Şimdi Ara

adsl yardım acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 4 kortlu modemden adsl çektim komşudan.o benim bilgisayarı görürmü?görmemesi için ne yapmak lazım.ben onu uğraştım göremiyorum.bu konuda bilginiz varmı?

• arkadaşlar kimse yokmu ya cevaplayacak.paylaşımla kullanan yokmu aranızda
  • ağda kendini gizlemen antivirüs (güzenlik duvarı olan) programları ile mümkün.
    ayrıyeten birşey yapmana gerek yok, mesela panda titanium... örnek çok...
  • bu linkten panda titanium 2006 türkçe yükle 30 günlük demo, sonra istersen satın alırsın

http://www.pandasoftware.com/download/Software/
  • yanıt için saol antivirüs var.güvenlük duvarı etkin.bugün bilgisayarcılara sordum görür bişey yapamazsın dediler delircem herkes bişey sölüyo.ne kötüya
  • ad-awere var bide antivirüs var. bunlar varken yüklersem bişey olurmu
  • bir çözüm bulmalıyım lütfen yardım.
  • 2 antivirüs olmaz. ip gizlemek için programlar var mesela 'cawstrial' kullanırken dikkat et ama
  • nerden bulurumki o programı.fazla anlamıyorum pcden.gördüğü kesinmi yani
  • o programı indircem site yokmu?kullanırken nasıl dikkat edicem anlamadım.
  • google da bir arat
  • görmemesi derken ne kasdediyorsun ? senin bilgisayarındaki dosyalarmı yoksa senin bağlantıyı onunla paylaştığın mı ?
  • kısaca ben msnde yada email de yazdıklarımın görünmesini istemiyorum. bilginiz varsa bu saatte cevapladığınız için teşekkürler
  • Sen kendi hdd, cd room vs... donanımını paylaştırmadığın sürece hiç kimse senin bilgisayarını görmez. Ayrıca paylaştırmış olsan dahi msn veya e-mailine ulaşılması şifrenin bilmedikçe mümkün de değildir. Merak etme sen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.