Şimdi Ara

acele yardım gitti belgeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2 tane kullanıcı var.işletim sistemi çöktü ve pc ye giriş yapamıyorum.hiç işletim sistemine giremiom başka pc üzerinden bilgilerimi alcam ama gel gelelim bu seferde sadece bi tane kullanıcının belgelerini alabiliyorum peki şimdi ne olcak öbürkülerde şifre olduğu için ve klasörleri korumalı olduğu için açamadım ne yapcam arkadaşlar ben gitti mi o kadar belgem ziyan mı olcak....????

• şifresini girmen lazım. başka yolunu bilmiyorum
  • gitti yani benim belgeler......
  • harddiskini çıkar başka bir bilgisayara tak çok basit
  • ziyaaktas kardeşim sen ii miisn ben sana başka pc ye taktım olmadı diom klasörler koruma altında diom sana sen bana başka dionn.....okumadan cvp yazmayalım lütfen....
  • yok mu cvp veren arkadaşım ya....
  • yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
  • abi başka pc ye tak şifre kırıcı programlar var onlarla şifresini kır windowsun sonra belgeni al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 2 Şubat 2006 0:51:57 >
  • Pass recovery adlı bir program var ama windows a ait şifreleri kırarmı bilmem.
  • isletim sisteminin cokme derecesi nedir ? safe mode da bile acilmiyor mu makine ? baska makineye taktigin zaman eski isletim sisteminden ownership bilgileri de gelcektir ve yazip silmene izin vermicektir. Yapman gereken klasorlerin eski kullanici haklarini kaldirip yerine diger sistemdeki kullanicilardan birini vermek ve dosya sahipligini de yine yeni sistemdeki bir kullaniciya atamak. Ancak bu asamadan sonra dosyalari okumana izin verebilir. Tabii dosyalar encrypt edilmedi ise (ki xp de standart olarak boyle birsey yapmiyor, ve hatta ozel yazilim olmadan yapmiyor galba bunu).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.