Şimdi Ara

XP DE BAŞLAT ÇUBUGU KİLİTLENİYOR!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR XP Yİ yeni kurdum ama bilgisayarı başlatınca başlat çubugu donuyor hiç bir işlem yapamıyorum oturumu kapat aç kapat aç anca öyle açılıyor.kaç kişiye sordum kimsenin başına gelmemiş sizin bi bilginiz varsa onu yapalım tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkay -- 2 Şubat 2006 11:14:36 >

• malesef benim de başıma gelmedi ama yeni kurdum diyosun, üşenme bi daha kur demekten başka önerim yok :)
  • en iyisi bidaha kur
  • iyide arkadaşlar xp cd sini değiştirdim ama gene aynı sorunu yapıyor tekrar kurdum aynı
  • o zaman windows un üstüne kurduğun başka bir program yapıyordur bazen driverler bile yapıo bende de olmuştu
    driverlerini güncelle ve kurduğun antivirüs gibi yazılımların başka versionlarını yükle bende işe yaradı
  • Arkadaşım senin windowsunda bi sorun yok anladığım kadarıyla senin sorunun donanımsal . Birkaç program bul işlemci sıcaklığına ve anakart sıcaklığına bak. Tek taraflı bakma bence kesinlikle donanımsal bi sorun seninki . sıcaklıklara bak . Sıcaklıklar normalse anakart ve işlemci arasında uyumsuzluk da olabilir. bunlkarı bi araştır derim...

SORUN DÜZELMEZSE BANA ULAŞMAK İÇİN....

www.fullforum.forumup.com
  • hangi antivirus programini kullaniyorsun.
    bircok antivirus programi baslangicta bircok sektoru virus taramasindan geciriyor.
    veya belli bir sure bekle hala arac cubugu kilitleniyormu yoksa belli bir sure sonra aciliyormu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.