Şimdi Ara

Battlefield 3'te Uçağı Yanlış Yere İndirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         İlginiç Battlefield 3 videolarına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer acemi jet pilotlarından biri olduğunu düşündüğümüz oyuncu, bir binanın çatısına bodoslama dalmış fakat ilginçtir ki patlamamış.

Videoda Caspian Border'da B bayrağının yanındaki binada adeta dekoratif obje gibi yerleştirilmiş bir jet bulunuyor. Oyunun nasıl böyle bir hataya izin verdiğini anlamadığımız gibi, aynı zamanda da jetin o durumdan kurtulup rahatça havalanmasına hiç akıl erdiremiyoruz. İşte günün ilginç Battlefield 3 videosu:

• Çok komik bir bug :D
  • oyun çok gerçekçi beyler. tam savaş atmosferi.
  • güzelmiş... milyonda bir olur...
  • :)
  • Böyle hatalara göz yumulur komik ve olabilecek hatalar yani.önemli olan oyunun verdigi zevk ve hilesiz bir oyun olması buglar bu derece de oldugu sürece sorun olmaz oyundan bezdiricek buglar olmasın yetekri
  • Eğlenceli :D
  • tamam çakıldıda durduğu yerden nasıl uçuyor arkadaş ya
  • Aslında bu uçakları da çift kişilik yapsalardı.Oyunda uçak gemisinden kalkan savaş uçağı gibi.Daha zevkli olurdu havada kapışmak.
  • oyun yapımcısı bu bugu nasıl ortaya cıkardın diye adama sövmüştür :)
  • Hahaha acayip güzeldi :) Eğlendim baya sonunda uçup gitmesi zaten ayrı bir olay :)
  • Allahım ya rabbim millet nelerle uğraşıyo ben oyunu çıktığından beri oynamama rağmen tank tan başka birşey kullanamıyorum çok fena yapmışlar kontrolleri anlamak mümkün değil.
  • Konuşmalardan anladığım kadarıyla uçağın pilotu hatun :)
  • BSC Misafiri
    19.01.2012 12:32:42

Korsan oynadığın ne kadar belli oluyor. o sıkıcı, hiçbir yeniliği olmayan mw sokaklarında gezedur sen.

Bide bırakın artık su misafir durumlarını yüz'ünüzü(Profil manası) gosteremiyorsunuz daha.
  • Bakalım daha neler göreceğiz :D
  • Hala coddan gerçekçi.
  • Süper bir bugmuş . :D
  • Arkada ki hatunda fena kopuyor yalnız..
  • korkuyor üstüme düşcek diye .d
  • oyunun eğlenceli hatalarından biri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.