Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
594
Favori
1.383.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

Garanti Bonus kartımda bulunan kartları sanal kart ile kullanabiliyor muyuz? İlla kart bilgileri ile mi alışveriş yapacağız?

Sabahlayıp yazınca kafa yapıyor tabi. Düzenledim.

bende duzenliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Garanti Bonus ile alımlarda kart bilgilerini mi girmemiz gerekiyor yoksa sanal kart ilede bonusları kullanabiliyor muyuz?
    2- Garanti Bonus ile bonuslarımla alabileceğim alternatif siteler var mı? HızlıAl ve Hepsiburada dışında. Yoksa Hızlıal'dan alacağım.
  • quote:

1- Garanti Bonus ile alımlarda kart bilgilerini mi girmemiz gerekiyor yoksa sanal kart ilede bonusları kullanabiliyor muyuz?
    2- Garanti Bonus ile bonuslarımla alabileceğim alternatif siteler var mı? HızlıAl ve Hepsiburada dışında. Yoksa Hızlıal'dan alacağım.

1- Garanti Sanal kart,asıl karttan farklı olarak ayrı kart gibi çalışıyor. Kendi bonus puanları var,asıl kart bonusları kullanılamıyor.

2- İlk mesajda bonus puan kullanılabilen siteler toplu olarak görünüyor.

www.hepsiburada.com
    www.hizlial.com
    www.kangurum.com.tr
    www.morhipo.com
    www.idefix.com
    www.www.nt.com.tr
    www.ejoya.com
    www.kozmetikcim.com
    www.e-bebek.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

1- Garanti Bonus ile alımlarda kart bilgilerini mi girmemiz gerekiyor yoksa sanal kart ilede bonusları kullanabiliyor muyuz?

1- Garanti Sanal kart,asıl karttan farklı olarak ayrı kart gibi çalışıyor. Kendi bonus puanları var,asıl kart bonusları kullanılamıyor.

www.hepsiburada.com
    www.hizlial.com
    www.kangurum.com.tr
    www.morhipo.com
    www.idefix.com
    www.www.nt.com.tr
    www.ejoya.com
    www.kozmetikcim.com
    www.e-bebek.com.tr

2 seferdir yanlış yazıyorum, konuya has galiba.

2- Garanti Bonus ile bonuslarımla altın alabileceğim alternatif siteler var mı? HızlıAl ve Hepsiburada dışında. Yoksa Hızlıal'dan alacağım.

Bu şekilde olacaktı. HızlıAl'dan almak zorunda kaldım.
  • quote:

quote:

quote:

www.hepsiburada.com
    www.hizlial.com
    www.kangurum.com.tr
    www.morhipo.com
    www.idefix.com
    www.www.nt.com.tr
    www.ejoya.com
    www.kozmetikcim.com
    www.e-bebek.com.tr

2 seferdir yanlış yazıyorum, konuya has galiba.

2- Garanti Bonus ile bonuslarımla altın alabileceğim alternatif siteler var mı? HızlıAl ve Hepsiburada dışında. Yoksa Hızlıal'dan alacağım.

Bu şekilde olacaktı. HızlıAl'dan almak zorunda kaldım.

Altın olayında ben de aynısını yapıyorum hocam. . Market ve benzinde bonus kullanmak bazen avantajlı olmuyor.
    Bonus kullanımları market ve benzin puan kampanyalarına dahil edilmiyor.
    Özellikle geçici süreli yüklenen bonusları aman süresi geçmesin ve de silinmesin diyerek
    ıvır zıvır döküntü almak yerine gram altın alımında kullanıyorum
    Fiyat olarak piyasanın az biraz üzerinde ama hızlı al hepsi buradaya göre biraz daha uygun fiyatlı oluyor.
    Ben de bonus kullanımı için hızlı al sitesinden külçe gram altın satın alma olayını tercih ediyorum.
  • quote:

Altın olayında ben de aynısını yapıyorum hocam. . Market ve benzinde bonus kullanmak bazen avantajlı olmuyor.
    Bonus kullanımları market ve benzin puan kampanyalarına dahil edilmiyor.
    Özellikle geçici süreli yüklenen bonusları aman süresi geçmesin ve de silinmesin diyerek
    ıvır zıvır döküntü almak yerine gram altın alımında kullanıyorum
    Fiyat olarak piyasanın az biraz üzerinde ama hızlı al hepsi buradaya göre biraz daha uygun fiyatlı oluyor.
    Ben de bonus kullanımı için hızlı al sitesinden külçe gram altın satın alma olayını tercih ediyorum.

HızlıAl yani Gold grubunun asıl işi zaten kuyum. O yüzden daha uygun oluyor. Hepsiburada'da 103 TL, HızlıAl 100 TL.
    Dün Kipa ve CarrefourSA'ya bonusları kullanayım diye gittim (gram altın alacaktım), bütün altınlar 916 milyen (22 ayar). Hemde fiyatlar Kipa'da 103 TL, CarrefourSA'da 102 TL. Adamlar 84 TL'lik 22 ayarı bu fiyata satıyorlar. Bunun adı kazıktır, başka bir şey değil. Personele soruyorum öncesinde bu kaç ayar diye ama 24'dür herhalde bilmiyorum ben diyor. Aldım elime 916 milyen yazıyor, 22 ayar bu almıyorum dedim. Ben sizin kadar bilmiyorum diyor sırıtıyor, satıcı sensin, ben kuyumcu değilim ama biliyorum dedim. Siz bilirsiniz diyor.
    HızlıAl'dan 995 milyen (24 ayar) tam 100 TL'ye aldım. 2 gün geç gelsin önemli değil.

Garanti Bonus kartımda GittiGidiyor'dan kalma süresi yarın (Pazartesi) dolan 98 TL değerinde bonuslarım vardı. Birikmiş 10 TL daha bonusum olunca nakite çevirmiş oldum. Aceleyle ıvır zıvır almaktansa altın alıp nakite çeviririm, istediğim zaman alacağımı alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 1 Temmuz 2012; 15:11:47 >
  • Takip edelim bu bölümü
  • Takip etmek gerekli. Teşekkürler.
  • Hızlı al dan world puanı nasıl kullanıyoruz bilen birileri var mıdır?
  • parçalı ödemeyi seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Hızlı al dan world puanı nasıl kullanıyoruz bilen birileri var mıdır?

Kredi Kartı ile ödeme sayfasına gelince yukarıda kart bilgisi var. "Yapı Ve Kredi Bankası (Tüm World Kartlar)" seç ve aşağıdaki menüden WORLD PUAN Taksit x xx,xx = xx,xx" olanı seç. Tabi tamamını world puan ile ödüyorsanız.
  • Cevaplar için çok saolun.
  • hizli al advantage parçali puan kullanılıyormu?
  • cartfinans gold kart var bunun puanlarını nasıl kullanabilirim aceba
  • www.gold.com.tr de bonus puan kullanılabiliyormu acaba ? deneyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poman

www.gold.com.tr de bonus puan kullanılabiliyormu acaba ? deneyen varmı ?

Gold'un hızlıal'ında kullanılıyor ama gold'u bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poman

www.gold.com.tr de bonus puan kullanılabiliyormu acaba ? deneyen varmı ?

Telefon açıp sordum kullanılmıyormuş ...
  • Arkadaşlar Chip para kullanacağımız bir site halen yok mu?
  • Merhaba Arkadaşlar,www.ucuzsepet.com ' da bu konuda işini iyi yapan sitelerdendir.
  • Chip-para işinin site ile alakası yok. Akbank kullandırmıyor gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.