Şimdi Ara

Logitech K400 klavye video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
4
Favori
42.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Logitech'in medya bilgisayarları için tasarladığı, kablosuz bağlantıya sahip ve üzerinde fare görevini yerine getiren dokunmatik touchpad'e sahip modeli Wireless Touch Keyboard K400'ü inceliyoruz.

Güncelleme: Logitech K400 klavyeyi Şubat ayı itibariyle Türkçe tuş dizilimli olarak bulabilirsiniz.

• Lüzumsuz bir özellik eklenmiş. Berbat :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Lüzumsuz bir özellik eklenmiş. Berbat :P

+10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • igrenc otesi bi tasarim olmus
  • Ne demek luzumsuz. Laptop kullananlar kıymetini bilecektir.
  • Sessiz izledim ama bununla oyun oynanabilir mi acaba?
  • Eminim bunun da alıcıları çıkar ama ben hala ısrarla Logitech'in K800 modelinin Türkçe karakterlisini çıkarmasını bekliyorum...
  • 10-15 tlye satılan klavyeler gibi bir tasarım olmuş. o touch pad'de bence gereksiz bir eklenti.
  • Medya bigisayarı derken TV altında duran pc'niz htpc'niz için yada yatarken pc monitöründen dizi film izliyorsanız orda kullanmak için üretilmiş bir şey.

Aynı şekilde notebook tv'ye bağlı iken uzaktan kontrol etmek için biçilmiş kaftan.
    Onun dışında günlük kullanım için değil.
  • çok üstün körü bir incelem olmuş.bu medya bilgisyar için yapılan bir klavye fakat masaya koyup inceleme yapılıyor.ergonomisi hakkında hiçbir fikir edinemedim.rahat kullanımı varmı yokmu belli değil. donanım haber iyice bozmaya başladı bu incelemeleri!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

+10

gereksiz demeden önce kullanım alanlarını iyi bilmek gerekir diye düşünüyorum.
  • quote:

Ben de sana katılmaktayım ayrıca başka bi arkadaşımızın da dediği gibi 10-15 TL'lik uyduruk klavyelere de benziyor.Ama zevkler ve renkler tartışılmaz.Zaten laptopların üzerinde bu mouseler mevcut.Ama klavye dediğin gibi hem işe yaramaz hem de uyduruk olmuş.Böyle mouse'lara(touchpad) meraklı olan insanlar var.Bence onların kullanabileceği bir şey ama ben onların yerinde olsam hiç böyle şeyler almazdım.Gider Logitech'in iyi bir klavyesini alıp yanına da gidip iyi bir touchpad alırdım.Ama bence Logitech bu ürünü düşük fiyatlı satacağı için kullanıcısı çok olabilir.Ama böyle markaların sağı solu hiç belli olmaz.Tutup da bu ürünü 50-60 TL'ye de satabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: wierstrassss

quote:

Orijinalden alıntı: ekin asil

quote:

Ben de sana katılmaktayım ayrıca başka bi arkadaşımızın da dediği gibi 10-15 TL'lik uyduruk klavyelere de benziyor.Ama zevkler ve renkler tartışılmaz.Zaten laptopların üzerinde bu mouseler mevcut.Ama klavye dediğin gibi hem işe yaramaz hem de uyduruk olmuş.Böyle mouse'lara(touchpad) meraklı olan insanlar var.Bence onların kullanabileceği bir şey ama ben onların yerinde olsam hiç böyle şeyler almazdım.Gider Logitech'in iyi bir klavyesini alıp yanına da gidip iyi bir touchpad alırdım.Ama bence Logitech bu ürünü düşük fiyatlı satacağı için kullanıcısı çok olabilir.Ama böyle markaların sağı solu hiç belli olmaz.Tutup da bu ürünü 50-60 TL'ye de satabilir.

her geçen gün ürünlerin daha kompakt bir yapıda olmasını isteyen tüketicilere inat tavrınızı alkışlıyor ve tebrik ediyorum...

Saolun ama yorumlara bakınca zaten çok sevilmedini gördüm :D Beni desteklediğin için teşekkür ederim

• Touchpad için lüzumsuz diyen değerli arkadaşlar sürekli masabaşında PC kullandıkları için notebooku LED TV' ye bağlayıp oturma odasından kullanmanın keyfini bilemezler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

her geçen gün ürünlerin daha kompakt bir yapıda olmasını isteyen tüketicilere inat tavrınızı alkışlıyor ve tebrik ediyorum...

Saolun ama yorumlara bakınca zaten çok sevilmedini gördüm :D Beni desteklediğin için teşekkür ederim

sizi desteklemediğimi aksine karşı olduğumu tekrar vurgulayım o halde:D ben 2 ayrı ürün taşımaktansa sadece bir ürün taşımayı tercih ederim kompakt ürünlerden yanayım yani.. ayrıca şöyle düşünmelisiniz koltuğunuza uzanıp bu aletle herseyi kontrol etmek mi istersiniz yoksa 2 parça ürünle uğraşmak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Touchpad için lüzumsuz diyen değerli arkadaşlar sürekli masabaşında PC kullandıkları için notebooku LED TV' ye bağlayıp oturma odasından kullanmanın keyfini bilemezler.

işte tam olarak bende bunu anlatmaya çalışıyorum arkadaşlara ama gerçekten anlatılmaz yaşanır diyorum:D
  • Arkadaşlar baktım amazon'dan şu anda 32 dolar falan :(
  • Bu klavye benim almayı düşündüğüm klavye+ mouse, nerede kullanacağiniza bağli işlevselliği için.. Ben bunu phılıps tvye bağlamak için düşünüyorum.. Mouse ve klavyenin aynı yerde olmasi bir tv kontrolu için süper bir şey.. Ama bunu masa üstü veya notbook için düşünüyorsaniz belki mouse kısmı cekici gelmeyebilir.. Bu sebeple yorumları kullanım şekline göre düşünmek gerekir derim..
  • Iphone ile açıldığında 1:51 lik kısa bir HD video açılıyor daha kutu iceriginde iken kesiliyor. Bilginize..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sizi desteklemediğimi aksine karşı olduğumu tekrar vurgulayım o halde:D ben 2 ayrı ürün taşımaktansa sadece bir ürün taşımayı tercih ederim kompakt ürünlerden yanayım yani.. ayrıca şöyle düşünmelisiniz koltuğunuza uzanıp bu aletle herseyi kontrol etmek mi istersiniz yoksa 2 parça ürünle uğraşmak mı?

Arkadaşım ben sana kibarca şöyle anlatayım farkındaysan alıntı yaptığım arkadaş sen değilsin ayrıca ben ne dedim??? Zevkler ve renkler tartıiılmaz dedim.Leptop uzaktan bağlanıp da keyif sürülebilir.Belki bu bana göre kötü sana göre iyidir.Sen görüşü hakkında kimseyi suçlayamazsın ki zaten burada alıntı yaptığım arkadaş sen değilsin...O yüzden beni eleştirmeyi bırak.Bence heerkesin zevki farklıdır.Ben kimseye asla karışmam....................

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.