Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla ben aradım başka bulamadım bunada şükür.
  • artçı kullanıcısına yanıt
    bana - puan olarak yansıtmışlar. sonra gittim hızlıpara'dan puanları iade et dedim. Ama bankaya geçmedi işlem. Böylelikle hem puanlar yandı, hem de kredi kartında eksi bakiye puan var. Kar edecekken zararım oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_eley

bana - puan olarak yansıtmışlar. sonra gittim hızlıpara'dan puanları iade et dedim. Ama bankaya geçmedi işlem. Böylelikle hem puanlar yandı, hem de kredi kartında eksi bakiye puan var. Kar edecekken zararım oldu :D
    1 haftaya yatıyor hocam maximum iadeleri.
    o yüzden takip edin yatar 1 hafta sonra merake etmeyin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

hsbc advantage puanlarını hangi sitede kullanabilirim, hiç biri kabul etmiyor var mı bilen ????

bende bakıyorum ama bulamadım

hepsiburada.com'da kullanılamıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaaa

quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

hsbc advantage puanlarını hangi sitede kullanabilirim, hiç biri kabul etmiyor var mı bilen ????

bende bakıyorum ama bulamadım

hepsiburada.com'da kullanılamıyor ama

Alıntıları Göster
    Nuvo kart ile kazanılan puanlar nerde harcanır bilgi alabilrmiyiz arkadaşlar

• simsiyah1978 kullanıcısına yanıt
    sok markette kullandım hocam
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Admin ya da konu sahibi arkadaş konu başlığında ki kelimeli virgül ile ayırsak sorun olurmu? bu şekilde iken mobilde sayfayı bozuyor aralıksız kelimeler @thundere

ekran görüntüsü :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 9 Ekim 2015; 18:45:08 >

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Virgülden sonra boşluk bırakması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Cepteteb bonus kullanılan internette hangi siteler var? Hizlial denedim gözükmüyor

Hocam asıl kart puanları gözükmüyor. Mh ( telefondan ) puanları sanal karta aktarmalısınız.

Sonra sanal kart verilerini hızlıal sistemine girerseniz, puanlarınızı görebilirsiniz.

Bilgi icin tesekkur ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

quote:

Cepteteb bonus kullanılan internette hangi siteler var? Hizlial denedim gözükmüyor

Hocam asıl kart puanları gözükmüyor. Mh ( telefondan ) puanları sanal karta aktarmalısınız.

Sonra sanal kart verilerini hızlıal sistemine girerseniz, puanlarınızı görebilirsiniz.

bunu denediniz mi , çalışıyorsa biz de girelim bonusları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    maximili kullanabılen oldu mu

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam bu şekilde aktardım puanları...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam bu şekilde aktardım puanları...

Alıntıları Göster
    Akbank hangi sitede geçiyor beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaderim1995

Akbank hangi sitede geçiyor beyler

Alıntıları Göster
    Paraf paralar Carrefour, Migros veya Kipa'da geçiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcanpht

Paraf paralar Carrefour, Migros veya Kipa'da geçiyor mu?

Alıntıları Göster
    HSBC Soran arkadaşlar şuradan bakabilirsiniz.

http://www.advantage.com.tr/faydalan/uye_isyeri.asp

• hızlıaldan farklı kartlardaki puanlar ilehttps://www.hizlial.com/iar-24-ayar-gram-altin-kulce-altin-1-gr/10218401?pid=10220091 2tane sadece 6 tl ödeyerek dün işlemi tek seferde sorunsuz tamamladım, fakat bugün sipariş iptal edilmiş puan ve 6tl para kartlara geri dönmüş, , 4tane nuvo kart puanı ve iş bankası puanından çekim yapmıştım, sorun neden olabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhiret -- 24 Ekim 2015; 22:33:48 >
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    nuvo kart puanı kullanılamıyordu. Onu kullanabilmişsin. Belki ondandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

hızlıaldan farklı kartlardaki puanlar ilehttps://www.hizlial.com/iar-24-ayar-gram-altin-kulce-altin-1-gr/10218401?pid=10220091 2tane sadece 6 tl ödeyerek dün işlemi tek seferde sorunsuz tamamladım, fakat bugün sipariş iptal edilmiş puan ve 6tl para kartlara geri dönmüş, , 4tane nuvo kart puanı ve iş bankası puanından çekim yapmıştım, sorun neden olabilir!

Neden iptal edildiğini sorduğumda gelen cevap!

Değerli Müşterimiz,
    Sipariş bilgilerinizi kontrol ettiğim de, güvenlik sebebi ile iptali sağlanmıştır. Siparişinizi 3D ile gerçekleştirmeniz durumunda konu ile alakalı yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunar,iyi akşamlar dileriz.

Saygılarımla,

• ulex kullanıcısına yanıt
    hızlıalda artık kullanılabiliyorhatta istersen sorgulayabiliyorsun mh aramanada gerek kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

hızlıalda artık kullanılabiliyorhatta istersen sorgulayabiliyorsun mh aramanada gerek kalmıyor
    Kliksa'dan sipariş verdim ancak daha sonra iptal ettim, puanın son kullanma tarihi 30 ekimdi. O puanlar ne olacak acaba tl olarak mı iade edilecek?
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.