Şimdi Ara

Pembe renkli Samsung Galaxy S2,İngiltere'de ön sipariş listesine girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Samsung'un Android işletim sistemli Galaxy S2 telefonu siyah ve beyaz renk seçeneklerinin ardından pembe renk seçeneğine de kavuştu.

Sahip olduğu üst düzey teknik detaylarla akıllı telefon pazarının en başarılı modellerinden biri olan Galaxy S2, pembe renk seçeneğiyle özellikle bayanların ilgi odağı olmayı hedeflemekte.

İngiltere merkezli Very.co.uk adlı site üzerinden ön siparişli satış listesine giren pembe renkli Samsung Galaxy S2'nin SIM kilitsiz olarak 760$'lık fiyat etiketiyle ön siparişli olarak satışa sunuldu.

Samsung Galaxy S2'nin teknik detaylarını hatırlatmak gerekirse;
    • Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci
    • 1 GB sisteml belleği
    • 16 GB dahili hafıza + MicroSD kart girişi (32GB Max)
    • 4.3 inç Super AMOLED Plus ekran
    • 480x800 çözünürlük
    • 8 MP arka kamera, 2 MP ön kamera
    • HSPA,GPS,WiFi,Bluetooth

• bir erkek olarak çok beğendim....................şaka lan şaka:)
  • Teknik,tasarım güzel param olsa sevgilime alırım ..:)
  • şu zamanda çıkması çok saçma. tüm renkleri aynı zamanda çıkar. isteyen istediği zaman alsın. pembe veya beyaz alıcam diye s3 yerine s2 i mi alsın millet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

şu zamanda çıkması çok saçma. tüm renkleri aynı zamanda çıkar. isteyen istediği zaman alsın. pembe veya beyaz alıcam diye s3 yerine s2 i mi alsın millet.

amaçları o zaten s3 çımadan s2 yi değişik renklerle kakalıyorlar ne kadar satsam kardır hesabı
  • Arkadaş açıcaksın kaporta,boya vs aradan bu s2 boyama işlerinide yapıcan.
  • burada tüketici kekleniyor. bizim bu ürünlere sevgimiz büyük ama kandırıldığımızda da nefretimiz büyük olur. bunları da hesaba katsın üretici firmalar.
  • karıma dedim ki pembe çıkmış alayım mı al dedi sonra dedim ki biraz bekle s3 çıkacak o zaman beklerim dedi. Yani demek ki s3 ün çıkacağını bilmeyenleri ördek gibi yoluyorlar s2 güzel telefon ama s3 çıkınca fiyatı düşecek ayrıca ne gerek var pembeye hanıma mektup attım al dedi çok garip halbuki zor beğenir. :)
  • pempe göynüm sende
  • Galaxy S II'nin son dalgaları bunlar yakında SIII fırtınası esecek ama bu pempe işi mantıklı ne kadar az saatarsa satsın zarar değil kar getirir
  • Bazı fanboylar kızacak ama maalesef Samsung un telefonları çok kaba :/
  • pembe bi telefona anca bu kadar yakismayabilir:-) daha once beyaz versiyonunda bu basariyi yakalamisti s2.. basarisinin tesaduf olmadigini bu modelle kanitlamis oldu:-)
  • Beyaz hem daha şık hemde daha güzel gözüküyor pembe bence mantıksız.
  • Bende beyaz s2 var turkcell deki kiz ip4 ile degiselimmi dedi.

Yok oyle sey dedim ip4 nere incecik amoled s2 nere dag var dag:)

ayrica peynir ekmek gibi satilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.