Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada ingilizce altyazı düşeli aşağı yukarı 4 saat olmuş. Birkaç saate gelir Türkçe altyazı. Bayağı merak ediyorum, güzel bölüm olacak gibi.
  • Kaynak?
  • DivXPlanet'de %50 diyor, bekliyorum. :\
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torchrable

DivXPlanet'de %50 diyor, bekliyorum. :\

Niye o kadar gecikmiş ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 9 Nisan 2013; 17:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Kaynak altyazı geç geldiğinden olsa gerek, şu an %75, twitter a baktım çeviren arkadaş öğrenci olduğu için 16 dan önce çevirmeye başlayamıyormuş
  • Yine güzel bir bölümdü her zaman olduğu gibi. Şu norman'ın abisine iyice kanım ısındı ne iyi abi o öyle. Bu arada bölüm sanki 10 dk sürüyor gibi hızla akıp geçiyor arkadaş..
  • Norman sınırlarını aşmaya başladı beyler

Facebook Tr Hayran sayfası destek olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenijerry -- 9 Nisan 2013; 18:13:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Sinan.

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Kaynak altyazı geç geldiğinden olsa gerek, şu an %75, twitter a baktım çeviren arkadaş öğrenci olduğu için 16 dan önce çevirmeye başlayamıyormuş

Kaynak altyazı geç gelmedi ama arkadaş geç çevirmeye başladığından olsa gerek.
  • arkadaslar su sayfaya bı destek verın be :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı çıktı, saldırınız.
  • çok iyi bölümdü haftaya ne olacak bakalım...ya şu norma bates e iyice hasta oldum kadın ne rol yapıyor be..filmde herkes iyi rol yapıyor..norman koçum be sana yakışanı yaptın..
  • diikkatımı çekti
    sanki annesine ayağını gösterirken ayağında morluk yoktu
    acaba hayalmıydı o
  • 1x04

Harika ilerliyor maşallah.

• Şaka maka Bradley babasının kırkını beklemeden halvet oldu..
    • Norman'ın abisi çok iyi lan. Böyle abiye can kurban valla.
    • Norma sevişmeden de duramıyor. Ben ödül almasını da ayrıca bekliyorum. Bu diziye 4-5 gömlek üstün geliyor oyunculuğu. Müthiş bir mature.
    • Shelby tarafında neler dönüyor bilmiyorum. Dizi bazı şeyleri bilerek yapıyor olabilir. Örneğin Norman'ın ayağında yara izi falan yoktu. Ama Shelby öyle bir gözüktü ki bir ara gerçekten asyalı kızı kaçırdığını düşünüyorum. Norman'ın hareketleri beni tereddütte bırakıyor..
    • Birşey de dikkatimi çekti. Mıçım kadar kasabada herkes Norman'a yazıyor lan. Bir kez gizemli erkeğin tercihlerde önemli payı olduğunu gördük.
    • Bradley eve gel dedi, ev de bildiğin saray yavrusu...
    • Norman psycholuğa adımını tamamen attı bu bölümle birlikte. Ayrıca görüntü yönetmenini de tebrik ediyorum. Bir sevişme ancak bu kadar güzel anlatılırdı. Emma ile böyle sahne beklemeyin, kız nefessiz kalır.

Neden 7 değil 5 değil de 6 Nicola?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

1x04

Harika ilerliyor maşallah.

• Şaka maka Bradley babasının kırkını beklemeden halvet oldu..
    • Norman'ın abisi çok iyi lan. Böyle abiye can kurban valla.
    • Norma sevişmeden de duramıyor. Ben ödül almasını da ayrıca bekliyorum. Bu diziye 4-5 gömlek üstün geliyor oyunculuğu. Müthiş bir mature.
    • Shelby tarafında neler dönüyor bilmiyorum. Dizi bazı şeyleri bilerek yapıyor olabilir. Örneğin Norman'ın ayağında yara izi falan yoktu. Ama Shelby öyle bir gözüktü ki bir ara gerçekten asyalı kızı kaçırdığını düşünüyorum. Norman'ın hareketleri beni tereddütte bırakıyor..
    • Birşey de dikkatimi çekti. Mıçım kadar kasabada herkes Norman'a yazıyor lan. Bir kez gizemli erkeğin tercihlerde önemli payı olduğunu gördük.
    • Bradley eve gel dedi, ev de bildiğin saray yavrusu...
    • Norman psycholuğa adımını tamamen attı bu bölümle birlikte. Ayrıca görüntü yönetmenini de tebrik ediyorum. Bir sevişme ancak bu kadar güzel anlatılırdı. Emma ile böyle sahne beklemeyin, kız nefessiz kalır.

Neden 7 değil 5 değil de 6 Nicola?

Hocam seninle de zevklerimiz aynı, ros, norma
  • Ürün kendini belli ediyor hocam. Bu konuyla ilgili PM atıyorum sana..
  • dizi inanılmaz iyi ya bu kadar azkişinin takip etmesi üzücü bence imdb puanıda düşük bi 8.5 hakediyo en az
  • Yine güzel bir bölüm izledik.

Norman'ın abisi daha önce de söylediğim gibi dizide çok önemli bir karakter. Seyirciye kendini de sevdirdi karakter olarak. Oyunculuk çok iyi tabi. Gidişat mükemmel dizide. Norma'yı tutukladılar, bakalım neler olacak.

• Norman ın ileride çok büyük bir psikopat katil olmasında annesinin oldukça büyük bir rolü olacağı anlaşıldı, anne de hiç normal değil belli, anneden geçmiş üşütüklük, ayrıyetten norman sonunda milli oldu en çok ona sevindim , yalnız Shelby bana da sağlam pabuç gibi gelmiyor, bakışları çok sakat, o asyalı kız olayı hala netleşmiş değil, ileride netlik kazanabilir, ve öyle bir senorya var ki, herşeye gebe olaylar ve dizi hakikaten oldukça güzel ilerliyor
  • yalnız kadın acayip rol yapıyor mimikleri şaşırması ağlaması gerçekten taş gibide hatun
    polisde ayıklıyor hatunu o ayrı
  • Matureciler doluştu buraya
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.