Şimdi Ara

Sonunda; Resident Evil 6 Resmi Olarak Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Uzun süredir söylentisi dolaşan Resident Evil 6, en nihayetinde gün itibariyle duyuruldu. Geçtiğimiz saatler içinde internete düşen Resident Evil 6 ile ilgili bilgiler, yayınlanan duyuruyla birlikte onaylanmış oldu.

Yayınlanan duyuruya göre ilk olarak Playstation 3 ve Xbox 360'a çıkışını yapacak olan Resident Evil 6'yı, PC sürümü takip edecek. PS3 ve X360 sürümlerinin çıkışı olarak 20 Kasım tarihi verilen Resident Evil 6, Operation Racoon City'den tam 10 yıl sonrasını konu alacak.

Leon S. Kennedy ve Chris Redfield'i karakter olarak barındıran Resident Evil 6 adına serinin yapımcısı Hiroyuki Kobayashi, "Resident Evil 6'da ortaya çıkarmak istediğimiz şey, hikayedeki gerginliği oyunculara hissettirmek, co-op moduyla da oyuncuları bir aksiyon - korku mücadelesine sürüklemek. Oyunla birlikte hem serinin hayranlarını, hem de seriye yeni gelenleri avlayacağımıza eminiz." şeklinde bir demeçte bulundu.

Ek olarak, duyuruyla birlikte Resident Evil 6'ya ait ilk video da yayınlandı. Baş kahramanlarımızı gördüğümüz videoda, gerilim sahneleri bizlere Resident Evil serisinin eski havasını anımsatıyor. Oyun içinden oynanış kısımlarını da içeren duyuru videosunun sonlarına doğru aksiyon sahneleri daha da artıyor. Ancak Resident Evil 6'nın videosunun ilk kısmı bile, serideki gerilimi özleyenlere iyi bir referans olacaktır.

Herneyse, daha fazla uzatmayalım. Resident Evil 6 adına yayınlanan ilk görsel ve tanıtım videosu;

• Güzel haber.
  • VE SONUNDA 6.KEZ ÖLÜMCÜL DENEY!
  • Gears of Resident Evil? Ben almayayım, teşekkürler...
  • 5. oyunu sevmemiştim oynanışı berbattı. İnşallah bu oyun güzel olur. BEKLİYORUZ!!!
  • Güzel olacak. O aksiyonun içine biraz da korku serpilmiş olmasını umuyorum.
  • Umarım bu sefer bir şeye benzemiştir 5 inci oyunu hiç beğenmemiştim.
  • chrisin tipi mi değişmiş ama leon aynı co-opta leon ve chris müthiş aksiyon olacak ama şu pata küte dövme olayı pek olmamış
  • Anlaşılan hikaye olarak baya geniş içeriğe sahip. Değişik olaylar dönüyor her karakterin çevresinde. Onun dışında Aksiyon olmaktan yine kurtulamamışa benziyor oyun. Videodaki ilk zombileri görünce RE3 havasını yakaladığını ümid etmiştim ancak yine kovalamacalı, çatışmalı sahneler var. Survival-horror havası maalesef yine olmayacağa benziyor.
  • töbe bismillah re 6 :O
  • videonun sonunda nohopeleft yazıyor demekki site onlara aitmiş.gelelim oyunla ilgili yorumuma...bence chrisle oynadığımız bölümler aksiyon ağırlıklı olacak leonla oynadıklarımız ise gerilim.ama şu videodan ne çıkardın derseniz beş para etmez bir re oyunu daha geliyor.
  • bu arada bsc nin video oynatıcıları çok kötü durumdaydı .son zamanlarda çok iyi duruma getirmişler videoları sorunsuz bir şekilde indirebiliyorsunuz.umarım capcom res6 ya erteleme getirmez
  • Videonun ilk dakikasında biraz özüne dönmüşmü diye acaba! dedim. Ama malesef videonun ortasından sonra kopuyor herşey 5. oyunun karanlıkta geçen versiyonu gibi bişey olmuş.
    Yanlızlık hissi yok, Korku hissi yok, yine aksiyonun dibine vurmuşlar. Bravo Capcom tebrik ediyorum seni böyle rezillik olmaz. Resident Evil'in özüne dönme ihtimali şu saatten sonra artık imkansız RE hayranlarına geçmiş olsun.
  • Bomba gibi geliyor bomba :) G.O.T.Y.
  • birşey dikkatimi çekti. yaratık siperin arkasındayken bile seni çekip oradan çıkarabiliyor.resident evil 5 ten albert wheskerin olmasını isterim.çünkü oyun biterken whesker a atılan roket ona isabet etmiyordu yüzünü teğet geçiyordu bu da bir ipucu olabilir, aradan on yıl geçiyor leon yaşlanıyor ama c.redfield gençleşiyor bu da biraz saçma olmuş.
  • Korku oyunundan çok aksiyon dolu bir oyun gibi ya videodan yola çıkarak ne yalan söyleyeyim resident evil ismi beni artık heyecanlandırmıyor
  • Utanmasala oyuna Ryuyla Ken'i de koyacaklar
  • Harika. Videoda gördüğüm kadarıyla atmosfer re3:nemesis tadında. Mükemmel. 6. oyun ile eski serilerin tadını yakalacağını düşünüyorum. Şahsen RE serisinde favorim nemesis dir. Hatta videoda re3:nemesis trailerındaki sound var.
  • videoda zombiden başka herşey varr...
  • Bu ne laann içine ..........lar oyunun...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.