Şimdi Ara

91 model bmw

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşin ilginç yanı temiz duruyor
  • Benzin bir yana LPG'de bile ocagınıza incir agacı diker.
  • Alakası yok.Kullandınız mı ne kadar yol yaptınız.Forumda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan arkadaş çok...

Aynısı bizde var.Lacivert,full yakıt denildiği kadar değil.Tabii ki 1.6 motorlar gibi değil fakat,arabanın arkasına benzin pompası takılacak araba değil.

İkinci eli zayıf yoksa o paraya fazlası var eksiği yok arabanın...
  • max 10.000 e ne önerirsiniz peki???
    ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

max 10.000 e ne önerirsiniz peki???
    ...

Nacizane tavsiyem öncelikle başlıkta belirttiginiz gibi düşük modelli araçlardan uzak durun,20,25 senelik araçların getirisinden çok götürüsü olur,bu yüzden nispeten düşük modelde olsa bütçeniz doğrultusunda yeni modellere yönelin.
  • bi aralar hayalimdi e34 bmw. eğer alınacaksa 24 walf olması gereklidir. geçen yaz nerdeyse hergün ilanlara bakıyodum bu temizlikteki 520 ler 13000 civarında gidiyodu sonra almak üzereyken son anda vectra B aldık. demek piyasası düşüyor artık e34lerin. vectra sorun çıkarmaz parçası ucuz dediler. aldıgımız vectra şanzuman sorun çıkardı. komple çıma şanzuman arıyoruz 900tl fiyat istiyolar bide 520 şanzuman bakıyorum onada ortalama 950 istiyorlar. yani milletin dediği gibi çok yakar masrafı çok olur parçaları pahalıdır... inanmamak gerek bunlara. tabiki biraz yakabilir sonuçta 2000 motor 6 silindir. ama arada uçurum kadar fark olmaz bence. alınacaksa çok iyi kontrol edilmelidir. bu modelin makyajlılarıda ayrı bi güzel (94 95 model) 10bin tl ye arkadan itiş 150 beygirlik canavar almak zordur. ama ilerde alacam son sahibide olacam. e 34ün yeri başkadır bende

http://www.youtube.com/watch?v=GzKvY6fAmD8

• quote:

Orijinalden alıntı: mek-89

bi aralar hayalimdi e34 bmw. eğer alınacaksa 24 walf olması gereklidir. geçen yaz nerdeyse hergün ilanlara bakıyodum bu temizlikteki 520 ler 13000 civarında gidiyodu sonra almak üzereyken son anda vectra B aldık. demek piyasası düşüyor artık e34lerin. vectra sorun çıkarmaz parçası ucuz dediler. aldıgımız vectra şanzuman sorun çıkardı. komple çıma şanzuman arıyoruz 900tl fiyat istiyolar bide 520 şanzuman bakıyorum onada ortalama 950 istiyorlar. yani milletin dediği gibi çok yakar masrafı çok olur parçaları pahalıdır... inanmamak gerek bunlara. tabiki biraz yakabilir sonuçta 2000 motor 6 silindir. ama arada uçurum kadar fark olmaz bence. alınacaksa çok iyi kontrol edilmelidir. bu modelin makyajlılarıda ayrı bi güzel (94 95 model) 10bin tl ye arkadan itiş 150 beygirlik canavar almak zordur. ama ilerde alacam son sahibide olacam. e 34ün yeri başkadır bende

http://www.youtube.com/watch?v=GzKvY6fAmD8

hocam benimde en sevdiğim araba bu bizdede şahin var inş satabilirsek gümrükten alıcaz bir tane 520 bayılıyorum bu arabalara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.