Şimdi Ara

Logitech K400 klavye video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
42.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayar hızlı kulanım için uygun olmaya bilir fakat ben bu ürünü televizyonum için aldım smart özelliğini daha rahat kulanabilmek için ve müthiş rahat kulanım sağladı .. yattığım yerden açıyorum kocaman tv de face mi film açıyorum yatığım yerden çk rahat herşeyi yönetebiliyorum .. BEN BU ÜRÜNÜ SMART TV KULANICILARINA ÖZELLİKLE ÖNERİYORUM .. pc için pek mouse kısmı uygun olmaz diyebilirim YİNEDE ZEVKLER RENKLER TARTIŞILMAZ
  • ürün güzel ama 100 tl.. pahalı ya..
  • lg lm640 lcd tv ye sahibim.
    bir heves aldık, birkaç kere kullandık, uzun süredir kenarda öylece duruyor.
    çok gerekli değil bence.
  • asil_ercan17 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım aynı klavyeyi kullanıyorum ve LG 55LM760S'de de aynı problem vardı. Bilgisayara takınca yan odadan çeken klavye, TV'ye bağlayınca atlayarak çekiyordu. Mouse ara ara hareket ediyordu. TV nin usb bağlantısı arkada olduğu için nedenini bilmediğim birşekilde sinyal engelleniyor.

Ben sorunu şu şekilde aştım. 30 cm'lik bir USB uzatma kablosu taktım. USB dongle yine TV nin arkasında ama TV'nin USB'lerinin 30 cm uzağında bir yere uzattım. Sorun tamamen çözüldü. Özetle uzatma kablosuyla USB dongle ın pozisyonunu değiştirin.
  • en uygun fiyata nerede bu klavye ve k400 mu-k400r mi onerirsiniz, farki nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel Smart Tvde Çalışır mı acaba ?

• SMART TV İÇİN Mini Kablosuz Klavyeli Fare konusunda son durum nedir ?

ilgili tv modeli LG 55LB730V ses transferi haric bluetooth iletisim ozelligi yok.

tv USB den monte bluetooth ilavesini gormuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 26 Haziran 2015; 16:22:51 >
  • fena değil bence luzumsuz neyi var ki
  • Arkadaşlar merhaba,
    Logitech K400 ürününü ikinci el olarak 50 TL'ye satıyorum.
    Ürünün sıfırdan farkı yoktur ve tek çizik ya da toz dahi yoktur. Sıfırdan farksız.
    İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirsiniz.

• merhaba bu klavyeyi aldım anacak lg tvde rakamlar hariç hiç bir tuş çalıimıyor ne yapabilrim teşekkür ederim.

• smart tv de nasıl q ye geçerim

• efiksis kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakter sorununu nasıl aştınız acaba ?

Almayı düşünüyorumda bu modeli bazı arkadaşlar Türkçe karakter sorunu var diyor

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Ben de yaklaşık 5 senedir bu klavyeyi kullanıyorum şimdiye kadar ne pc de ne de mediaplayerde (zidoo x9s) bir sorun yaşamadım. Türkçe karakter sorunu derken neyi kastediyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Ben de yaklaşık 5 senedir bu klavyeyi kullanıyorum şimdiye kadar ne pc de ne de mediaplayerde (zidoo x9s) bir sorun yaşamadım. Türkçe karakter sorunu derken neyi kastediyorsunuz acaba?
    Banada Sermet bey sormuştu, yardımcı olmaya çalışıyorum. Şimdi ondan video falan istedim

sermetkoca@hotmail.com.tr

Logitech K400 klavye video inceleme

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    TV box'ta android ayarlarında klavye (giriş) ayarları var büyük ihtimalle oradan TR seçeneğini aktif edemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.