Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuvo world puanlarını hangi internet sitelerinde kullanabilirim acaba? N11 ve hızlıalda geçmedi ne yazık ki, bkm expresste de görünmüyor puan.
  • Şu ilk sayfadaki mesajı güncellese ya arkadaş bi. Hala eski içerik duruyor.
  • Uqurcan kullanıcısına yanıt
    soyken kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki tüm siteler güncel. Thundere bu mesajınızı görmeden değiştirin bence, yoksa tüm asabiyeti ile yakar buraları.

@soyken Nuvo puanları kullanılmıyor hocam hiçbir yerde. Ancak fiziki olarak, A101, ŞOK, Migros vs. diğer marketlerde falan kullanabilirsiniz. Giyim de falan da kullanılabilir tabi, üye iş yerleri nereler bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 23 Mayıs 2015; 21:23:31 >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hepsi güncel değil. Arkadaşa ben özel mesajla ilettim bazılarını gerekli düzenlemeleri yapar kendisi. Burda önemli olan bilgiyi sağlıklı bir şekilde elde edebilmek.
  • GG'den 100 puan gelecek nereden almamı önerirsiniz ? Fiziki olarakta kullanabilirim fark etmez.
  • Bonus üye işyerlerinde geçerli 22-29 mayıs arasında 50 TL var ama hepsiburada.com 'a kart bilgileri girince bonus çıkmıyor.
  • hsbc advantage puanlarının kullanılabildiği bir alışveriş sitesi var mı?
  • N11 de axess chip puan kullanabilirmiyim..

• Selam arkadaşlar Koçtaş mağazalarında bonus puan geçiyor mu acaba bilgisi olan varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş bankası punlarımı nerede kullanabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoadRunner34

İş bankası punlarımı nerede kullanabilirim?

Bildigim online, hizlial.com

Market, Şok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

hepsiburada.com da alisveris tutarinizdan daha fazla puan yoksa kullandirtmiyor.

Allahım bunları takip edebilceğimiz bi site buluş ne zaman olacak her ay değişiyor...
  • finansbank parapuanları nerede kullanabilirim ?

edit: hizlialdan 0,5gr altın aldım ancak nakit kartımdaki puanları görmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foz54 -- 10 Haziran 2015; 20:52:17 >
  • GG den 100TL world puan geliyor ve ben bir adet ps4 dualshock almak istiyorum. Sanal yada fiziki nerden alabilirim?
  • arkadaşlar merhaba,
    Antalya da axcess chip para nın kullanılabileceği bir yer var mıdır? Yada şöyle sorarsak axcess chip paraları hangi benzinliklerde kullanılır.
    opet,shell,bp,po ? gibi...
  • Garanti bankası puanlarımı hepsiburada, n11, hızlıal hepsinde denedim hiç birisi kabul ermedi. Yalan dolandan başka bir şey değil bu puanlar.
  • Hsbc advantage puanlari hepsiburada'da gecmiyor artik galiba..

Kullanabilecegim site bilen var mi?

• hangi elektronik markette paraf puanlar kullanılabiliyor vatan yada teknosa varmı?
    ?
  • Arkadaşlar , işbank maximum karttaki maxi paunları hepsiburada da nasıl kullanıyoruz ?
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.