Şimdi Ara

2001 toyota corolla sol special

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar; internet sitelerindeki 2.el ototmobil fiyatları bana biraz yüksek gibi geliyor. piyasada 2001 toyota corolla sol special (çift farlı) fiyatı ne civarda acaba? yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Bu otomobil ile ilgili fikirleri de öğrenmek isterim.

• Bende 2001 Terra Special (1.6 lt) var. Otomobilin konforu , performansı , veyakıt tüketimi konusunda hep iyidir diye duymuştum ama bu kadar memnun olacağımı da düşünmemiştim. Önümdeki birkaç sene bu aracı değiştirmeyi düşünmüyorum , ama değiştirirsem yine Toyota Corolla alacağımdan hiç şüphem yok.

Sol'un fiyatları 18,000 YTL civarıdır.Üç aşağı beş yukarı yani. Terra'dan farkı standart 4 elektrikli cam ve opsiyonel otomatik vites + yan havayastıklarıdır.(Her iki modelde de yol bilgisayarı standarttı yanlış hatırlamıyorsam)
  • 15 milyara çok rahat bulursun
  • 15? El insaf..İnsan biraz araştırır da sallar..
  • pek de yanliş değil
    komşum 15.500 ytl ye sattı.

internet fiyatları yanıltabilir
    gerçek setış fiyatını billenler yazsın lütfen

quote:

Orjinalden alıntı: exposure

15? El insaf..İnsan biraz araştırır da sallar..
  • izmir otokentte 17.000 ytl civarı satıyorlardı.

babam da bu arçtan almak istiyor..

sen 1000 ytl eksik ve fazla bulabilrsin.

örnek aşağıda

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=585663

bunun gibi bir sürü var....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

pek de yanliş değil
    komşum 15.500 ytl ye sattı.

internet fiyatları yanıltabilir
    gerçek setış fiyatını billenler yazsın lütfen

quote:

15? El insaf..İnsan biraz araştırır da sallar..

Komşunun arabasının durumunu bilmiyorum. "Sol" olduğuna emin misin? Kilometresi çok yüksek ya da kazalı olabilir. Eğer hiçbiri değilse komşun en az 1,5 - 2 milyar zarar etmiş. Galeriye falan mı verdi onu da bilmiyorum tabii...
    Benim aracıma (Terra Special) 16,500 YTL veren oldu. Ama değiştirme niyetim yok şu an için.
  • bende bu arabaları baya arştırdım abartmaya gerek yok aracına göre 15,5-16,5 arası gider
    18 çok fazla
  • 2001 Corolla Sol 18'den aşşağı satılmaz...

İhtiyaç-aciliyet vardır, kaza-vukuat vardır vs..vs.. Ancak o zaman daha düşük fiyatlara gider..

Eder mi derseniz ? Son kuruşuna kadar eder..

Kullanan bilir..

"Bir kere Toyota hep Toyota" sloganı, otomobil dünyasında Toyota kullanıcıları tarafından kesinlikle tescil edilmiştir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reason -- 3 Şubat 2006 3:29:06 >
  • exposure kardeş niye bu kadar yadırgadın anlamadım.dediğim gibi 15 milyara çok çok rahat alırsın.o internete baktığın fiyatlar hep uçuk,sen hiç o arabaların o fiyatlara satıldığını düşünüyormusun.
  • İnternetten de bakıyorum , galerilerden de araştırıyorum. SOL SPECIAL , 2001 Corolla'yı , kazasız , orijinal , 80-90 bin km'de bul , anında alırım Anında da 17'ye falan satarım.
  • Ben sana söyliyorum sen cebine 15000ytl yi koy çok kolay alırsın bana güven.ben bundan 1 ay kadar önce niyetlenmiştim aracımı değiştirmeye,o zamanlar ne yükseklerde uçupta ne kadar düşenleri gördüm o yüzden söylüyorum.
  • Elinde geldiğince galerilere gitmeyeceksin zaten onlar kar koyupta o fiyatlara satıyorlar.Tabi araba alım satımında bir başka olayda ticara kafa işte:))sen satarken satmasını biliyorsan alırkende pazarlık yapmasını biliyorsan ne ala
  • 1.6 80 beygirmi bu alet. ilanda öyle demiş.

bence çok çirkin corollaya bi dikiş tuturamadılar. birde special oluca ne gibi özellikler oluyor.
  • 1.6 lt , 110 BG , 150 Nm tork.
    Special modellerde yol bilgisayarı ve çok daha farklı bir orta konsol , radyo-teyp vardır. Çift airbag standarttır.
  • Kilometresi de düşük, 16500 yazmış..

http://www.natas-toyota.com/KullanilmisOto/araclar.aspx
  • valla eski corollalar şöyle hafif kasa manyak motor süper güç uçan bir araba işde
  • 3 parça boyalı
    97000 kmde değişik bir mavi renk
    ilk sahibi.
    tertemiz bir araçtı evet 15,500 ytl
    ye gitti
    birdaha lütfen sormayın adama sormadan yazmıyorum
    bu arada araç ankarada satıldı.
    bilmiyorum diğer illerde nasıl.
    niye şaşırıldı onu anlamadım
    internette 16000 yazıyorsa onu 15,500 almak çokmu zor.
  • bende 91 model tertemiz honda civic vardı internette baktığım fiyatların ortalaması bir fiyat yazdım. 7,500 ytl ama 6,200 e ancak satabildim.

internet ve galeri fiyatları şişirilmiştir yanıltmasın
    iş satmaya gelince olaya birde pazarlık unsuru giriyor.
    1,500 e kadar kırmak zorunda kalıyorsun tabi arabasına göre değişiyor.

quote:

İnternetten de bakıyorum , galerilerden de araştırıyorum. SOL SPECIAL , 2001 Corolla'yı , kazasız , orijinal , 80-90 bin km'de bul , anında alırım Anında da 17'ye falan satarım.
  • TOYOTA NIN KENDİ 2. EL HAVUZU DA VAR ORADAN DA BAKABİLİRSİN AMA BENDE COROLLA KULLANIYORUM VE SAĞLAMLIĞINA DİYECEK YOK
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.