Şimdi Ara

Söylenti: Rocksteady'den Yeni Bir TMNT Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Rocksteady'nin hangi proje üzerinde çalıştığına dair bir çok söylenti çıkıyor. Bunlardan biri de Teenage Mutant Ninja Turtles yanin Ninja Kaplumbağalar üzerine.

Söylentiyi çıkaran şahısın internet üzerinden yaptığı ve aldığı e-maillere göre yaptığı açıklamaya göre oyun şöyle olacak; 
         * Teenage Mutant Ninha Turtles: Manhattan Crisis isimli bir oyun olacak.
         * Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo oynanabilir 4 karakter olacak.
         * Geçmişe Dönüş bölümleri Splinter olarak oynanacak.
         * Oyunun oynanış tarzı ve hikayenin ilerlemesi Batman: Arkham City gibi olacak.
         * Klasik karakterler, Bebop ve Rocksteady, Dr. Baxter Stockman, Shredder ve Krang oyunda büyük düşmanlar olarak karşımıza çıkacak.
         *  Multiplayer henüz bilinmiyor.
         * Oyunun hikayesi çocukça olmayacak, yine o bildiğiniz Ninja Kaplumbağalar gibi olacak ama konu daha karanlık işleyecek.
         * Oyun Wii U, Xbox360 ve Playstation 3 için çıkacak.

Bakalım ne kadar doğru çıkacak?

• yapma volkaaaann yapma volkaaaannn oyuncu değiştirme hakkımızda bitti yapmaaaaaaaa....

süper habeeeeerrrrr
  • Süper bir haber batman gibi ve multiplayeri olursa tadından yenmez çok başarılı bir oyun olacak gibi doğruysa başarılı bir oyun olacaktır :)
  • Çocukluğumun çizgifilmi, star 1 izleme sebebimdi zamanında :) TMNT olduktan sonra çamurdan olsa oynarım...
  • İnşallah. Eskiden bir oyunu vardı 4 kişiik Co-op oynıyabiliyoduk. Çok eylenceliydi onun gibi yaparlarsa süper olur.Rocstady zaten kalitesini bütün dünyaya kanıtladı.Ellerinden fıstık gibi eylenceli bir Oyun beklerim valla.
  • Rocksteady yapıyorsa ve karanlık bir atmosfer vercekse inşallah olur :)
  • Çok eğlenceli bir co-op oyunu olabilir
  • en önemli detay hikaye çocukça olmaması ve karanlık bir atmosfere sahip olması güzelde bir konu oldu mu iyi bir kitle yakalar
  • son 1 yılda aldığım en iyi haber diyebilirim.
    son aylarda rocksteady gibi super kahraman klişesini aşmayı başarmış bir firmanın ninja kaplumbağalar gibi oyun dünyasında bir türlü faydalanılamayan bir fenomene el atmasını istiyordum .. olduda....
    ulan gerçekten istemiştim.....
  • Son zamanlarda duyduğum en güzel haber , Ninja kaplumbağalar çocukluğumun çizgi filmiydi , kaliteli bir yapım olarak oynamak çok güzel olur...
  • bu oyunu ataride oynadığım zamanı hatırladım da şimdi :D gerçekten güzel olur tekrar görmek
  • Genelde her söylentiden sonra oyun duyuruluyor ve Pc için yokmu :O
  • Rocksteady,tmnt,karanlık atmosfer

Alllaaaaahhhhhhhhh demek istiyorum ama

ya pc ye gelmezse
  • pc için gelmesse soverim
  • Rocksteady yapıyorsa pc yi es geçmez inşallah
  • İnşallah gerçektir. Ubisoft'un TMNT oyununu bile büyük zevkle oynardım. Deli gibi beklerim o zaman bu oyunu.
  • Vay be eskiden ne izlerdim çizgi filmini... Şimdi eğer doğruysa oyun olarak geliyor. Shredderrrrr...
  • rocksteady pc yi es geçmez...
  • Benim çok sevdiğim bir seri her ne kadar önceki oyunları tutulmasa da şahsen ben oyunu arkadaşımla co-op şekilde oynadığımda çok eğlenmiştim
  • Yok artık!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.