Şimdi Ara

Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
15.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Logitech Rumble Gamepad F510 Kullananlar Klubü

Sistem Gereksinimleri:

Windows® XP, Windows Vista® veya Windows® 7
    USB bağlantı noktası
    CD-ROM sürücü

Teknik Özellikler:

XInput modu:
    A, B, X, Y düğmeleri
    LB, RB düğmeleri
    Sol ve sağ analog tetikler
    Başlat ve Geri düğmeleri
    İki adet tıklanabilir analog mini joystick
    8 yönlü D yüzeyi
    Giriş düğmesi
    Spor modu
    Titreşim açma / kapatma düğmesi
    DirectInput modu:
    10 programlanabilir tuş*
    Programlanabilir sol ve sağ tetikler*
    İki adet programlanabilir analog mini joystick*
    8 yönlü programlanabilir D yüzeyi*
    Spor modu
    Titreşim açma / kapatma düğmesi

Paket İçeriği:

Gamepad
    Yazılım CD'si
    Kullanıcı belgeleri

Ürünün yazılımı:http://www.logitech.com/tr-tr/441/7359 (Yüklemeler bölümünden indirebilirsiniz.)

Gamepad almadan önce çok araştırdım ve sonunda dün f510!u aldım. Konusunun olmadığını görünce konu açayım dedim. Karşılaştığımız sorunları vs. buraya yazarız.

• benden başka alan, kulanan yok mu :)
  • ben memnun değilim bu koldan...deadzone var analogda,diğerini de kullanmak kolay olmuyor
  • ben şuana kadar memnunum fakat eski oyunlar için kullanılan tuş ayarlama programı The Binding of Isaac da çalışmadı basşka programla oynuyorum. pes fifa need for speed f1 2011 gibi yeni oyunlarda ise gayet kullanışlı. bir de her ne kadar tuttuğumuz yerler farklı bir madde olsada çok oynayınca yinede terliyor elim.
  • Bir üst modeli zaten kablosuz 710...Logitech dişşnda bir model var mı bundan üstün ?
    HB da 510 olarak iki model var ?

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=f510

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Şubat 2012; 23:08:40 >
  • öneren varmı bu cihazi ? yada başka önerisi olan ?
  • @eyoruk

artk üretilmeyen eski modeli var ama fotoğraflardaki yenisi model olarakda aynı yazmışlar nedne 10tl fark var anlamadım. Fiyatlarıda çok uygun değil zaten acele değilse bekleyin ben 40tlye almıştım golddan :)

@Hykr0
    Fiyatına göre en iyi kolları logitech üretiyor.
    Titreşim istemiyorsanız F310
    Titreşim istiyorsanız F510
    Titreşim birde kablosuz olsun istiyorsanız F710'u öneririm.
  • Kolu uzun süredir kulanıyorum,baya kaliteli tek sıkıntım analogların çok sert olması o yüzden fps oyunlarında bazen sorun yaşıyorum,hele ki ps3 kolunu uzun süre kulanan biriyseniz benim gibi,alışmanız baya zaman alabilir
  • bende fps oyunlarına alışamadım nasıl kolla oynuyorsunuz :) rpglerde bile rahat edemiyorum fazla en çok maç ve yarışlarda işe yarıyor birde The Binding of Isaac, super meat boy gibi oynaması çok zevkli 2d oyunlarda iyi oluyor.
  • arkadaslar ben bu kolu aldım ama pc görmüyor otomatik olarak. aksilik ya dvd-rom da açılmıyor bozulmuş :)
    sitesinden driveri indirdim ama o da olmadı. driverini bulabilirmisinizbir zahmet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumut

arkadaslar ben bu kolu aldım ama pc görmüyor otomatik olarak. aksilik ya dvd-rom da açılmıyor bozulmuş :)
    sitesinden driveri indirdim ama o da olmadı. driverini bulabilirmisinizbir zahmet?

hangi işletim sistemi kulanıyorsun ? bende cd si vardı,olmazsa internete update ederim,yanlız hatırladığım kadarıyla win7 de otomatik görüyordu

Kardeş gamepad te fps oynamak başlarda zorlasa da sonrasında gamepad siz oyun oynayamaz oluyorsun,sanırım bunun nedeni gamepad le istediğin yerden ve karaktere biraz daha hakim hissetmekten kaynaklanıyor.

• ok, nişan alma vs. önemliyse pek sarmıyor beni.

-bu arada sitesinden indirirken işletim sistemi seçme bölümü vardı o kısıma dikkat etmemiş olabilirsiniz.
    -ayrıca arkasında x ve d yazan konumu x e getirin.
    -oyunda uyumsuz olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Orijinalden alıntı: forumut

arkadaslar ben bu kolu aldım ama pc görmüyor otomatik olarak. aksilik ya dvd-rom da açılmıyor bozulmuş :)

hangi işletim sistemi kulanıyorsun ? bende cd si vardı,olmazsa internete update ederim,yanlız hatırladığım kadarıyla win7 de otomatik görüyordu

Kardeş gamepad te fps oynamak başlarda zorlasa da sonrasında gamepad siz oyun oynayamaz oluyorsun,sanırım bunun nedeni gamepad le istediğin yerden ve karaktere biraz daha hakim hissetmekten kaynaklanıyor.

xp kullanıyorum. windows 7de denedim otomatik kabul etti kolu ama xpde cd takmayı başardım bu sefer gerekli yazılım bulunamadığından yükleme yapılamadı diyor. direkt logitech in sitesinden driveri indirdiğimde de logitech profiler hatası veriyor.

aygıt yöneticinde de sürücü yüklenmedi uyarısı var.

• kardeş galiba bu genel bir sorun,biraz kurcaladım aynı hatayı alan başkalarıda varmış... forumda şöyle bir başlık buldum orada çözümü yazıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_43848843/mpage_5/tm.htm

Alıntı : ''sonunda çözümünü buldum ben diğer arkadaşlarada yardımı olur diye paylaşıyorum.

http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=gaming

bu linke tıklayıp microsoft sitesinden controller yerini seçiyoruz ilk bölümden daha sonra alttaki bölümden xbox360 wireless controller for windows seçiyoruz alttaki sekmeden işletim sistemi en alttaki bölümdende dil seçimi sonra yazılımı yükleyip pc resetliyoruz ve sorun kalmıyor ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 24 Mart 2012; 22:16:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

kardeş galiba bu genel bir sorun,biraz kurcaladım aynı hatayı alan başkalarıda varmış... forumda şöyle bir başlık buldum orada çözümü yazıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_43848843/mpage_5/tm.htm

Alıntı : ''sonunda çözümünü buldum ben diğer arkadaşlarada yardımı olur diye paylaşıyorum.

http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=gaming

bu linke tıklayıp microsoft sitesinden controller yerini seçiyoruz ilk bölümden daha sonra alttaki bölümden xbox360 wireless controller for windows seçiyoruz alttaki sekmeden işletim sistemi en alttaki bölümdende dil seçimi sonra yazılımı yükleyip pc resetliyoruz ve sorun kalmıyor ''

çok sağol arkadaşım valla çok mahbule geçti. sayende çözdük sorunu.

sitede gaming bölümünden "xbox360 controller for windows" i seçtim sonra işletim sistemi ve dilini sectim download edip yükledim yeniden başlat ve sorun ortadan kalktı.

tekrar çok teşekkür ederim. iyi geceler...

• Rica ederim ,çalışmasına sevindim
  • ARKADAŞLAR bugün logitech f510 aldım. fakat bir sorunum var. PES 2012 oynamak için takıyorum. Gamepad'i görmüyor. yazılımını yükledim. bilgisayarda aygıt yazılımı yüklendi mesajı da çıktı. bilgisayar görüyor fakat oyun görmüyor.

Ancak şöyle bir şey farkettim başka bir kol taktığımda yani iki kişi maç yaptığımızda sorunsuz oynuyorum, fakat sadece logitech i taktığımda hiç bir şekilde kullanamıyorum sorun neden kaynaklanıyor. lütfen yardım:(
  • başka bir oyunda denediniz mi? Çalıştığına eminseniz pes klasörüne girip ayarları çalıştırın. 2 şekilde oynayabilirsiniz.
    1- kolun arkasından x modunu seçerseniz otomatik görür ve oynarsınız fakat klavye+ kol şeklinde oynanmıyor.
    2- d moduna alırsınız ve kaçıncı kolun hangisi olduğunu seçip tuşları kendiniz ayarlarlarsınız. (ayarlı gözükebilir ama bazı tuşlar farklı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağlar_mavis

ARKADAŞLAR bugün logitech f510 aldım. fakat bir sorunum var. PES 2012 oynamak için takıyorum. Gamepad'i görmüyor. yazılımını yükledim. bilgisayarda aygıt yazılımı yüklendi mesajı da çıktı. bilgisayar görüyor fakat oyun görmüyor.

Ancak şöyle bir şey farkettim başka bir kol taktığımda yani iki kişi maç yaptığımızda sorunsuz oynuyorum, fakat sadece logitech i taktığımda hiç bir şekilde kullanamıyorum sorun neden kaynaklanıyor. lütfen yardım:(

ben de hiç yükleyememiştim neyseki burdaki arkadaşlar sayesinde hallettik. ama senin sorunun farklı sanırım. konaminin içindeki settingsten logitechi sectinmi? oradan seçmezden görmez.
  • arkadaşlar tuhaf bir sorunum var bende de f510 var ancak fifa 12 oynarken online head to head de oyuna giriyom gayet hızlı ancak 30 saniye sonra filan kendi kendine yavaşlamaya başlıyo pas verilmez oluyor yönleri hep yanlış seçiyo ve bunun gibi bir sürü problem oluyor ayrıca birşey keşfettim joystick i çıkarıp tekrar takıyorum oyun içindeyken bu defada tekrar çalışmaya başlıyopr sonra 30 saniye geçiyo yine yavaşlayıp saçma saçma hareket etmeye başlıyo istediğim şeyleri yapmıyo sorunlar aynen devam ediyor bunun çözümünü bulabilen olursa gerçekten çok makbule geçcek .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.