- x
Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
6 Cevap1295 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

47 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
5 Eylül 2006;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
24 Ocak 2012; 17:31:55 

Temsili Resim :

0

Orijinal Resimler :

0

0

0

Educa markadır ve boyutu 68*48 cm'dir. Puzzle yapıştırıcısıyla parçalar birbirine tutturulmuştur. Cam mattır ve ışığı çok fazla yansıtmaz. İsteyen daha sonra çerçevesini değiştirebilir. Samsun'dan her yere kargo gönderilir.

Ücret : 100 TL + Kargo

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • Cinemaximum biletleri 4 TL

• _____________________________

462 Mesaj
    Referanslar: 53

Katılım Zamanı:
    14 Aralık 2009;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    20 Ocak 2012; 23:07:54 

Satış fiyatınız; çerçeve, puzzle fiyatı ve harcanan emek düşünülünce gayet uygun.. Resim de çok güzelmiş gerçekten, hayırlı satışlar olsun..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82

47 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
    5 Eylül 2006;
    Durum:
    Forumda değil

21 Ocak 2012; 1:14:56 

Aslında emeği pek katmıyorum. Ben zaten zevk alarak yapıyorum ve bu yetiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

462 Mesaj
    Referanslar: 53

Katılım Zamanı:
    14 Aralık 2009;
    Durum:
    Forumda değil

21 Ocak 2012; 1:19:56 

Hobi olarak yapana büyük zevk tabiki, ben de çok severim.. Ama alacak arkadaşın dikkate alması gereken bir unsur olduğu için belirtmiştim..

Alışveriş yaptığım arkadaşlar: Ahmeteyup, brboros,OrKo1984, NECROCYBER, secretmek, CallBabun, ottomans66, kartal_07, ÖnceVatan, cosmicshadow, E2, Efe, J_Constantine, D.berkay*3, ahmetkip2, krstlas, drummer_bjk, musicisgoodfood, ta2mtf, xsekox, FreaK., surgery, mx0donanim, quak, ToffieBoi*2, anelka4411, serkan_koyun, a_seaman, the_headbanger, PenalıAdam*2, airgop, makseki, flushturk, TeRMiNSToR, nisrefb, LionTech16, runaway*2, infernox, ganjaman, VanZan, tworule, Mic200, omerozgur, musicisgoodfood, Acvind, tugkaan, _SeRHaT_, crux2005, starless, darendeli, silentozzy, the wow, hitmachine16, ReDEyeSAnk, dark-knight, erdenbey, sevensleepers1907, garuda, timmydncn, thepesimist, dgt97, sülobas, emrtgb, _gambit_, s700, fresher, alpin14, sinan1565, jeopol, aneursym, asprin021, FireForcexxx, BloodDrunk, ardacakko, PlutosDaddy, ahkbjk, hysteriousmystery, Siyah Nur, imate, Master-Fİ, madd_maxx82

429 Mesaj
    Referanslar: 42

Katılım Zamanı:
    4 Ağustos 2008;
    Durum:
    Forumda değil

22 Ocak 2012; 23:08:14 

Dostum kusura bakma da emeği katmıyıcaksın, üstüne düşeceksin fiyattan :) Bunun espirisi yapmakta zaten :) Ben de şuana kadar 3 parça puzzle yaptım, zevki yapmak da :)

522 Mesaj
    Referanslar: 31

Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil

25 Ocak 2012; 15:11:34 

yapılmış alan varsa ben her hafta size 1000lik yapıyım 10 liraya :)

alışveriş yaptıklarım: @blacklotus, @nie_wieder, @ogulcanozugenc, @ankaraharun, @beratkeles, @agritux, @claude, @memorize, @zyonat, @parcali, @Akay KLC, @Cihan9999, @bensende, @seckinyapimalzemeleri, @Frank Sinatra, @Knisath, @gball, @fgulus, @dahakathekiller7, @geCCCe, @competition, @necoinside, @meganne, @Roque_Jn, @StarBass, @wampaa, @teknomnyak_37, @CmrHun, @speed39, @cukiq, @dehanik, @karnabu, @angarali4040, @carglarerlik, @escape_, @xciting99, @eurostars, @ronin666, @Rain.., @Reasonable, @acunluturk, @barisondes, @vuvanus, @Onmyblock, @DIESEL, @cmklmc, @RuLazz™, @cagrigal, @sCandaL3.8, @emirhan24, @Dupp, @Her0 ,@erdcag, @Troller

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    31 Ocak 2012; 15:57:22 

Bu tarz çoklu puzzle ları yaparak o hazzı algılayıp kendisi indan zaten tablo halinde evine asmalı diye düşünüyorum yoksa puzzle dan tablo alacağına kişi normal baskı tablo alsın diye düşünüyorum.
    Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » Satılık -- 1000 Parça -- Yapılmış HAREM Yapboz -- Mat Camlı Çerçeveli
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328