Şimdi Ara

Ankastre temizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
55.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 8 aydır Franke marka ocak, fırın, evye, davlunbaz kullanıyorum.

ocağımdan ve fırınımdan şikayetçiyim. üzerindeki lekeleri ne yapsam çıkaramıyorum. önceden cifle anneannelerden kalma örgü el bezleriyle silip mikrofiber bir bezle kuruluyordum hiç bir iz kalmıyordu. en ufak bir şey sıçradığında anında silmeniz gerekiyor yoksa leke kalıyor.

1 ay kadar önce kızartma yapmıştım sıçrayan yağ lekelerini sabah silerim diye düşünüp silmedim. sanki ocağımın ankastresi o yağı içine emmiş gibi üzerinde iri iri lekeler var. ne yapsam çıkmıyor acil yardım

• Yag cozucu sprey denediniz mi?

Inox urunlerin temizligi maalesef iskence gibi. Guzelce temizlense bile dogru kurulanmadiginda dahi leke yapiyor. Hele ki soz konusu urun ocaksa insani delirme noktasina getirebiliyor.

Ben mikrodalga firini ve kucuk ev aletlerini inox aldim. Temizliklerindeki eziyeti gorunce tovbe ettim. Buzdolabini ozellikle parlak beyaz aldim. Beyazdan sasmam
  • Ben bu yüzden evime inox ürün sokmuyorum. Parmak izi bırakmayan dahi olsa mutlaka bir ton farkı, hafif iz oluşuyor kullanımdan dolayı. Ya beyaz olacak ya da siyah cam. Ayrıca inox ürünler ne kadar dikkat ederseniz edin bir süre sonra çiziliyor. Üzerlerinde kılcal çizikler oluşuyor ve bunun çözümü yok.
  • Ankastre temizliği gerçekten önemli bir sorun çoğu kişi yanlış ürünleri kullandığı için ya matlaştırıyorlar ürünlerin üzerini ya da çiziyorlar. Paslanmaz inox yüzeyler için özel bir ürün var Würth paslanmaz yüzey temizleyici diye. Ürünün hem kendisini hem de videosunu aşağıda görebilirsiniz.

http://www.hirdavatfirsati.com/p-4142-Ankastre-urun-aksesuarlari-Wurth-paslanmaz-(ankastredavlumbazevye-vs-)-bakim-ve-temizlik-spreyi-00893121-.html

Bence bir deneyin, çok pahalı da değil. Yazık bir dünya paraya alınıyor bu ürünler, rengi görüntüsü bozuldu diye değiştirilcek şeyler de değil. biraz özenli olup bunların temizliğine önem vermek gerekiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Yag cozucu sprey denediniz mi?

Inox urunlerin temizligi maalesef iskence gibi. Guzelce temizlense bile dogru kurulanmadiginda dahi leke yapiyor. Hele ki soz konusu urun ocaksa insani delirme noktasina getirebiliyor.

Ben mikrodalga firini ve kucuk ev aletlerini inox aldim. Temizliklerindeki eziyeti gorunce tovbe ettim. Buzdolabini ozellikle parlak beyaz aldim. Beyazdan sasmam

sayın candoğan bey yaklaşık 2 ay önce bosch tan ankastre ocak fırın aldım ama ocakta sarı ve siyah lekeler meydana geldi servisi çağırdık paslanmaz çelik temizleyicisi almanız lazım bunu çıkartır dedi bende ocağımın değiştirilmesini söyledim ne dediysek kabul etmeyip 25 tl ye 500ml temizleyiciyi sattı fakat lekeleri deterjanda çıkarmadı deterjanı satmakmış amaç şimdi kabullenip değiştireceğini söylüyor bekliyoruz bakalım

• Ben ankastrelerı ve ınox kucuk ev aletlerını mıkrofoberlı bezle bıraz cıf krem koyup sılıyorum kurulayınca parlıyor bıde bulasık makınelerınde kullanılan fınısh parlatıcıyı beZE damlatıp cıhazları sılıyorum pırıl pırıl oluyor.parmak ızı gostermez cıhazların dısı fılm kaplıdır yanlıs temızleme sonucu soyula b ılır dıkkat edın tum bunlar ıse yaramazsa bauhaus ta satılan ınoxsil kremı deneyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Ben ankastrelerı ve ınox kucuk ev aletlerını mıkrofoberlı bezle bıraz cıf krem koyup sılıyorum kurulayınca parlıyor bıde bulasık makınelerınde kullanılan fınısh parlatıcıyı beZE damlatıp cıhazları sılıyorum pırıl pırıl oluyor.parmak ızı gostermez cıhazların dısı fılm kaplıdır yanlıs temızleme sonucu soyula b ılır dıkkat edın tum bunlar ıse yaramazsa bauhaus ta satılan ınoxsil kremı deneyım

bunların özel temizleme spreyleridemi vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

quote:

Ben ankastrelerı ve ınox kucuk ev aletlerını mıkrofoberlı bezle bıraz cıf krem koyup sılıyorum kurulayınca parlıyor bıde bulasık makınelerınde kullanılan fınısh parlatıcıyı beZE damlatıp cıhazları sılıyorum pırıl pırıl oluyor.parmak ızı gostermez cıhazların dısı fılm kaplıdır yanlıs temızleme sonucu soyula b ılır dıkkat edın tum bunlar ıse yaramazsa bauhaus ta satılan ınoxsil kremı deneyım

evet yapı marketlerde satılır.
  • quote:

quote:

quote:

gerek varmı sizce

• quote:

quote:

quote:

quote:

gerek varmı sizce

çizilmesini istemıyorsanız var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

gerek varmı sizce

çizilmesini istemıyorsanız var

cifde çizmez koslada

• Arapsabunu cizmeden piril piril yapiyo arkadaslar.oyle cok pahali urunlere gerek yok.ayda birde zeytinyagi bebeyagi herhangi bir yag pamuga damlatip yada pamuklu bir beze homojen olarak dagitirsaniz pasparlak olur yeni gibi

• Bauhaus tan inox silme sivisi aldim ayna gibi oldular

• Merhaba,

Arama motorunda konuyla ilgili yazıyı gördüm. Bundan sonra aynı şekilde konuya ulaşanlar için yazmak istedim.

Sorunla ilgili olarak bir ürünümüz mevcuttur. Kararmış, lekeler oluşmuş, matlaşmış ankastre ürünleri (krom ve paslanmaz çelik yüzeyleri) kısa sürede temizleme, yenileme, parlatma ve koruma özelliğine sahiptir. Yüzeye uzun süreli ve kaliteli bir çelik parlaklığı kazandırır. Yapışma oranını azaltarak çiziksiz ve kolay temizlik yapılmasını sağlar. Etkisi kullanıldığı alana ve yüzeye göre 6 aya kadar devam edebilir! Arama motoruna "bekbars çok amaçlı köpük" yazarak ürünü inceleyebilirsiniz.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar size ersağ ürünlerini önerebilirimwww.facebook.com/esagantalya sayfadan bana ulaşabilirsiniz.
  • rcbm R kullanıcısına yanıt
    kimyasal içerik içermeyen türk malı bir ürün denemenizi tavsiye ederim doğru kullanıldığında %100 etkili
    kullanımı ile ilgili bilgileri aşağıdaki sayfamızdan ve sayfa üzerindeki telefon dan ulaşıp yardım alabilirsiniz.

www.facebook.com/esagantalya
  • uzun zamandır başımı ağrıtan bi konuydu çözümü endüstriyel ürün kullanmakta buldum

https://www.3nendustriyel.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.