Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.385.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55tl civarı play karta wp gelecek. Bunu nasıl kullanabilirim?

• SoldaTr kullanıcısına yanıt
    maximum silinmiyor diye biliyorum.

edit: cep şubesinden kontol ettim, puanlarım duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Joe. -- 1 Ocak 2014; 7:02:44 >
  • Teşekkürler. Paraf ta silinmiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: FarFara06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

peki axess chip parayı vatan bilgisayarın mağazalarında kullanabilir muyuz ?

Arkadaşlar yanlış yönlendirme yapmayalım, chippara larımızı Markafoni'de kullanabiliyoruz.

Kartımda 57TL chip para var ama Markafoni' de sorgulatınca "Kredi kartınızda puan bulunmamaktadır." diyor, neden acaba.
  • hepsiburada maximum puanları kullanılmıyor mu artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkamanli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FarFara06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

peki axess chip parayı vatan bilgisayarın mağazalarında kullanabilir muyuz ?

Arkadaşlar yanlış yönlendirme yapmayalım, chippara larımızı Markafoni'de kullanabiliyoruz.

Kartımda 57TL chip para var ama Markafoni' de sorgulatınca "Kredi kartınızda puan bulunmamaktadır." diyor, neden acaba.

Az önce denedim bende ki chippara lar görünüyor. Belki kartın üzerindeki ismi yanlış yazıyorsunuzdur.

• en iyisi migrosda puanlarınızı ininal karta yükletmek. sonra istediğin zaman istediğin gibi ininal kartla harca.
  • quote:

Arkadaşlar Türkiye İş Bankası "Bankamatik" kartındaki maxipuanları internette kullanabileceğimiz bir site var mı? Maxipuan kullanılan sitelerde denedim olmuyor sanırım bankamatik kartı olduğu için :(

Bankamatik kartımdaki puanları internette harcayamıyoruz sanırım :( Kimse bilmiyor!!
  • n11 .com da CardFinans puanı ile alışveriş yapılıyor

50tl tictoc kuponu + 25.5 tl CF parapuan + 5 tl avantajix + 2 tl şipşak anında indirim = 82.5 tl ücretsiz alışveriş

I love u n11
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Türkiye İş Bankası "Bankamatik" kartındaki maxipuanları internette kullanabileceğimiz bir site var mı? Maxipuan kullanılan sitelerde denedim olmuyor sanırım bankamatik kartı olduğu için :(

Bankamatik kartımdaki puanları internette harcayamıyoruz sanırım :( Kimse bilmiyor!!

bende bu konuyla ilgili neo kart ile ilgili bilgi almak istiyorum..acab internetten ve reel de AKBANK NEO BANKAMATİK kartındaki puanları kullanabileceğim yerler hakkında bilgisi olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

quote:

bende bu konuyla ilgili neo kart ile ilgili bilgi almak istiyorum..acab internetten ve reel de AKBANK NEO BANKAMATİK kartındaki puanları kullanabileceğim yerler hakkında bilgisi olan var mı acaba

Hocam zaten chippara sadece Markafoni de kullanılıyor ancak neo karttakileri kullanableceğinizi sanmıyorum ama reel de birçok yerde kullanabilirsiniz bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: m3l4nkoliq

n11 .com da CardFinans puanı ile alışveriş yapılıyor

50tl tictoc kuponu + 25.5 tl CF parapuan + 5 tl avantajix + 2 tl şipşak anında indirim = 82.5 tl ücretsiz alışveriş

I love u n11

Eyvallah hocam, kampanyadan parapuanlar vardı değerlendireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 6 Ocak 2014; 0:31:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

quote:

Hocam zaten chippara sadece Markafoni de kullanılıyor ancak neo karttakileri kullanableceğinizi sanmıyorum ama reel de birçok yerde kullanabilirsiniz bence..

Hocam nerede gecerki acaba teknosada falan gecer mi veya bizzat gidip kullanan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

D&R sanirim puan kullanamiyoruz ?

D&R internet stesinde denedim puanları kullanamadım
  • ingbonus'taki puanları kullanabileceğimiz bir site var mıdır?
  • Hocam ben gidip bizzat sormuştum. Teknosa, Kipa ve Fabrika mağazalarında geçiyordu. Tabii bendeki kredi kartı ama fark edeceğini sanmıyorum ve Fabrika mağazasından puanımı harcamıştım.. Yanlış hatırlamıyorsam Boyner'de de geçerli galiba ama yanlış yönlendirme yapmak istemem. Açıkçası kartı yanına alıp gidip mağazalara bir bir sorman gerekiyor.
  • Arkadaşlar maximum kartıma bugün son tarihli 30 tl para var:) önceden birikmiş para puanla 50 tl civarı bişeydir sanırım. bu paraları hangi sitede kullanabilrim. hepsiburada da kullanamıyorum. bildiğiniz bir yer var mı? tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eякαn -- 6 Ocak 2014; 19:25:13 >
  • quote:

Hocam ben gidip bizzat sormuştum. Teknosa, Kipa ve Fabrika mağazalarında geçiyordu. Tabii bendeki kredi kartı ama fark edeceğini sanmıyorum ve Fabrika mağazasından puanımı harcamıştım.. Yanlış hatırlamıyorsam Boyner'de de geçerli galiba ama yanlış yönlendirme yapmak istemem. Açıkçası kartı yanına alıp gidip mağazalara bir bir sorman gerekiyor.

Anladim hocam dediguniz gibi avm de kapi kapi dolasmak gerekecek herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: eякαn

Arkadaşlar maximum kartıma bugün son tarihli 30 tl para var:) önceden birikmiş para puanla 50 tl civarı bişeydir sanırım. bu paraları hangi sitede kullanabilrim. hepsiburada da kullanamıyorum. bildiğiniz bir yer var mı? tşkler..

ilk sayfada maxipuanların hangi sitelerde kullanılabileceği yazıyor..
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.