Şimdi Ara

League of Legends: Acemiler ve arayıştakiler için Türkçe kılavuz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
7
Favori
64.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğine sağlık. Benim gibi yeni başlayacaklar için çok yararlı bir yazı.

Bu arada arkadaşlar oyun içinde türk oyuncululara nasıl ulaşabilirim?
  • ilk defa yararlı bi konu görüyorum senin gibi adamıda kovdularsa bu DH herşeyi hakediyor takip edeçeğim tebrik ederim gercekten yararlı bir konu olmuş ve hiç kimse bunu yapmıyor

DH seni KINIYORUM !!
  • Okudum, çok beğendim. Okuyamadığını söyleyen arkadaşlar çok yanılıyorlar. Bir yazının uzun olması okuyucuyu sıkabilir ama bence cümlelerin çok güzel, yorumların harika, özellikle en tepeye çıkmakla ilgili olan cümlen gerçekten güzeldi. Noktalama ve imlaya dikkat etmen de okumayı çok rahatlatmış. Ben beğendim açıkçası. "Kılavuz" kelimesini doğru yazdığın için tebrik edip gidecektim, baktım upuzun yazmışsın, ne yazdın diye bir bakayım dediğim, iyi ki de bakmışım.
  • Çok güzelmiş gerçekten ben daha önce dota tipi oyunlar oynamadan LoL e başladım hala öğrenme aşamasındayım konuyu favorilerime ekledim
  • Arkadaşlar kılavuzu alıp ilerletmek isteyen varsa buyursun yapsın. Ben artık uğraşamıyorum. Gerçekten şu konunun sürekli yukarı çıkartılmasını istemiyorum. Gerekirse konuyu başkasına da veririm. Benim derdim bana yetiyo bi de oyunla falan uğraşamam devralmak isteyen varsa söylesin, kim gerçekten uğraşırım diyosa ona vericem.
  • Adam lol bölümüde ref linki veriyor, saldırın
  • çok güzel anlatmışsın..
  • Eline Sağlık
  • çok iyi oldu çokta güzel oldu
  • Emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellenip üst konu yapılmalı

• Oyuna yeni başladımda bu rün nedir ne işe yarar beyler
  • Desteklerim bu konuyu, takip.

Yukarıda birisi bu kadar mesajı olan bir kullanıcının bu kadar uzun yazmasıni garip bulmuş, neresi garip olduki copy paste yaptı ne olur onu anlamadım.Başlıkta acemiler ve arayıştakiler icin demiş, işine yarayan bir bilgi varsa bakarsın.Kendini çok pro hissediyorsan giripte sırf uğraşmak için çamur atmazsın olur biter. Varsa yanlışım kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 9 Ocak 2013; 17:50:06 >
  • Güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Oyuna yeni başladımda bu rün nedir ne işe yarar beyler

Yokmu bilen ya
  • quote:

quote:

Oyuna yeni başladımda bu rün nedir ne işe yarar beyler

Yokmu bilen ya

Ulan adam o kadar ugrasmis.Ilk mesaji okusana.

• Valla kardeş çok uzun geldi tam okumadım ama güzele benziyor Yararlı bir konu olur inş en azından feederlar azalır belki
  • Güzel konu.
  • Süpersin kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

Simsiyah yazı hiçbir ilgi çekiciliği yok."Herkese merhaba"dan sonrasını okuyamadım.

Senin için araya 1 2 megan fox fotoğrafı serpiştirse iyi olurdu dimi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.