- x
Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus,World,Maxipuan,Paraf,Nakitpuan,Parapuan
1977 Cevap412326 Görüntüleme323 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     17 [19] 21 22 23 24 25 26      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

16 Mesaj
3 Kasım 2013; 9:06:39 

Eğer öğrenciyseniz var.. Öğrenci değilseniz Kuveyttürk'ün ürün ve hizmet ücretleri bölümüne bir bakın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokhan90 -- 3 Kasım 2013; 9:14:12 >

Bu mesajda bahsedilenler: @MetuEs

2893 Mesaj
3 Kasım 2013; 12:35:40 

arkadaşlar acil cevabınıza ihtiyacım var, kliksada bonus puan kullanılabiliyor mu?

54 Mesaj
3 Kasım 2013; 13:32:25 

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar acil cevabınıza ihtiyacım var, kliksada bonus puan kullanılabiliyor mu?

Kullanılmıyor kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

54 Mesaj
3 Kasım 2013; 13:33:59 

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Kullanılmıyor kardeşim.

1528 Mesaj
3 Kasım 2013; 14:01:41 

ya beyler cardfinasın 23ekım 6 kasım arasında verdıgın hızlı al alısverısıne 75 tl puanı kazanan oldu mu

nerde kullanılıyo bu puan hıc bır yer bulamadım ben

http://www.sikayetvar.c...puanim-yuklenmedi/1xmx0

soylede bı sıkayet buldum

1528 Mesaj
3 Kasım 2013; 14:04:12 

2393 Mesaj
3 Kasım 2013; 14:05:30 

Finansbank benden 80 lira kart aidatı aldı, sakın cardfinansa bulaşmayın.

69 Mesaj
3 Kasım 2013; 16:27:57 

HEPSİBURADA KART PUAN KULLANIMI

Değerli Müşterimiz,

Siparişlerinizi oluştururken, bazı kredi kartlarınızla sadece puanlarınız ile alışveriş yapabilmekte, bazı kredi kartlarınızla ise de bir kısmını puanlarınızla,geri kalan tutarı da kartınızdan ödeyerek alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Sitemizde Sadece Puanlarınızla ya da Bir Kısmını Puanlarınız, Geri Kalan Tutarı Kredi Kartınızla alışveriş yapabileceğiniz kredi kartlarımız:

Bonus Kart : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

İdeal Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Card Finans : Puan kullanımı bulunmamaktadır

HSBC Advantage : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

WorldCard: Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Maxsimum Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Axess Kart : Puan kullanılamamaktadır.
Paraf Kart: Puan kullanılamamaktadır.

Bank Asya:Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz
Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.

Bu mesajda bahsedilenler: ysnd

1528 Mesaj
6 Kasım 2013; 19:13:00 

card finans bu 3 yer dısında puan kullandırmıyo degıl mı

colezyone da dendm ordada kullanılmıyo

bu kart sadece markofonıde mı ıse yarıyo ya

71 Mesaj
6 Kasım 2013; 19:19:40 

Arkadaşlar, Bosch Eco Universal 48cm - 53 cm silecek alacağım ;kartımda 17 tl maxipuan var ama bir türlü alamadım ben bunu :( Toplam tutarı 19-26 tl arasında değişiyor; şu puanları bir kullanaydım da alaydım kış da geldi. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

2073 Mesaj
7 Kasım 2013; 13:50:17 

arkadaşlar selamlar. az önce hızlıal da 500 tl lik sipariş verdim hemen 75 TL chip para yüklediler. Bunu nerede kullanabilirim? Carrefour, BİM vs. olabilir mi? Anladığım kadarıyla nette geçmiyor çünkü.

572 Mesaj
7 Kasım 2013; 13:51:29 

n11'den paraf puanlarla alışveriş yaptım 1 saat sonra iptal ettim. 10 gün oldu hala kartıma iade gelmedi. Ne olmuş olabilir puanla alışveriş iptallerinde nasıl iade gerçekleşiyor. Gitti 60 lira yok ortada

Happiness Only Real When Shared

3651 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:09:30 

hızlıal da kredi kartı bonus kullanımı bitti mi acaba? sitede ödeme sayfasının sonuna kadar geldim karşıma çıkmadı

Accuphase E-408 Entegre Amfi- Rotel Rsx 1562 Avr Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.

63 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:11:30 

Ben birkaç gün önce kullandım. Baştan ödeme şeklinde bonus puan kullanımı şeklinde seçiyorsun değil mi?

Bu mesajda bahsedilenler: sakgoz79

Cezalar yeterli olsaydı bu kadar suç işlenmezdi

3651 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:18:34 

Çıkan ekran bu bende daha önce birkaç kez puan ile almıştım ama şimdi olmuyor ekran resmini paylaşıyorum

0

Accuphase E-408 Entegre Amfi- Rotel Rsx 1562 Avr Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.

63 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:33:57 

Kart bilgileri girilmediği için taksitli ödeme ve puan seçenekleri aktif olmamış görünüyor.
Kart bilgilerini girdiğin zaman sistem kartını tanıyacak ve taksit seçenekleri aktif olacaktır.
Orada en alt seçenek olarak bonus puan kullanımı görülebilir.

3651 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:40:52 

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Kart bilgileri girilmediği için taksitli ödeme ve puan seçenekleri aktif olmamış görünüyor.
Kart bilgilerini girdiğin zaman sistem kartını tanıyacak ve taksit seçenekleri aktif olacaktır.
Orada en alt seçenek olarak bonus puan kullanımı görülebilir.

Yok hocam resim çekecem diye boş bıraktım doldurduğumda da puan çıkmıyor sanırım sistemden kaldırmışlar müşteri hizmetlerine mesaj attım bakalım ne diyecekler ama eskiden kart bilgilerini girdiğimizde altta çıkıyordu artık çıkmıyor malesef

2073 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:46:18 

bende hem garanti bonusumla hemde akbank chip paramla denedim. çıkmıyor maalesef.

63 Mesaj
7 Kasım 2013; 15:58:36 

Ben denemek için bir alışveriş yaptım ve bende puan kullanımı göründü.

Resmi aşağıya ekledim, yaklaşık 10 dakika önce denenmiştir.

http://img.donanimhaber...e-8135-d2b4c6eaf56a.jpg

0

6 Mesaj
7 Kasım 2013; 16:13:34 

Çiçek sitelerinde kullanılabilen puanlar var mı?

Sorunsuz Alışverişlerim: 27fatih(8)-çaylaq-etlik(10)-JohnDillinger-TGzgnr(2)-isolayn007(8)-dehsetulwahset-bukelamuns-Allforfun-adakif-fırsatkampanya-koko69(7)-ben_wade-steinbeck0635-mavisis-dh(2)-2008_008(2)-eopariltay-Rebelyus(8)-PES_21_Murat(4)-tughuman--K@-emir.seymen-bilgimolsun(2)

267 Mesaj
9 Kasım 2013; 14:44:59 

Arkadaşlar 100 tl Maxipuan ve 100 tl Wordpuan var bunları nerelerde kullanabilirim 1 hafta içinde kullanmam gerekiyo yoksa silinecek cevaplarınızı acil bekliyorum

838 Mesaj
9 Kasım 2013; 14:49:45 

quote:

Orijinalden alıntı: dark_man_17

Arkadaşlar 100 tl Maxipuan ve 100 tl Wordpuan var bunları nerelerde kullanabilirim 1 hafta içinde kullanmam gerekiyo yoksa silinecek cevaplarınızı acil bekliyorum

İlk mesaja bakar mısınız?

267 Mesaj
9 Kasım 2013; 14:52:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

İlk mesaja bakar mısınız?

baktım okudum ama orda maxipuana da wordpuana da teknosa yazılmış ben teknosa ile konuştuğumda öyle bir imkanımızın olmadığını söylediler :S konunun tarihi eski olduğu için değişmiş olabilir diye sordum bunu.

Ayrıca maxi ve word puan ile alışveriş yapanlar varsa netten onlardan yardım almak isterim

1814 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:09:10 

shelle gittim bizde halkbank atmsi yok parafpara geçmiyor dediler lütfen bir yer söyleyin gidip saçma sapan bir şey olsa da alıp harcayayım parafparayı deli etti bu olay beni

Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002

6 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:24:27 

quote:

Migroslarda kullanabilirsiniz Ya da Şoklarda. Hatta şimdi alışveriş yapmak istemiyorum diyorsanız Migrosun Hediyem Kartı var. Puanınız ile hediyem karta bakiye yükleyin istediğiniz zaman harcayın. Puan ile yükleyebiliyorlar.

Sorunsuz Alışverişlerim: 27fatih(8)-çaylaq-etlik(10)-JohnDillinger-TGzgnr(2)-isolayn007(8)-dehsetulwahset-bukelamuns-Allforfun-adakif-fırsatkampanya-koko69(7)-ben_wade-steinbeck0635-mavisis-dh(2)-2008_008(2)-eopariltay-Rebelyus(8)-PES_21_Murat(4)-tughuman--K@-emir.seymen-bilgimolsun(2)

319 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:44:42 

axess chip parası olanlar opet lerde geçerli ben hızlı.al dan kazandığım 120 tl ye mazot aldım :)

115 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:51:07 

Paraf puanların ADESE mağazalarında kullanılabildiğini kasiyer arkadaş söyledi. Puan kullanmadım fakat pos cihazına takıp puan bilgisine ulaştı.....

@thundere

Edit: Bilgilendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Config -- 15 Kasım 2013; 11:18:05 >

424 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:52:22 

iki farklı kartla alışveriş yapılan site varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

http://hamileliktebeslenme.org

391 Mesaj
9 Kasım 2013; 22:08:35 

Finansbank için marketlere ŞOK da eklenmeli.

İnsana ne yetebilir?

2073 Mesaj
9 Kasım 2013; 22:58:36 

Carrefour mu Opet mi. aklımı karıştırdınız hocam :) bende 75 TL kazanmıştım :)

319 Mesaj
9 Kasım 2013; 23:17:20 

Opet hocam

Bu mesajda bahsedilenler: hugo__mboy

267 Mesaj
9 Kasım 2013; 23:48:07 

Hocam nettten alisveris yapmak istiyorum

Bu mesajda bahsedilenler: ysnd

19 Mesaj
10 Kasım 2013; 9:49:18 

[font="Arial"]

Bu bankalar chip , maxi , bonus puan / para veriyorlar ama kullanımlarını kısa tutuyorlar.
İki ayagımız bir pabuca giriyor.
1 ay içerisinde 2 sefer bonus kartlarımla 100 + 100 bonus kazandım.
2 sefer axessle 75 + 75 chip para kullandım.
Markete yıgıldıkne alsak ne alsak 3 ay sonraki ihtiyaclarımızı alıyoruz mecburen.
Dolaplar doldu kuru kumanyalarla.
Ev harp stoklarına döndü sanki..

103 Mesaj
11 Kasım 2013; 14:44:31 

quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

iki farklı kartla alışveriş yapılan site varmı acaba

hizlial.com da parça ödeme ile istediğin kadar kartla ödeme yapabiliyorsun diye biliyorum.

m.ceylan

268 Mesaj
11 Kasım 2013; 14:46:59 

quote:

Orijinalden alıntı: coolgeo

[font="Arial"]

Bu bankalar chip , maxi , bonus puan / para veriyorlar ama kullanımlarını kısa tutuyorlar.
İki ayagımız bir pabuca giriyor.
1 ay içerisinde 2 sefer bonus kartlarımla 100 + 100 bonus kazandım.
2 sefer axessle 75 + 75 chip para kullandım.
Markete yıgıldıkne alsak ne alsak 3 ay sonraki ihtiyaclarımızı alıyoruz mecburen.
Dolaplar doldu kuru kumanyalarla.
Ev harp stoklarına döndü sanki..

altın alın

182 Mesaj
11 Kasım 2013; 18:28:33 

Arkadaşlar cardfinansta puanımı nerde kullanabilirim nereye gitsem bizde onun pos u yok diyolar ne lanet kartmış bu cardfinans

1959 Mesaj
11 Kasım 2013; 19:07:22 

quote:

Orijinalden alıntı: smt_85

Arkadaşlar cardfinansta puanımı nerde kullanabilirim nereye gitsem bizde onun pos u yok diyolar ne lanet kartmış bu cardfinans

dostum ben geçen sene Metro Gross Market Gaziemir'de kullanabilmiştim puanları. Metro'ya girmek için de günlük kart almak gerekmişti.

ID/Android İncelemeleri/İzmir'de Satranç

182 Mesaj
11 Kasım 2013; 19:13:08 

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

dostum ben geçen sene Metro Gross Market Gaziemir'de kullanabilmiştim puanları. Metro'ya girmek için de günlük kart almak gerekmişti.

İstanbuldayım teşekkür ederim metro market uzak kalıyor bana işte carrefourda kullanabilirmiyim acaba

2686 Mesaj
11 Kasım 2013; 20:21:13 

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

altın alın

bi de düzgün mesaj yazsa, ilkokulda çok fırça yemiştir hocadan, paragraf başlangıcından sonra 1 parmak içeriden başlanır

2073 Mesaj
11 Kasım 2013; 21:17:12 

Axess chip parami bugun carrefourda kullandim. 75 tl vardi alisverisim 77 tl tuttu. 2 tl ye dunya kadar sey aldim :)

504 Mesaj
12 Kasım 2013; 16:43:59 

Arkadaşlar,
Hepsiburada.com dan çamaşır makinesi düşünüyorum.
Cardfinansa 150 tl parapuan verecek.
Cardfinansı zamanında iptal ettirmiştim ama internet bankacılığından bakıyorum sanalcard halen duruyor. Finansbank müşteri hizmetlerini aradım ve bana hepsiburada kampanyasında kullanabileceğimi ve puan kazanabileceğimi söylediler.
Ama, elimde fiziksel bir kart yokken sanal cardfinans puanı yüklense bile kullanabilecek miyim ?
Hiç bu şekilde bir durumla karşılaşmış olan var mı ?

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,

6 Mesaj
12 Kasım 2013; 16:52:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Arkadaşlar,
Hepsiburada.com dan çamaşır makinesi düşünüyorum.
Cardfinansa 150 tl parapuan verecek.
Cardfinansı zamanında iptal ettirmiştim ama internet bankacılığından bakıyorum sanalcard halen duruyor. Finansbank müşteri hizmetlerini aradım ve bana hepsiburada kampanyasında kullanabileceğimi ve puan kazanabileceğimi söylediler.
Ama, elimde fiziksel bir kart yokken sanal cardfinans puanı yüklense bile kullanabilecek miyim ?
Hiç bu şekilde bir durumla karşılaşmış olan var mı ?

Sanalcard bildiğimiz şekliyle bakiyesi asıl karttan aktarılabilen bir kart. Siz kartımı kapattırdım diyorsunuz. Bu durumda ya kart kapanmamış ya da sizin aradaığınız kişi size tam doğru bilgi vermiyor olabilir diye düşünüyorum.

504 Mesaj
12 Kasım 2013; 17:00:29 

quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

Sanalcard bildiğimiz şekliyle bakiyesi asıl karttan aktarılabilen bir kart. Siz kartımı kapattırdım diyorsunuz. Bu durumda ya kart kapanmamış ya da sizin aradaığınız kişi size tam doğru bilgi vermiyor olabilir diye düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyordum fakat aynen şöyle sordum : Bu sanal kart ile, herhangi bir cardfinans gibi alışveriş yapabilir ve puan kazanabilir miyim ? ( öncesinde asıl kartımı kapattığımıi sanal kartın bir yanlışlık sonucumu açık kaldığını sormuştum )

Cevap : Bazen müşterilerimiz asıl kartlarını kapatıp sadece sanal kartlarını bırakıyorlar, online alışverişlerde kullanmak için. Dolayısıyla kartınızı kapttığınızda sanal kartınız kapanmaz. Kapansın isterseniz onun için ayrıca talepte bulunmanız gerekir. Yani evet, sanal kartınızı da herhangi bir kart gibi kullanabilir ve kampanya şartlarını yerine getirirseniz puan kazanabilirsiniz.

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,

6 Mesaj
12 Kasım 2013; 17:06:28 

O halde Finansbank Sanalcard kullanımı için sizden bir ücret talep edebilir dikkat edin

Bu mesajda bahsedilenler: @Rand_Al_Thor

182 Mesaj
12 Kasım 2013; 21:09:50 

Arkadaşlar cardfinans puan kullanım yönünden çok sıkıntılı otomatik ödeme talimatı verdiğim için kazandığım puanları çabalayarak son kullanma tarihine 1 gün kala carrefour da kullandım benim gibi kullanma sıkıntısı yaşayan arkadaşlar carrefour da kullanabilirsiniz.

116 Mesaj
13 Kasım 2013; 14:48:37 

Bugun içerisinde axess iler chip paramı harcamam lazım yoksa iade olacak.

Bildiğiniz mağaza ve marketler nereleri?

Çok acil arkadaşlar.

267 Mesaj
14 Kasım 2013; 20:01:33 

Beyler konu da maxipuan kullanilan siteler arasinda teknosa.com da var ama musteri hizmetleri kullanilamiyor diyo daha once kullanan var mi

5 Mesaj
14 Kasım 2013; 20:10:19 

quote:

Beyler konu da maxipuan kullanilan siteler arasinda teknosa.com da var ama musteri hizmetleri kullanilamiyor diyo daha once kullanan var mi

maxi puanları daha iki gun once n11 de kullandım bugun esimin puanlarını kullanmak için n11 e tekrar girdim ama bu defa kullanamadım.Son care hepsi buradayı denedim ama nafile orda da kullanamadım.Halbuki yakın zamana kadar kullanıyordum bu sitelerde

267 Mesaj
14 Kasım 2013; 20:10:20 

Ya benim acil kullanmam lazim teknosa ds yoksa bosuna gidecek lg t2 kilif alacam baska yerde de yok ne halt edeceksem

115 Mesaj
15 Kasım 2013; 11:22:15 

ADESE mağazalarında PARAF puanların kullanılabildiğini kasiyer söyledi. Puan kullanmadım fakat pos cihazına kartı takıp puan bilgisine ulaştı.....

Bu mesajda bahsedilenler: thundere

526 Mesaj
15 Kasım 2013; 15:07:22 

Arkadaşlar peki karttaki puanlarımızı yakıta çevirmenin herhangi bir yolu vs varmıdır? Atıyorum benim 500 tl lik maxipuanım var diyelim. Yakıt kart gibi birşey alsam. Benzin aldıkları oradan ödesem. Tıpkı opetin paro puan olayı gibi. Var mıdır bir çaresi.

PM dem de ulaşabilirsiniz çok hayra geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

458 Mesaj
15 Kasım 2013; 15:10:06 

Listeye artık axess i ekleyebilirsiniz. Markafonide geciyor, başka bilmiyorum.

2073 Mesaj
15 Kasım 2013; 15:40:15 

Axess chip para carrefour ve opette geçiyor. bilginiz olsun arkadaşlar.

267 Mesaj
15 Kasım 2013; 16:14:57 

Sonunda ne yapacaigimi buldum ve gittim altin aldimmmm

526 Mesaj
15 Kasım 2013; 16:24:22 

Nasıl yaptınız hocam onu. Kuyumcudan mı aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

267 Mesaj
15 Kasım 2013; 20:58:58 

Aynen hocam gittim adamlara sordum bi kactanesi yok dedi en son bi yer tmm okur dedi hemen ceyregi koydum yastik altina. :))

Bu mesajda bahsedilenler: graphys

961 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
flodd
15 Kasım 2013; 22:04:31