Şimdi Ara

Sn0wbreeze v2.9.1 iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sn0wbreeze v2.9.1 iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak Çıktı

Sn0wbreeze in yeni versiyonu yayınlandı . Sn0wbreeze Win kullanıcıları custom fw yada sadece baseband yükseltmeyen fw hazırlama imkanını sunana bir jailbreak aracıdır..

Dowload : sn0wbreeze v2.9.1 - nkaplan

BİR ONCEKİ SURUM
    Dowload : sn0wbreeze v2.9 - nkaplan
    Desteklediği iOS Sürümleri:

Supports iOS 3.1.3 iOS 3.2.x iOS 4.0.x iOS 4.1 iOS 4.2.1 - 4.2.8 iOS 4.3 - 4.3.3 iOS 5.0.1 iOS 4.3.4/4.3.5/4.4.x/5.0 support coming soon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaplan -- 22 Ocak 2012; 18:23:04 >

• İyi oldu bu
  • bunun pod2gnin çıkardığı jbden ne farkı var. normal jb mi yapıyor ayrıca onun üstüne güncelleme gibi yüklesek olur mu ?
  • Redsnow dan farkı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulserWP

bunun pod2gnin çıkardığı jbden ne farkı var. normal jb mi yapıyor ayrıca onun üstüne güncelleme gibi yüklesek olur mu ?

hocam fark var yada yok bılmıyorum denemedım sadeec bekleyen varsa dıye paylasayım dedım bazı arkadaslar redsn0w yerıne snowbreeze yı tercıh edıyorlar dırek jb ve baseband koruyarak artı actıve de edıyor bu sekılde costum fw olusturula bılıyor. Fazla bilmeyenler bile yapabilir kolay oluyor yanı bu arada redsn0w da guncellendı ıbooks sorunu cozulmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaplan -- 17 Ocak 2012; 21:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaplan

quote:

Orijinalden alıntı: PulserWP

bunun pod2gnin çıkardığı jbden ne farkı var. normal jb mi yapıyor ayrıca onun üstüne güncelleme gibi yüklesek olur mu ?

hocam fark var yada yok bılmıyorum denemedım sadeec bekleyen varsa dıye paylasayım dedım bazı arkadaslar redsn0w yerıne snowbreeze yı tercıh edıyorlar dırek jb ve baseband koruyarak artı actıve de edıyor bu sekılde costum fw olusturula bılıyor. Fazla bilmeyenler bile yapabilir kolay oluyor yanı bu arada redsn0w da guncellendı ıbooks sorunu cozulmus

Bu yeni versiyon da sarj daha mı fazla gidiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "MrHxor " hocam denemedim henuz okuduguma gore bu redsn0w 0.9.10b4 pod2g nin yazdigina goreyse sadece iBooks sorunu cozulmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaplan -- 17 Ocak 2012; 21:49:28 >
  • aradaki fark sn0wbreeze custom oluşturup hazırda jailbreak bir ipsw dosyası sunarken redsno0w orjinal ipsw yi jailbreak yapar.. ikiside aynı amaclar icin kullanılıyor gozukse de kullanım farklılıkları var birini genelde cihazı simkilitli olanlar kullanır digerini simkilit sorunu olmayanlar.. ikiside ise yarıyor..sadece birinde islemler biraz daha uzun..kolay gele :)
  • "gunbah" guzel acıklama tesekkurler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Bu yeni versiyon da sarj daha mı fazla gidiyor ?

deneyenler veya deneyecekler denedikleri zaman şarjın aşırı fazla tükenmesi durumunda nasıl bir değişiklik var belirtebilirler mi ?
  • şarjda bi değişiklik olmaz sn0wbreeze bilenler bilir redsn0w yokken önceden custom fw leri sn0wbreeze ile yapardınız aynı zamanda custom fw nin içine cydia da atardınız bayağı kullanışlıdır redsn0w da is daha yeni yeni custom fw hazırlayabiliyorsunuz custom fw attıktan sonra tekrar ayrıca jb yapıyorsunuz redsn0w biraz daha vakit harcar ama her ikisinin de kullandığı yöntemler aynıdır birini dev team yapıyor diğerini ih8sn0w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bird-hunter -- 17 Ocak 2012; 22:53:54 >
  • Ben dun 2.9 sn0wbreeze ile ios5.0.1 e guncelledim ancak telefonu kapatinca ilk acmamda cok uzun elmada kaliyor home ve power tusuna basip tekrar kapatinca aciliyor, sizdede varmi bu sorun ayni sorunu redsn0wla jailbreak yapan bir arkadasta bir yerde yazmis sanirim pod2g nin jailbreaki saglikli calismiyor pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Ben dun 2.9 sn0wbreeze ile ios5.0.1 e guncelledim ancak telefonu kapatinca ilk acmamda cok uzun elmada kaliyor home ve power tusuna basip tekrar kapatinca aciliyor, sizdede varmi bu sorun ayni sorunu redsn0wla jailbreak yapan bir arkadasta bir yerde yazmis sanirim pod2g nin jailbreaki saglikli calismiyor pek.

Aynen katılıyorum, ilk restart'da telefon açılmıyor. Bazen bar kayboluyor, stabil değil. Ben 4.3.3'e döndüm, gözünü seveyim comex'in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Ben dun 2.9 sn0wbreeze ile ios5.0.1 e guncelledim ancak telefonu kapatinca ilk acmamda cok uzun elmada kaliyor home ve power tusuna basip tekrar kapatinca aciliyor, sizdede varmi bu sorun ayni sorunu redsn0wla jailbreak yapan bir arkadasta bir yerde yazmis sanirim pod2g nin jailbreaki saglikli calismiyor pek.

Ben sn0wbreeze 2.8 ile geçiş yapıp corona ile jailbreak yapmıstım ama telefonu kapatınca ilkinde acılmıyor du 2. kez acmak istediqinde acılıyor du yani Aynı sorun bende de var o yüzden 2.9 ile yeniden restore yapayım dedim ama sayende vazgectim demekki 2.9'da aynı sorun devam ediyor..

Ama mesala telefon pc ye baglı olsun istediqin kadar ac kapa takılmıyor öylede bir durum var..
  • Arkadaslar!ben bugun 2.9 ile olusturdugum custom fw yi yukledim.hicbir sorun yok,hatta soyle bir guzelligi var,artik costum fwnin icine cydia programlarinin deb dosyalarini dahil edebiliyorsunuz.bu eski surumlerde calismiyordu.hazir jailbreakli fw kullanmak zamandan tasarruf sagliyor.denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocankurt

Arkadaslar!ben bugun 2.9 ile olusturdugum custom fw yi yukledim.hicbir sorun yok,hatta soyle bir guzelligi var,artik costum fwnin icine cydia programlarinin deb dosyalarini dahil edebiliyorsunuz.bu eski surumlerde calismiyordu.hazir jailbreakli fw kullanmak zamandan tasarruf sagliyor.denemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocankurt

Arkadaslar!ben bugun 2.9 ile olusturdugum custom fw yi yukledim.hicbir sorun yok,hatta soyle bir guzelligi var,artik costum fwnin icine cydia programlarinin deb dosyalarini dahil edebiliyorsunuz.bu eski surumlerde calismiyordu.hazir jailbreakli fw kullanmak zamandan tasarruf sagliyor.denemenizi tavsiye ederim.

Deb dosyalarini nasil dahil ediyosun dostum aciklarmisin biraz
  • Oncelikle cydiada kullandiginiz programlarin deb dosyalarini bilgisayara indiriyosunuz.snowbreeze seceneklerinden expert modu seciyorsunuz,Seceneklerden select package kisminda sag alt kosedeki butonu kullanarak bilgisayardaki deb dosyalarini seciyorsunuz,isaretli olarak bunlari goruyorsunuz zaten bu ekranda.daha sonra built ipsw secenegi ile custom fwyi olusturuyorsunuz.telefona yazilimi yukledikten sonra cydiaya ilk giriste herhangi bir ucretsiz deb dosyasini yuklediginizde "ornegin novoicemail"costum fwye eklediginiz butun deb dosyalarinin da yuklenecegini goreceksiniz.respring yaptiginizda da butun programlariniz yuklenmis olacak.amac cydiadan program yuklemekle ugrasmamak.cok kullandiginiz cydia programlarini bu yolla tek seferde yuklemis oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

şarjda bi değişiklik olmaz sn0wbreeze bilenler bilir redsn0w yokken önceden custom fw leri sn0wbreeze ile yapardınız aynı zamanda custom fw nin içine cydia da atardınız bayağı kullanışlıdır redsn0w da is daha yeni yeni custom fw hazırlayabiliyorsunuz custom fw attıktan sonra tekrar ayrıca jb yapıyorsunuz redsn0w biraz daha vakit harcar ama her ikisinin de kullandığı yöntemler aynıdır birini dev team yapıyor diğerini ih8sn0w

redsn0w ile yaptığım jb de şarj aşırı fazla tükeniyordu, o bakımdan sordum.
  • Evet şarj konusunda aynı mı redsnow'a göre yoksa daha mı iyi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.