Şimdi Ara

Aral'dan F1 2011 Ödüllü Yarışma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ülkemizde önemli firmaların distrübütörlüğünü yapan Aral Games, kendi Facebook sayfası üzerinden yeni bir yarışma başlattı. Yarışmaya katılan oyuncular geçtiğimiz aylarda çıkış yapan F1 2011 oyununu kazanma şansı elde ediyor. Yarışmaya katılmak için firmanın Facebook hesabını beğenip formu doldurmanız yeterli.

5 Adet PC Formatında Formula 1 2011
    Formu doldurup, doğru cevabı veren 1.-75.-150.-300. ve 500. kişiye PC formatında F1 2011

3 Adet PS3 Formatında Formula 1 2011
    Formu doldurup, doğru cevabı veren 1.-75. ve 150. kişiye PS3 formatında F1 2011

2 Adet XBOX 360 Formatında Formula 1 2011
    Formu doldurup, doğru cevabı veren 50. ve 100. kişiye XBOX 360 formatında F1 2011,

Başlangıç tarihi: 18 Ocak Çarşamba Saat: 12:00
    Bitiş tarihi: 21 Ocak Cumartesi Saat: 10:00

Firmanın Facebook hesabına http://buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• muhtemel yorumlar: o kadar sömürüyor milleti bir kaç oyun verse ne olur :)
  • o kadar sömürüyor milleti bir kaç oyun verse ne olur :D
  • o kadar sömürüyor milleti bir kaç oyun verse ne olur.
  • haha lan koptum ya :D su ıkı yoruma :D lie_coffinFrantic22
  • inci her yerde :D
  • çok komiksiniz arkadaslar.
  • bari çeşitleri olaydı! :) hani seçilebilse..şu yada bu! :p ellerinde bunlar kaldı anlaşılan!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

bari çeşitleri olaydı! :) hani seçilebilse..şu yada bu! :p ellerinde bunlar kaldı anlaşılan!

Arkadaşım girip katılsan formunda seçiliyor pc mi istiyorsun ps3 mü xbox mı diye seçme şansı veriyor sana. Ayrıca facebook sayfasında aşağılarına doğru bakarsan kaç haftadır adamlar oyun dağıtıyor anca öyle konuşun adamlar varya bedava oyun veriyorlar gene yaranamıyolar :D

Bu arada umarım tiglonda aynı şekilde bir etkinlik düzenler ubisoft oyunlarına hasret kaldık :D bi tek ubisoftun rainbow vegas 2 var orjinal okadar :/ skyrimi korsan oynuyoruz !
  • Oooo yeaa :D bu oyun benim olmalı donanımhaberdeki bi adamın coop şampiyon videosunu izledim gaza geldim fena gözüküyor. Bu arada Türkçe yaması varmı bunun ?
  • F1 sevmiyorum ama bi sonrakii hediyeyi çok merak ettim valla, adamlar BF3 vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr eshquia

F1 sevmiyorum ama bi sonrakii hediyeyi çok merak ettim valla, adamlar BF3 vermiş

ohaaaa hemde limited edition vermişler ya offffffffff
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

bari çeşitleri olaydı! :) hani seçilebilse..şu yada bu! :p ellerinde bunlar kaldı anlaşılan!

Arkadaşım girip katılsan formunda seçiliyor pc mi istiyorsun ps3 mü xbox mı diye seçme şansı veriyor sana. Ayrıca facebook sayfasında aşağılarına doğru bakarsan kaç haftadır adamlar oyun dağıtıyor anca öyle konuşun adamlar varya bedava oyun veriyorlar gene yaranamıyolar :D

Bu arada umarım tiglonda aynı şekilde bir etkinlik düzenler ubisoft oyunlarına hasret kaldık :D bi tek ubisoftun rainbow vegas 2 var orjinal okadar :/ skyrimi korsan oynuyoruz !

birader sen yazdığım şeyi anlamamışın anlaşılan..ben pc yada konsol olarak seçilmesinden bahsetmedim..diyorum ki oyunların çeşitleri olaydı..bu hafta bunu veriyoruz demelerindense bu hafta 3 kazanana atıyorum istediği herhangi bir oyunu yada şu 3-5 oyundan herhangi bir tanesini seçip veriyoruz gibisinden!

1-bana yaranmalarına gerek yok..2-ben tüm oyunlarımı zaten orjinal olarak alıyorum..(pc hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 20 Ocak 2012; 6:48:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.