Şimdi Ara

PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
8
Favori
28.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PROJECT C.A.R.S (Community Assisted Race Sim)

Tür: Yarış
    Yapımcı: Slightly Mad Studios
    Yayımcı: Slightly Mad Studios
    Çıkış Tarih: TBA 2014
    Platform: XBOX ONE, PLAYSTATION 4,WII U, STEAM OS, WINDOWS

Shift 2'nin yaratıcısı Slightly Mad Studios adlarına yaraşacak çılgınlıkta bir projeye kalkıştılar. Kendilerine kaynak sağlayacak herhangi bir dağıtıcıyla anlaşma yapmak yerine, kendi oyuncu topluluklarından yatırım yapacak, fikir sağlayacak ve kod yazacak kişilere oyunun gelirinden pay vereceklerini duyurdular. İlginç ve de riskli bir strateji.

Aşağıdaki videoyu takiben bir de blog açıklaması geldi. Bu açıklamaya göre şu aralar, gece ışıklandırması, dinamik hava koşulları, tekerlek aşınması ve pit stop özellikleriyle uğraşıyorlarmış. Siz de bu projeyle ilgileniyorsanız Project CARS sitesinden gerekli başvuruları yapabilirsiniz.(TrGamer)

Resimler:

PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN ! PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !  PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !

Videolar (PC PRE-ALPHA) Grafikler Muhteşem Görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 6 Kasım 2013; 21:56:26 >

• Bu oyun hakkında fikirleri olan varsa paylaşsın, tartışalım konuşalım arkadaşlar, neyin nesidir bu oyun, grafikler şahane gözüküyor, daha oyun yapım aşamasında olduğu için kokpitteki el kol animasyonlarını tamamlamamışlar sanırım, zamanla hepsi halledilir sanırım, şu haliyle bile muazzam geldi bana grafikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ocak 2012; 8:49:51 >
  • Yanlız bu mükemmel bir şeymiş, üstelik konsollara da geliyor. Biliyorsunuz konsollarda PC'dekiler kadar ciddi (örneğin iRacing) yarış simulasyonu yok, Forza Motorsport ve Gran Turismo tam simulasyon sayılmazlar. Bu adamların bu eksikliğin farkına varıp böyle bir işe girişmeleri beni çok sevindirdi.

quote:

Shift 2'nin yaratıcısı Slightly Mad Studios adlarına yaraşacak çılgınlıkta bir projeye kalkıştılar. Kendilerine kaynak sağlayacak herhangi bir dağıtıcıyla anlaşma yapmak yerine, kendi oyuncu topluluklarından yatırım yapacak, fikir sağlayacak ve kod yazacak kişilere oyunun gelirinden pay vereceklerini duyurdular. İlginç ve de riskli bir strateji.

Şu kısmı anlayamadım, neden böyle bir yol izleme ihtiyacı duymuşlar ki? Orada da belirtildiği gibi riskli bir yol, umarım bir aksilik çıkmaz da şu oyunu oynayabiliriz.

• Videolara baktiktan sonra bir daha GT5 in yuzune nasil bakacagimi dusunuyorum... Umarim bir aksilik olmazda oyun sag salim elimize gecer.
  • Sitesinde yer alan screenshotlarda şu yol resmi beni etkiledi :

videolarını izledim gerçekten iyi bir oyun ortaya çıkacak gibi görünüyor, arabalardaki süspansiyon etkileri, dış kamerade ekranın sallamanması gibi çok güzel ayrıntıları var oyunun.

• Çok güzel görünüyor grafikler, fakat bence kokpitte sürücünün ellerinin görünmemesi çok kötü olmuş, neden böyle bir tercih yapmışlar anlayamadım.
  • Kokpit kameralarında sürücünün eli nerede acaba , şimdilik güzel görünüyor inşAllah patlamaz
  • Bu direksiyon ile iyi gidecek gibi gözüküyor.

• grafikler konsolda onun yarısını vermez acı ama gerçek
  • grafikler şahane
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Kokpit kameralarında sürücünün eli nerede acaba , şimdilik güzel görünüyor inşAllah patlamaz

Üstte belirttim oyun daha yapım aşamasında videolar pre-alpha sürümünden olduğu için el-kol animasyonlarını henüz eklememiş olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Kokpit kameralarında sürücünün eli nerede acaba , şimdilik güzel görünüyor inşAllah patlamaz

Üstte belirttim oyun daha yapım aşamasında videolar pre-alpha sürümünden olduğu için el-kol animasyonlarını henüz eklememiş olabilirler.

Biliyorum da yinede o kadar zor olmasa gerekti , yinede iyi görünüyor tabi
  • Görüntüler DX 11 li. Konsollara çıkarsa bu videolardaki gibi geleceğini düşünmüyorum. Oldukça iyi gözüküyor. Keşke daha çok kullansalar dx11 i.
  • F1 aracının arkadan kamerasından görünen dönüş fizikleri çöp duruyor, saçmasapan dönüyor araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

Şu grafikler gt5'e taş çıkartır cinsten fakat konsollarda böyle grafik görmemiz zor gibi, PC'de böyle olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

"Noel Gallagher's High Flying Birds - What a Life" Klip süper, grafiklerde şahane.

Eğer similasyon olacaksa; El-kol animasyonlarını bizahmet eklesinler, birde hasar almayı pek görmedim umarım vardır. İnşallah adam gibi gelir ama pek umudum yok, gene hüsran gene hüsran.

• neden grafik konuşuluyor anlamıyorum... zaten şu zamanda grafikler yeterli değil mi? Çok kötü olur dersiniz grafikler ortalamanın altında diye.. Diğer birkaç yorum el animasyonu ile ilgili. Sürüş dinamiği ile ilgili sadece bir kişi yorum yapmış. Arcade bir oyun gibi arka planda hiçbir hesaplama yapmadan fizik işlemleri olmadan sadece yüksek çözünürlüklü kaplama, HDR, AA AF dayatsalar 1080p grafikle oynayacak mısınız? Keşke şu grafik doyumsuzluğundan vazgeçseniz...

Grafikler gerçekten güzel. ama daha güzel ve beni heyecanlandıran şey ise slighly mad studios daki elemanların çoğu simbin den ayrılanlar yani gtr gibi oyunları yapan kişiler ve forza ve gt ya rakip olabilecek tek firma. shift i çok sevdim 2. sini hala oynuyorum ama EA nın piyasacı mantığı sayesinde adamlar tam olarak istediklerini yapmadılar ki bence bir yayımcı ile anlaşmamalarının sebebi bu.

Ümitliyim bu oyunla ilgili. inşallah umutlrımız boşa çıkmaz.. videolarda da gözüme çarpan bir olumsuzluk yok.

• Bu arada ilk resimde oyunun çıkacağı platformlar için bir de Wii U yazıyor, baka kimsenin dikkatini çekmedimi?
  • Ağzımdan akan sulara peçete yetmedi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.