- x
Güncel Ekran Kartı Sıralaması
3 Cevap34372 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1550 Mesaj
22 Ocak 2012; 21:21:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar sürekli güncel olan piyasadaki tüm ekran kartlarını bunların aldıkları vantage vs. puanlarını sıralama şeklinde gösteren bir site biliyor musunuz? Hatta böyle mobile kartları da ayri ayri gruplasa çok iyi olur.
Ben şöyle iki site buldum ama güncel değiller sanırım.

http://www.tomshardware...eon-geforce,3018-7.html

http://www.videocardben....net/high_end_gpus.html

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

4573 Mesaj
22 Ocak 2012; 21:25:20 

bakabilirsin

http://www.donanimhaber.com/ekrankartitestleri/

fazla aramana gerek yok

@ biraz daha fazlasını arıyorsan 3dmark a değil fps testlerine bakcaksın ve ikili karşılaştırma testlerine bakmalısın. google dan aradınmı dağ kadar site çıkacaktır.
örneğin:

hd6970 vs gtx 580

diye ara.

***AMD Phenom II 710 3GHz with Gelid Tranquillo*** ***ASUS M5A97 R2.0*** ***CORSAIR 8GB Dual Kit 1333MHz CL9*** ***WD Caviar Black SATA II 32MB******Sparkle GTX 260 Calibre X265 896MB 448bit*** ***RAIDMAX X-WARRIOR Dev Boyut Server Kasası*** ***COUGAR CM Power 700W PSU***

1550 Mesaj
22 Ocak 2012; 21:39:42 

Vay be kaliteyi uzaklarda aramamak lazımmış. Yalnız burada benim emektarı göremiyorum. gigabyte gtx 460 1gb. ekle felan diyor ama orada da yok.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Temmuz 2012; 12:32:51 

vay arkadaş bizim 540m yalan olmuş da haberimiz yok
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Dahili Bileşenler » Ekran kartı » Güncel Ekran Kartı Sıralaması
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250