- x
Çanak anten olmadan cihaz üzerinden uydu yayını alınabilir mi?
83 Cevap56863 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

461 Mesaj
17 Ocak 2012; 22:42:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar daha önce sorulduysa kusura bakmayın. Bulunduğum yerde çanak anten kullanmak yasak, benimde LCD televizyonum var ancak sadece analog kanalları izleyebiliyorum, çanak anten kurmadan uydu yayını izleyebileceğim bir cihaz ya da yöntem var mıdır? (kablo tv vb. alt yapı yok) Yardımcı olursanız sevinirim.

alsidoga

3482 Mesaj
17 Ocak 2012; 22:47:23 

quote:

Orijinalden alıntı: alsidoga

Arkadaşlar daha önce sorulduysa kusura bakmayın. Bulunduğum yerde çanak anten kullanmak yasak, benimde LCD televizyonum var ancak sadece analog kanalları izleyebiliyorum, çanak anten kurmadan uydu yayını izleyebileceğim bir cihaz ya da yöntem var mıdır? (kablo tv vb. alt yapı yok) Yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım...dünya üzerinde uydu yayınlarını uydu anteni kullanmadan sadece uydu alıcıyla televizyon üzerinden izlemenin imkanı yoktur şeklinde biliyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

türksat uydu yayın sistemi...next pandora android işlemcili receiver iptv...digitürk play premium paketi...teledünya full paketi...

1269 Mesaj
17 Ocak 2012; 22:57:40 

Henüz böyle bir teknoloji mevcut değil.yurtdışında mı yaşıyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

GERÇEĞİN BİR GÜN ORTAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR

3482 Mesaj
17 Ocak 2012; 23:20:29 

quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

Henüz böyle bir teknoloji mevcut değil.yurtdışında mı yaşıyosunuz?

arkadaşım...dünya üzerinde gelecek zaman uydu anteni kullanmadan sadece alıcı cihaz ve televizyon kullanarak uydu yayınları izlenebilirmi sence kardeşim?...merak yapıyorum forumdaşım...saygılar...

türksat uydu yayın sistemi...next pandora android işlemcili receiver iptv...digitürk play premium paketi...teledünya full paketi...

3719 Mesaj
17 Ocak 2012; 23:47:57 

Pencere içine çanak anten koyarak izleyebilirsin. Uydu sinyalleri camdan geçer sorunsuz izlersin...

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu

461 Mesaj
18 Ocak 2012; 0:36:09 

anlaşılan biz analog yayınla devam edeceğiz. Misafirhane tarzı bir yerde kalıyorum. Çanak anten görüntü kirliliği yüzünden yasak. Televizyonda sadece yönetimin belirlediği kanallar analog yöntemle izleniyor ve yayınlar çok kötü. Cevaplar için teşekkürler.

alsidoga

253 Mesaj
18 Ocak 2012; 3:28:45 

yaptım olacak coming soon

514 Mesaj
18 Ocak 2012; 10:33:25 

benzer sorunlar yaşayan bir çok insan var. çanak anteni çatıya yada duvara takamıyorlar. pencere içi çözümler sağlıklı çalışıyor mu? flat uydu antenleride mevcut bunları oda içinde kullananlar varmış. acaba verim alınabiliyor mu?

514 Mesaj
18 Ocak 2012; 10:34:42 

yaptım olacak coming soon. yazan arkadaş herhangi bir çalışmanız var mı bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turion -- 18 Ocak 2012; 10:41:39 >

5504 Mesaj
18 Ocak 2012; 17:32:15 

quote:

nasıl bir yerdirki bulunğunuz yer? ayrıca siz tekmisiniz orada ,veya sizden başkaları varsa onlar nasıl çözmüşlerki bu olayı?

1269 Mesaj
18 Ocak 2012; 20:25:12 

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşım...dünya üzerinde gelecek zaman uydu anteni kullanmadan sadece alıcı cihaz ve televizyon kullanarak uydu yayınları izlenebilirmi sence kardeşim?...merak yapıyorum forumdaşım...saygılar...

İllaki çanaksız uydu yayınlarının izlenebileceği günlerde gelecektir kardeşim.ama 36 yaşında olan sen ve ben o günlere erişirmiyiz Allah kerim:)

GERÇEĞİN BİR GÜN ORTAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR

461 Mesaj
18 Ocak 2012; 22:58:50 

quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

nasıl bir yerdirki bulunğunuz yer? ayrıca siz tekmisiniz orada ,veya sizden başkaları varsa onlar nasıl çözmüşlerki bu olayı?

Misafirhane tarzında bir yer burası ancak uzun süre kalınabiliyor. Ben tek değilim elbette. Normalde odaların kendi televizyonları var 37 ekran eski tip.Sadece yönetimin belirlediği kanallar kendi sistemi üzerinden izlenebiliyor. O da analog yayından farksız hatta daha kötü. Yabancı kanallar ve müzik ağırlıklı yayınlar. Ben mesela Türk Sinemalarına hasret kaldım burada. Yerli kanal neredeyse yok.

Burada herkes istediği televizyonu odasına koyabiliyor. Görüntü kirliliği olmasın diye çanak kurmak yasak. Arkadaşlarım da benim gibi aynı dertten muzdarip. Onların adına da bu soruyu sorduğum söylenebilir. Yani bizim LCD tvlerin hiçbir nimetinden yararlanamıyoruz.

alsidoga

5504 Mesaj
19 Ocak 2012; 17:57:02 

quote:

Misafirhane tarzında bir yer burası ancak uzun süre kalınabiliyor. Ben tek değilim elbette. Normalde odaların kendi televizyonları var 37 ekran eski tip.Sadece yönetimin belirlediği kanallar kendi sistemi üzerinden izlenebiliyor. O da analog yayından farksız hatta daha kötü. Yabancı kanallar ve müzik ağırlıklı yayınlar. Ben mesela Türk Sinemalarına hasret kaldım burada. Yerli kanal neredeyse yok.

Burada herkes istediği televizyonu odasına koyabiliyor. Görüntü kirliliği olmasın diye çanak kurmak yasak. Arkadaşlarım da benim gibi aynı dertten muzdarip. Onların adına da bu soruyu sorduğum söylenebilir. Yani bizim LCD tvlerin hiçbir nimetinden yararlanamıyoruz.

orada tek değilmişsiniz girişimde bulunun belkide sizin sayenizde orada bir yenilik yapılmasına neden olursunuz yötenicisi ile bir kaç arkadaş birlikte bir görüşme ayarlayın birşeyler yapın, veya oraya uyum içinde kalmayı kabul edin, diyorum,hadi kolay gelsin.

6666 Mesaj
19 Ocak 2012; 18:07:23 

Bakona çanak anten kurulmasına izin verilmeyebilir. Yani görüntü kirliliğini önleme açısından site yönetimin bu yönde bir kararı olabilir. Site yönetimi balkonlara taktırmıyorsa, çözümünüde üretmek zorundadır.

Üretmiyorsa, hiçte çözüm yok değil. Uydudan yayın izlemede görüntü kirliliğine yol açmayacak şurdaki çözümlerden istifade edilebilir.
http://www.mini-sat.com/

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Doğru bilginin adresi...

461 Mesaj
19 Ocak 2012; 19:18:08 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Bakona çanak anten kurulmasına izin verilmeyebilir. Yani görüntü kirliliğini önleme açısından site yönetimin bu yönde bir kararı olabilir. Site yönetimi balkonlara taktırmıyorsa, çözümünüde üretmek zorundadır.

Üretmiyorsa, hiçte çözüm yok değil. Uydudan yayın izlemede görüntü kirliliğine yol açmayacak şurdaki çözümlerden istifade edilebilir.
http://www.mini-sat.com/

Kaldığım yerin kurulduğu zamana göre iyi ancak su anki LCD Tv'lere çok da iyi yayın sağlamayan bir alt yapısı var. Buraya konu açmadan elbette ki yönetime sıkıntıyı ilettik ancak aldığımız yanıt " sistem LCD değil tuplu Tv'lere yönelik, değiştirmek gibi bir konu da gündemde değil " olunca mecburen bir araştırma içerisine girmek zorunda kaldık Bu arada küçük uydu sistemi bizim isimizi görür temin edebileceğimiz bir yer biliyor musunuz Fotolar Mısır a ait gibi görünüyor

alsidoga

6666 Mesaj
19 Ocak 2012; 19:29:49 

quote:

Kaldığım yerin kurulduğu zamana göre iyi ancak su anki LCD Tv'lere çok da iyi yayın sağlamayan bir alt yapısı var. Buraya konu açmadan elbette ki yönetime sıkıntıyı ilettik ancak aldığımız yanıt " sistem LCD değil tuplu Tv'lere yönelik, değiştirmek gibi bir konu da gündemde değil " olunca mecburen bir araştırma içerisine girmek zorunda kaldık Bu arada küçük uydu sistemi bizim isimizi görür temin edebileceğimiz bir yer biliyor musunuz Fotolar Mısır a ait gibi görünüyor

Evet Mısır'lı bir mühendisin çalışması... Sanırım sipariş üzerine adetli olarakta üretiyor. Ancak farragsat'ın ürünleri, INMARSAT ( http://www.inmarsat.com ) gibi komple çözüm yada çözüm sistem kategorisinde ürünler olmadığı için kurumsallığa hitap edemiyor. Böyle olunca da uluslararası satış ağını kuramıyor. Bu nedenle görüşüp, fiyat alıp, sipariş vermelisiniz.

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
Katılımcıların yararlanabilmesi için sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Doğru bilginin adresi...

461 Mesaj
19 Ocak 2012; 19:52:08 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Evet Mısır'lı bir mühendisin çalışması... Sanırım sipariş üzerine adetli olarakta üretiyor. Ancak farragsat'ın ürünleri, INMARSAT ( http://www.inmarsat.com ) gibi komple çözüm yada çözüm sistem kategorisinde ürünler olmadığı için kurumsallığa hitap edemiyor. Böyle olunca da uluslararası satış ağını kuramıyor. Bu nedenle görüşüp, fiyat alıp, sipariş vermelisiniz.

Verdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim.

alsidoga

159 Mesaj
19 Ocak 2012; 21:48:28 

Görüntü kirliliği yapmayan, odanın bir köşesine aksesuar gibi konulabilen bu cihazlar yaygınlaşsa, fiyatları uygun olsa, satış rekorları kıracağına inanıyorum. Bu çok önemli bir çok kişi bu konuda sıkıntı çekiyor.

294 Mesaj
1 Ekim 2012; 23:26:19 

eğer kullandığınız internet ttnet ise başkası adına tivibu alın onu izleyin...

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
9 gün 17 sa. 51 dk. kadarı kaldı.
2 Ekim 2012; 1:25:17 

0

kare olan vardı bulursan onunla belki...

743 Mesaj
2 Ekim 2012; 22:45:28 

Resmideki bu anten 45 cm idi. Yeni türksat uydusu devreye alındıktanb sonra bilhassa doğuş grubu frekansıdna sorun çıktı yetersiz kaldı yeni verisyon flat antenler 65 cm dir ve tüm frkanslarda sorunsuzdur.
İnceleyebilirsiniz.

https://www.hepsidijita...DU-ANTENi_285461.html#0

http://www.hepsidijital.com

DİKKAT: Uydu alıcı alırken ödediğiniz miktar kadar faturanızı (fiş değil) mutlaka alınız.

3482 Mesaj
16 Ekim 2012; 15:49:57 

arkadaşlar...gelecek zaman uydu antenlerine gerek kalmadan dünyanın bütün televizyon kanallarını sadece cihazların üzerinden izleyebilecekmiyiz merak ediyorum...teknoloji benim hayalim kadar ilerleyecekmi bakalım inşallah ömürümüz yeterse şayet görebiliriz...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
16 Ekim 2012; 16:02:10 

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...gelecek zaman uydu antenlerine gerek kalmadan dünyanın bütün televizyon kanallarını sadece cihazların üzerinden izleyebilecekmiyiz merak ediyorum...teknoloji benim hayalim kadar ilerleyecekmi bakalım inşallah ömürümüz yeterse şayet görebiliriz...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

o olay olacak ama uydu için değil... DVB-T karasal digital yayın... 300 kanal izleyebilirsen şanslısın...

161 Mesaj
16 Ekim 2012; 21:53:03 

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

o olay olacak ama uydu için değil... DVB-T karasal digital yayın... 300 kanal izleyebilirsen şanslısın...

Bu günlerde radyo kanallarında 59 TL'ye uydu alıcısı satıyorlar. Televizyonun scart girişine takıyorsun bütün uyduları ve şifreli kanalları izliyorsun.
Ben demiyorum onlar öyle diyor. Yani milleti öyle aldatıyor.

BURAYA BAKMADAN MARKETE GİTMEYİN!!!
TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
16 Ekim 2012; 22:21:54 

şifreli kanallar için cihazda modül var + modüle kart takarak ve yazılımla çözüyorlar... TR platformlarını çözemiyorlar yasalara göre suç...

2 Mesaj
17 Ekim 2012; 7:43:38 

ben şifreli kanalları açamıyorum ve o nasıl olacak

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
17 Ekim 2012; 16:52:29 

quote:

Orijinalden alıntı: alişbeyza

ben şifreli kanalları açamıyorum ve o nasıl olacak

cihaz ne? marka ve model yaz...

210 Mesaj
4 Ocak 2013; 23:56:15 

Konu ile alakalı olarak bende arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum lojmanda kalıyorum ve çanak kullanımı yasak dream box var elimde internetde var çanaksız internet üzerinden receiver nasıl kullanabilirim yada böyle bi cihaz varmı

17 Mesaj
5 Ocak 2013; 4:11:32 

Çanaksız receiver ile yayın izleyemezsiniz. Sadece bazı yeni nesil receiverler iptv destekliyor. Onlarla internet bağlantısını kullanarak yayınları izleyebilirsiniz.

Pm'den soru sorup cevabı aldıktan sonra bir teşekkürü bile çok gören öküzler pm atmasın.

8009 Mesaj
9 Ocak 2013; 5:49:59 

Bu ne saçmalık ya
Dünyadan haber alacaksın görüntü kirliliğiymiş
Merkezi sistem kurmak zorundalar,
Çatıya kurunca ne kirliliği olacak
Havadan geçen ucak yolcularına mı şirin görünecekler.
Hangi ülke veya il orası?

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

3482 Mesaj
9 Ocak 2013; 11:40:15 

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu ne saçmalık ya
Dünyadan haber alacaksın görüntü kirliliğiymiş
Merkezi sistem kurmak zorundalar,
Çatıya kurunca ne kirliliği olacak
Havadan geçen ucak yolcularına mı şirin görünecekler.
Hangi ülke veya il orası?

arkadaşım...dünya üzerinde hangi ülkelerde uydu anteni kurmak yasak?...

8009 Mesaj
9 Ocak 2013; 11:54:06 

Eeee biz ne diyoz aynısını diyoz işte..
Madem yasak diyorlar o zaman orada kalanlara ya merkezi sistem kurmalılar veya isteyen çatıya çanak kurabilmeli.
Yan duvara falan bir nebze anlarım ama kendi sistemlerinde de sadece 3 - 5 kanal yayın yapan bir yerde saçma olmuş

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

55 Mesaj
11 Şubat 2013; 23:53:35 

Goldmaster İnternet bağlantılı çanak anten gerektirmeyen bir alıcı üretmiş. 299 TL satış fiyatı var..Meraklı olan arkadaşlar takip etsinler.Paramı ayarlarsam ve kota olayında ki sarfiyatı olumlu bulursam alacağım.
Bir de D-Smart hd var reklam veriyor. Fişi tak çalıştır diyerek.Bilgi için yazdım.
Herkese iyi yaşamlar.

Bıktım İnternetten.

138 Mesaj
13 Şubat 2013; 0:20:46 

Çanak Lnb kablo gerekmeden, DVB-T/T2, DVB-S/S2 Q-8-16-32 PSK CCM, VCM, ACM, DVB-C, IPTV , ANALOG TV-FM dünyadaki bütün kanalları seyrettiren ve bütün şifreleri çözen, bir kart var mı acaba, fiyatı ucuz olsun pahalı olmasın, mümkünse external olsun, mümkünse cccam için internete bağlanmadan direkt kendinden çözsün. mümkünse üzerinde h264 ve UHD'ler için donanımsal kod çözücüsü bulunsun işlemcimi yormasın yani 3840 x 2160 çözünürlüklü videolar %1 işlemciyle oynatsın..50 saniyede blind-scan yapıp tüm uydulardaki feedleri önüme döksün... nerde bulunur acaba? mümkünse yurt içinde bulunsun 5 yıl garantili olsun.. hatta yaa... bunun için tv kartına ne gerek var?... direk yazılımla olsa olmaz mı.. böyle bir yazılım biliyorsanız paylaşın, mümkünse fazla mb tutmasın kota götürüyor :)

hayal kurmak güzel şey tabi ama aşırısı iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malcolm58 -- 13 Şubat 2013; 0:31:59 >

491 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:34:05 

zamanında bu haberi okumuştum bir bakın...

http://finans.mynet.com...teni-cope-gidiyor/80911

231 Mesaj
13 Şubat 2013; 14:08:58 

quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

doğruluk payı yüksek bir haber çok yakın bir zamanda olucak bu iş

491 Mesaj
17 Şubat 2013; 17:35:26 

Hatta yeni haber ve 2013 ilk ayları diye iddialı bir konuşma ile....

http://ekonomi.habertur...nlar-50-tlyi-hazirlasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seikojuo -- 17 Şubat 2013; 17:36:44 >

373 Mesaj
18 Şubat 2013; 15:11:47 

quote:

Orijinalden alıntı: malcolm58

Çanak Lnb kablo gerekmeden, DVB-T/T2, DVB-S/S2 Q-8-16-32 PSK CCM, VCM, ACM, DVB-C, IPTV , ANALOG TV-FM dünyadaki bütün kanalları seyrettiren ve bütün şifreleri çözen, bir kart var mı acaba, fiyatı ucuz olsun pahalı olmasın, mümkünse external olsun, mümkünse cccam için internete bağlanmadan direkt kendinden çözsün. mümkünse üzerinde h264 ve UHD'ler için donanımsal kod çözücüsü bulunsun işlemcimi yormasın yani 3840 x 2160 çözünürlüklü videolar %1 işlemciyle oynatsın..50 saniyede blind-scan yapıp tüm uydulardaki feedleri önüme döksün... nerde bulunur acaba? mümkünse yurt içinde bulunsun 5 yıl garantili olsun.. hatta yaa... bunun için tv kartına ne gerek var?... direk yazılımla olsa olmaz mı.. böyle bir yazılım biliyorsanız paylaşın, mümkünse fazla mb tutmasın kota götürüyor :)

neyseki uçtuğunun farkına varmışsın

bide şu antenler gidecek ehr yer dvbt oalcak haberleri yok mu fitil oluyorum.

Her modern demokratik "Türk" izlemeli
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=d9BhkEGKM90#t=4725s
Türk'e ,Türk Kültürüne ve İslama laf atanlar,kendileirnce modern olanlar, Öteki Gündem adlı programı izleisnler.Habertürkün siteisnden ve youtubeden ulaşabilirsiniz.
Yasama,Yürütme,Yargı http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CNxw1XDghqw#t=1235s bir kaç saniye öncesinden başlayınız

152 Mesaj
18 Şubat 2013; 18:34:35 

quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

güzel bir haber olmuş

192 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:42:46 

quote:

bulabildinizmi böyle bir cihaz

196 Mesaj
21 Şubat 2013; 18:33:31 

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

şifreli kanallar için cihazda modül var + modüle kart takarak ve yazılımla çözüyorlar... TR platformlarını çözemiyorlar yasalara göre suç...

şifreyi çözmek için yazılım harici kartadadamı müdahale yapılıyor

373 Mesaj
21 Şubat 2013; 18:51:00 

quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

şifreyi çözmek için yazılım harici kartadadamı müdahale yapılıyor

sadece yazılım yeterli.ekstradan modül takmak siterseniz doanımın uygun olması gerekli.kart paylaşımı yapacaksıanız,siz paylaşım yapmadan şifre çözdürecekseniz, gee yazılım yeterli

Türk'e ,Türk Kültürüne ve İslama laf atanlar,kendileirnce modern olanlar, Öteki Gündem adlı programı izleisnler.Habertürkün siteisnden ve youtubeden ulaşabilirsiniz.
Yasama,Yürütme,Yargı http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CNxw1XDghqw#t=1235s bir kaç saniye öncesinden başlayınız

138 Mesaj
22 Şubat 2013; 14:50:01 

quote:

Orijinalden alıntı: profhacker

bulabildinizmi böyle bir cihaz

bulamadım bulursam haber veririm

şaka bi yana aslında sağlam bir internet alt yapısı ile IPTV hepsine bedel :)

188 Mesaj
22 Şubat 2013; 17:31:24 

olsa ne iyi valla...

983 Mesaj
22 Şubat 2013; 23:42:06 

valla bana 200 tl ye dsmart digiturk haric. diger sifreleri cozen ayni ekranda farkli tplerden 2 kanal izlenen bi receiver olsa canak takarim

O-kay!,i believe you.

373 Mesaj
23 Şubat 2013; 15:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

valla bana 200 tl ye dsmart digiturk haric. diger sifreleri cozen ayni ekranda farkli tplerden 2 kanal izlenen bi receiver olsa canak takarim

olmayacağını sende biliyorsun ki bukadar uçuyorsun

983 Mesaj
23 Şubat 2013; 19:12:25 

quote:

Orijinalden alıntı: formulamurat

olmayacağını sende biliyorsun ki bukadar uçuyorsun

Konuda herkes uçuyodu zaten bende takıldım hoş 400 e de takabilrim böyle bir cihazı varsa.
Uydunetde artık almadığı kablo tv paralarını alacakmış artık en mantıklısı digituk+internet olacak.

O-kay!,i believe you.

373 Mesaj
23 Şubat 2013; 19:36:07 

quote:

Konuda herkes uçuyodu zaten bende takıldım hoş 400 e de takabilrim böyle bir cihazı varsa.
Uydunetde artık almadığı kablo tv paralarını alacakmış artık en mantıklısı digituk+internet olacak.

diğerlerini sabit ücret alamsı galiba ,halkın deyişiyle, çükü koptu ki istiyor

983 Mesaj
23 Şubat 2013; 19:40:56 

quote:

diğerlerini sabit ücret alamsı galiba ,halkın deyişiyle, çükü koptu ki istiyor

Valla tahminim 29 tlye kullanan herkes kapattırır 2 ay sonra aramaya başlarlar gelin gene yaptık diye.
Analog kablo tv'ye(ekstra 2 kanal vardı düz antene göre) 9 tl fiyat biçmişler

O-kay!,i believe you.

373 Mesaj
23 Şubat 2013; 20:44:02 

quote:

Valla tahminim 29 tlye kullanan herkes kapattırır 2 ay sonra aramaya başlarlar gelin gene yaptık diye.
Analog kablo tv'ye(ekstra 2 kanal vardı düz antene göre) 9 tl fiyat biçmişler

8 senedir skysatr 2 kullanıyorum.adam olana yeter.bide sunucu kiralarsanız şifreli kanalalrda açılır :) hoş tv izlemem pek filmleirde netten baktınmı olay bitiyor :)

983 Mesaj
23 Şubat 2013; 20:56:21 

quote:

8 senedir skysatr 2 kullanıyorum.adam olana yeter.bide sunucu kiralarsanız şifreli kanalalrda açılır :) hoş tv izlemem pek filmleirde netten baktınmı olay bitiyor :)

Ben bunu bi araştırayım

O-kay!,i believe you.

192 Mesaj
25 Şubat 2013; 13:57:31 

quote:

bulamadım bulursam haber veririm

şaka bi yana aslında sağlam bir internet alt yapısı ile IPTV hepsine bedel :)

mesela sağlam dediğiniz uydunet veya fiber internet nasıldır bu konuda

196 Mesaj
26 Şubat 2013; 14:48:09 

quote:

sadece yazılım yeterli.ekstradan modül takmak siterseniz doanımın uygun olması gerekli.kart paylaşımı yapacaksıanız,siz paylaşım yapmadan şifre çözdürecekseniz, gee yazılım yeterli

bu yazılımların olduğu site adreslerini biliyormusunuz yani sorunsuz tek seferde çalıştırabileceğim

373 Mesaj
26 Şubat 2013; 15:49:33 

quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

bu yazılımların olduğu site adreslerini biliyormusunuz yani sorunsuz tek seferde çalıştırabileceğim

skystar-2 diye aratın tr uydu diye aratın bide turkey forum var

196 Mesaj
26 Şubat 2013; 16:44:03 

quote:

skystar-2 diye aratın tr uydu diye aratın bide turkey forum var

teşekkürler bakıcam bu akşam

3482 Mesaj