Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 dün maximum puan geçiyordu şimdi puan ile öde çıkmadı. kartı olan bir arkadaş deneyebilir mi acaba?
  • Kredi karı puanları alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odeabank axess puanları n11 de görünmeye başladı bilginize
  • hepsi burada da bonus puanları neden gözükmüyor acaba? sitede ödeme kısmında puan kutucuğu var yazıyor ama ben göremedim.
  • Kart puanlari ile fatura odemenin bir yolu var midir?

• matandberenice kullanıcısına yanıt
    puanları ininal karta at oradan ödersin
  • Denizbank bonus hakkında bilgisi olan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • axess kartımdaki puanları gittigidiyor da nasıl kullanabilirim? Kredi kartı bilgilerini girince puanın görünmesi lazım diye biliyorum ama puan bilgileri gelmiyor?
  • puan biriktiren kartları bıraktım. şuan deli gibi mil kazanıyorum. hiç değilse uçak bileti bedavaya gelecek
  • World puanlarını hepsiburada, n11 kullandırmıyor. Güncel hangi siteler kullanıyor adam akıllı bir bilgi yok.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    şu konuyu da ilk sayfaya ekler misin hocam? google dan aratınca senin sayfa geliyo, onu bulamıyorum..o senin konuyu eklemiş sağolsun.
    http://forum.donanimhaber.com/m_113517220/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 27 Mayıs 2016; 14:13:31 >
  • diyelim ki 50 tl puanım var 100 tllik alışveriş yapmak istiyorum yarısını puanlardan geri kalanını kartımdaki paradan ödeyebilir miyim yoksa 50 TL nin altındamı puanları kullanabilirim
  • Bonus ile altın alabileceğim bir site var mı?

• ysakay kullanıcısına yanıt
    ilk mesajdaki sitelerin altın satanlarından alabilirsiniz.
  • Morhipo'da ödeme sayfasına geldiğimde uzun uzun aramama, tekrar girip çıkmama rağmen puan kullan kısmını göremedim, almaktan vazgeçecektim neredeyse. Puanla Standart uygulama mıdır, puan kullanılan diğer sitelerde de zaten böyle midir bilmiyorum ama bonus kart bilgilerini girdikten sonra mevcut puanım ve puanla ödeme seçeneği çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 3 Haziran 2016; 12:22:44 >
  • Fix card parapuan kullanan varmı acaba

• kliksa teknosaya dahil Outlet kısmı oldu. İlk sayfada yazan kartların puanları kullanılabiliyor mu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour da garantinin bonusları kullanılıyor mu?

• Güncel olarak Hepsiburada sitesinde puan kullanabilen var mı ? Puan kısmı açılmıyor bende ödeme ekranında.
  • tüm kart bilgilerini eksiksiz doldurun kart puanı harcanan banka ise açılır altta puan sorgula diye. açılmıyor ise harcanan banka değildir.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.