nasıl oldu anlamadım zaten sağ alttaki baloncukta yükleme sırasında sorun oluştu yazısı çıktı fakat artık sarı ünlemler yok acaba tekrar sorun yaşarmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 1 Şubat 2006 14:59:36 >
  • o bilgisayarı yeniden başlatınca düzelir geçmiş olsun
  • sadece sp2 yuklesen bile oluyor...
  • eywaalh ae ve diğer dostlar saolasın canım kardeşim resmimdeki neden çarpı çıkmış ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.