Şimdi Ara

Sony'nin 2012 yılı akıllı telefon yol haritası sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony'nin 2012 yılı akıllı telefon yol haritası sızdı

2011 yılı son çeyreğini zararla kapatan Sony, CES fuarında tanıttığı ürünlerle 2012 yılı için oldukça iddialı olduğunu gösterdi. Sony Ericsson Hindistan departmanından sızdırılan bir yol haritasında da bu ülkede piyasaya çıkacak yeni modeller ve fiyatları ortaya çıktı.

Listede 11 yeni modelin kod adı bulunuyor. Bunların bazıları çift çekirdekli işlemci ve Android 4.0 işletim sistemine sahip ve daha önce internete bilgileri sızanlar olmuştu. Örneğin Nypon 1GHz hızında çift çekirdekli işlemci ve 4 inçlik Bravia Engine motoruna sahip HD çözünürlüklü bir model. Kumquat ise 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci ve 3.5 inç Bravia motoruna sahip ekranı olan diğer bir model.

Listeye göre Nypon, Kumquat ve Pepper Nisan ayında tüketiciyle buluşacak. Tahminen daha öncesinde de ABD ve Avrupa'da satışa sunulmuş olacaktır. Modellerin tahmini fiyatları Nypon 475$, Kumquat 336$, Pepper 396$ şeklinde. 

Listede dikkat çeken ise Mint adlı modelin 720$ civarında Eylül ayında satışa sunulacak olması. Bu modelin Sony'nin 2012 yılı için düşündüğü amiral gemisi olması muhtemel. Listedeki modellerin kesin olarak satışa sunulup sunulmayacağı belli değil. Ancak ABD ve Avrupa'da bu fiyatların daha düşük olacağı belirtiliyor.

• Sony ürün gamını genişletmek istiyor anlaşılan. Bu kadar fazla modelin aynı yıl içinde çıkacağını düşünmüyorum, Sony'den beklemiyorum açıkcası. Mobil Dünya Kongresi'nde üç modelin kesin olarak lanse edileceğini ön görüyorum. Bakalım, bekleyip göreceğiz. 2012 yılına Sony damga vuracak.
  • Sony umarım samsung,htc,nokia gibi sürekli telefon çıkartma hastalığına yakalanmaz.Düşük,orta ve üst seviye 1'er model neyine yetmiyor.
  • bu yaz sony den yana tercih yapabilirim
  • ''Apple çalışanları tarafından barda unutulan yeni Iphone prototipi...''
    ''Sony Ericsson Hindistan departmanından sızdırılan bir yol haritasında...''

Firmaların klasik reklam yöntemleri.Ürünlerle ilgili ufak ipuçlarını ''yanlışlıkla'' el altından piyasaya sürüver gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbabus

Apple çalışanları tarafından barda unutulan yeni Iphone prototipi...Sony Ericsson Hindistan departmanından sızdırılan bir yol haritasında...Firmaların klasik reklam yöntemleri.Ürünlerle ilgili ufak ipuçlarını yanlışlıkla el altından piyasaya sürüver gitsin.

Haha aynen buda olabilir tabi.;) adamlar tecahül-i arif yapıyor çaktırmadan gösteriyor.:)
  • Sende mi brütüs...
  • ne yazık ki biz en erken 1.5 sene sonra görebileceğiz
  • I like my 3310.
  • Hayabusa nasıl birşey olacak merak ediyorum. Acaba en hızlısımı olacak :)
  • sony bence oyunculara itelediği gibi bir yol haritası yapsın.

telefon
    telefon slim

telefon 2
    telefon 2 slim
    :D her zaman slimi çıkan cihazı alanlarıda anlamıyorum hani..konu bu değildi ama içim dökmek istedim.
  • bu yıl 4 çekirdekli telefonlar bekliyorum sony den
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbabus

Apple çalışanları tarafından barda unutulan yeni Iphone prototipi...Sony Ericsson Hindistan departmanından sızdırılan bir yol haritasında...Firmaların klasik reklam yöntemleri.Ürünlerle ilgili ufak ipuçlarını yanlışlıkla el altından piyasaya sürüver gitsin.

Armut bu reklam yöntemini biz kullanıyoruz patenti bizim diye dava açar şimdi :)
  • Hayabusa'yı merak ettim baya hızlı bir telefon olacak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

Hayabusa'yı merak ettim baya hızlı bir telefon olacak galiba.

+1
  • yabancı kaynaklar Windows Phone li Sony Telefonlar geleceğini işaret etmekte...
    ayrıca senede bir yada bir kaç model akımı İphone gelen bir rüzgar,tamamen showa dayalı bir uyguluma çeşitlilik iyidir kendi fiziksel üretimini gerçekleştiren bir marka Sony, İphone gibi fason üretim yapmamakta neden tek model cıkarsın akla onca ar-ge ye yazık...

sonuç olarak Sony pek ala farklı klasmanlarda ürün çıkarcak kadar zengin bir marka,bir kaç walkman,bir kaç xperia,hatta bir kaç windowslu model çıkarmak elini mutlaka güçlendirecektir...
  • Bu yıl Sony'nin yılı olacak gibi görünüyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.